problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tieši tā laimīgi preceta māsa nekad nejauksies...ka te redzam vientula traka pamestene gan... bet to Vīrietis arī neņems galvā.:D
04.08.2014 20:47 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Dziive ar kategorisku sievieti, kura ir gatava uzsaakt karu tikai taapeec vien, ka otra cilveeka gjiimis neiepatikaas, var aatri vien paarveersties par elli, jo uz vecumu sliktaas iipashiibas tikai paspilgtinaas.


:D Neiet te par ģīmi runa. Es atnācu iepazīties kā balta lapa, bez jebkādām domām. Bet tad, ja dzirdi, ka par tevi slikti runā, vēl nemaz nepazīstot, laupa visu vēlmi atvērties. Labāk noslēgties un lai domā, ko grib.
04.08.2014 20:48 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Man kka neticas,ka virietis pasutis draudzeni masas del :D nu un , ka gimene. Masai un bralim katram sava personiska dzive . Personiskaas attiecibas sava starpa ari kuras neietilpst otro pusisu karosana. Normals virietis nenemtu galva tadas mulkibas un nedomatu par to. Ne jau visiem trijiem kopa jadzivo . Ne jau bralim ar masu kopa jadzivo utj
04.08.2014 20:48 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tur jau tā lieta, ka pašām attiecības nav sakārtotas, bet citiem padomus gudras dot.
Kurām tieši?

Daudz +++ Kristas komentāriem! :)
04.08.2014 20:48 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Vēlējos pajautāt pēc padoma


:)
Gaidot padomus, jārēķinās, ka ne visi tev piekritīs. Ir jāmāk uz lietām paskatīties no dažādām pusēm. Un, kas to lai zin vai šis nav tikai sākums, varbūt, kā jau minēja, tev vēl kaut kas nepatiks nākotnē un būs grūti sadzīvot.
04.08.2014 20:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kubiete Tu saac aizbraukt jau bezteemaa. Kur te iet runa par kaut kaadu jaukshanos attieciibaas? Saruna iet par to, ka autore negrib paaris reizes gadaa uz sveetkiem seedeet pie viena galda kopaa ar drauga maasu un tajaas reizees pateikt vinjai sveiki, kur visticamaak, arii buus citi cilveeki ar kuru autorei ir labas attieciibas. Kaada veel te jaukshanaas attieciibaas??? Ne taa maasa baazjaas virsuu ar ciemoshanos, ne pieprasa nemitiigu braalja uzmaniibu. No kurienes tu izziidi, ka taa ir vientulja, traka pamestene? Kaa tas trakums izpauzjaas? Tajaa, ka maasa atnaak uz gjimenes kopaa sanaakshanu?
04.08.2014 20:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es neteicfu par autori...par citu komentaru. :)
04.08.2014 20:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es atnācu iepazīties kā balta lapa, bez jebkādām domām. Bet tad, ja dzirdi, ka par tevi slikti runā, vēl nemaz nepazīstot, laupa visu vēlmi atvērties. Labāk noslēgties un lai domā, ko grib.

Par ikvienu cilveeku shad tad arii kaut ko sliktu pasaka. Taadaa gadiijumaa vispaar labaak ir paarvaakties uz mezja buudinju un dziivot vienai liidz muuzja galam. Domaa, ka vinja vecaaki, tavi draugi un tavi radi nemitiigi saka cik tu balta un puukaina esi? Arii kaadreiz kaut ko ne tik pozitiivu pasaka tev aiz muguras. Turklaat cilveeki arii var savas domas mainiit. Ja vinja regulaari tevi neaprunaa, nejaucaas tavas attieciibas, nav veerts taada siikuma deelj celt veetru uudensglaazee.
04.08.2014 20:55 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
ar ikvienu cilveeku shad tad arii kaut ko sliktu pasaka. Taadaa gadiijumaa vispaar labaak ir paarvaakties uz mezja buudinju un dziivot vienai liidz muuzja galam. Domaa, ka vinja vecaaki, tavi draugi un tavi radi nemitiigi saka cik tu balta un puukaina esi? Arii kaadreiz kaut ko ne tik pozitiivu pasaka tev aiz muguras. Turklaat cilveeki arii var savas domas mainiit. Ja vinja regulaari tevi neaprunaa, nejaucaas tavas attieciibas, nav veerts taada siikuma deelj celt veetru uudensglaazee.


Jā, kad es nedzirdu, tad man ir vienalga, ko par mani runā. Bet, kad dzirdu, tad gan nav patīkami un vēl jo vairāk nav patīkami atrasties šādā sabiedrībā.
Principā, nekādu problēmu nav, jābūt tikai ignorancei un viss. Paldies par komentāriem.
04.08.2014 21:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nespriediishu par to,kura sheit ir vainiigaaka,jo gan autore,gan maasa var riikoties gudraak.

Tachu mani nebeidz izbriiniit gjimenes loceklju nepaarvaramaa veelme jaukties otra attieciibaas. To redzu gan ikdienaa,gan sheit komentaaros var maniit. Kad cilveeks ved maajaas savu miiljoto cilveeku,pirmais,ko vinsh veelas tas ir gjimenes atbalsts nevis skjeerslju josla un erudiicijas paarbaudiijumi,vai cilveeks ir gana labs braalim,maasai,teetim vai mammai. Protams,ka,ja esi izveeleejies draudzeeties ar noteiktu cilveeku,tad ir jaapienjem arii vinja gjimene,bet arii gjimenei ir jaapienjem otrs cilveeks,vienalga kaads vinsh/vina ir. Galu galaa vini ir divi,kas veido savstarpeejaas attieciibas un veidos kopiigu naaktoni nevis veel bars radinieku. Turklaat neviens uzreiz neienaak gjimenee kachaajot savas pravas. Jaapiekriit shoreiz Kubietei,ka cieteeji vairaak ir tieshi gjimenes loceklji,jo nespeejushi pienjemt otru cilveeku. Viirietis vai sieviete,kas atved maajaas miiljoto to redz nevis kaa glaabshanu,bet gan kaa to,ka neveelas,lai buutu laimiigs,vai to,ka neviens jau nebuus gana labs,kaa rezultaataa veidojas atsvesinasanas no gjimenes. Un taa neriikojas tikai gjimenes loceklji,bet arii draugi censhas veerpt intrigas vai ar savu uzvediibu censties izeest tuva cilveeka otru pusiiti. Manaa skatiijumaa taa ir necienjas izraadiisana pret sava tuvaakaa vai gjimenes loceklja gaumi,izveeli un pat laimi. Es pati reiz meedzu buut diezgan bezkauniiga,tachu nu esmu iemaaciijusies katra tuva cilveeka izveeli respekteet un pats galvenais zinaat savu vietu divu citu cilveeku attieciibaas. Un jaasaka,ka man praktiski vairs nav probleemu pienjemt kaadu,nemaz nerunaajot par kaadaam komunikaacijas probleemaam.
04.08.2014 21:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
māsas grib, lai brālis ir laimīgs, nevis nelaimīgs ar kaut kādu aitu. Māsu un brāļu attiecības ir beznosacījumu mīlestība, viens otra dēļ gatavi uz visu ko (protams, ne visās ģimenes tā notiek).
Ļoti daudz plusiņi šim komentāram. Esmu gan draudzene, gan māsa..
Iespējams, kļūdos, bet man radās iespaids, ka Tu, Lūcij, neesi gana centusies atrast ceļu uz māsas sirdi.. Ar ''sakostiem zobiem'' izdvestu ielūgumu nav gana.. jums vajag tieši otrādi.. pavadīt kopā vairāk laika, cenšoties atmest visus aizvainojumus, iepazīt un iepatikties..
Ja vīrietis Tev svarīgs.. pacentīsies!

Pamanīju arī ieteikumus, kur tiek mudināts vīrieti atsvešināt no ģimenes, šajā gadījumā- māsas. Manuprāt, tas ir zemiski un amorāli. Iedomājies sevi situācijā, kurā Tavus bērnus, mēģinās atsvešināt kaut kāds nesen piestaigājis skuķis, kam, lūk, kaut kas nepatika un uzmetās lūpiņa.. Varbūt nedaudz skarbi izteicos, bet ģimene manās acīs ir kaut kas svēts..
04.08.2014 21:26 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Nacīz, pilnīgi piekrītu tavam viedoklim!
04.08.2014 21:27 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
ak jel sievietes ir tāāāāādas čūskas! :D vīriešiem viss vienkāršāk - nepatīk, pasaka, izrunā vai nerunā vispār vai izkaujas. :D autorei - tver dzīvi vieglāk, neiespringsti uz tādām lietām, vnk esi mierīga un pieklājīga! un viss...
04.08.2014 21:30 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Pamanīju arī ieteikumus, kur tiek mudināts vīrieti atsvešināt no ģimenes, šajā gadījumā- māsas. Manuprāt, tas ir zemiski un amorāli. Iedomājies sevi situācijā, kurā Tavus bērnus, mēģinās atsvešināt kaut kāds nesen piestaigājis skuķis, kam, lūk, kaut kas nepatika un uzmetās lūpiņa.. Varbūt nedaudz skarbi izteicos, bet ģimene manās acīs ir kaut kas svēts..
+++


Diez ar kādu sajūsmu Jūs savu jauno radinieci saņemtu, ja zinātu, ka viņa ir netikle?


Varat tālāk žvadzināt!
04.08.2014 21:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
vīriešiem viss vienkāršāk - nepatīk, pasaka, izrunā vai nerunā vispār vai izkaujas.
Tas gan :D Un peec kautinjiem biezhi kljuust par labiem draugiem. :D
04.08.2014 21:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
mēģinās atsvešināt kaut kāds nesen piestaigājis skuķis, kam, lūk, kaut kas nepatika un uzmetās lūpiņa..


Nav korekti pateikts...
04.08.2014 21:39 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
vīriešiem viss vienkāršāk - nepatīk, pasaka, izrunā vai nerunā vispār vai izkaujas.
Tas gan Un peec kautinjiem biezhi kljuust par labiem draugiem.


Apbrīnojami :D Sievietes savukārt var staigāt gadiem uzpūtušās :D
04.08.2014 21:41 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
vaine nazīc, bet padomā, ja izkaujas tad izliek visas sliktās emocijas, dusmas, vēl kaujoties izbļaustās kas kam nepatīk. pēc tam nomierinās un viss ok! a sievietes, veidos diskusijas, 7lpp garumā cepsies kas un kā.. :D
04.08.2014 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pieciet
04.08.2014 21:47 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Apbrīnojami Sievietes savukārt var staigāt gadiem uzpūtušās


labs piemērs esi Tu pati :D
04.08.2014 21:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits