Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vispaar eest negatavoju. Ja mans daargais gribeetu ieluugt savu famiiliju, vareetu pasuutiit eedienu restoraanaa, kaa arii maaju iztiiru, kad uznaak iedvesma, ja nav iedvesmas, pats tiira. Turklaat nestraadaaju un netaisos straadaat.
Tu esi gandrīz tikpat ērti iekārtojusies kā pele, kas reiz mājoklī iemaldījās.. ēst netaisīja, mājas piešmucēja, uz darbu negāja.. vienīgi gudrās grāmatas nelasīja :D
06.08.2014 09:17 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
....Es savu gan sagaiidu vienmer ar siltu ēdienu , viņam nav jadomā par mājas problēmām , galvenais ka mamutu ness mājās....

Es gaidu savu mazo brīnumu tagad ...esmu priieciga ka būs ....

Un vienmer iešu pretīm vīra ģimenes locekļiem ,lai kā mums neietu , vinemer būšu laipna , draudziga , jo manas attieicbas ar vīru ir svairgas ļoti ....

neviss savu raksturu rādīt - ka esmu princese...
06.08.2014 14:25 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Hāaa, vienmēr uzdzen rēku šitās diskusijas no sērijas "es kādam nepatīku"
Vienmēr diskusijas laikā atklājas, ka ir diezgan acīmredzams kāpēc tad nepatīk. Un arī šoreiz es saprotu kādēļ māsa nav sajūsmā par brāļa izvēli.

Un tomēr...man arī nepatīk brāļa draudzene, bet nejau man ar viņu jādzīvo, ar laiku esmu iemācījusies viņu pieņemt, vienmēr esmu bijusi laipna un centusies būt draudzīga, tā ir mana brāļa izvēle un man tā ir jāciena.
Bet joprojām labāk kad viņas nav ģimenes pasākumos, nekā ir :D

Man izklausās ka autorei jau ir vienalga par tām attiecībām ar māsu, vienkārši žēl ka līgavainis par to ir nelaimīgs.
06.08.2014 15:33 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Hāaa, vienmēr uzdzen rēku šitās diskusijas no sērijas "es kādam nepatīku"
Vienmēr diskusijas laikā atklājas, ka ir diezgan acīmredzams kāpēc tad nepatīk. Un arī šoreiz es saprotu kādēļ māsa nav sajūsmā par brāļa izvēli.


:D ne jau mani baigi uztrauc, ka es kādam nepatīku, neesmu banknote, lai visiem patiktu :D un diskusijas laikā atklājās divas frontes: nejaukās māsas pret nejaukajām brāļu draudzenēm :D retā tikai spēj spriest objektīvi - laikam tikai tā, kura nav nevienā no šīm lomām...
06.08.2014 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!