Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neapdomātā rīcība

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sveikas.
Esmu kopā ar savu puisi jau labu laiku.
Mums dzīvē pienāca tāda situācija,kad man bija jāpārvācās uz citu pilsētu dēļ darba jo pilsētā kurā es dzīvoju man bija grūti atrast darbu,bet radās iespēja atrast to citur. Es biju nelaimīga jo man nebija nekādi ienākumi un jutos diezgan nedroša par savu dzīvi. Mans puisis teica,ka viss būs labi,ka nekas slikts nenotiks. Viņš centās mani uzmundrināt un protams tas palīdzēja uz kādu laiciņu,bet viņam nācās mani garīgi atbalstīt vairākas reizes.
Vienu dienu pirms manas aizbraukšanas uz citu pilsētu viņš mani pameta un teica,ka negrib attiecības vispār,viņš ir nelaimīgs un jūtās kā izmantots jo viņš visu laiku ir centies mani uzmundrināt bet nekas nav līdzēts. Viņš teica,ka mums jāsakārto savas dzīves un tikai tad varēsim būt kopā.. un plus vēl tas ka es tagad pārvācos 3 h brauciena attālumā no viņa..
Es biju šokā,nezināju ko darīt. Visu to dienu pārdzīvoju,kad pienāca vakars un viņš visu to ko pateica nožēloja,atbrauca pie manis,lūdzās lai piedodu un ņemu viņu atpakaļ..
Es piedevu,bet manī visu laiku tirda nedrošība,ka viņš tā vienkārši pameta un tad redz saprata ko pazaudē un gribēja mani atpakaļ..
Jautājums.. vai jums rastos uzticība jūsu puisī pēc kaut kā tāda un vai jūs spētu piedot ko tādu?
28.07.2014 18:52 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Jautājums.. vai jums rastos uzticība jūsu puisī pēc kaut kā tāda un vai jūs spētu piedot ko tādu?

Nē. Kas tā par stulbību? Kad grib, tad pamet, kad grib, skrien atpakaļ... Un tu viņu tāpat vien pieņēmi atpakaļ?
28.07.2014 18:58 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Lazto- viņš atbrauca atpakaļ tajā pašā dienā pie manis.
Noradājies un lūdzās piedošanu. Man laba sirds es piedevu jo man pret viņu ir jūtas.. Bet man ir nedaudz bail par to,ka atkal kaut kas tāds var notikt jo viņš tāds ir kas neapdomā bet dara.Ir sāpīgi ja viņš tāds ir arī attiecībās.
28.07.2014 19:00 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Vienu dienu pirms manas aizbraukšanas uz citu pilsētu viņš mani pameta un teica,ka negrib attiecības vispār,viņš ir nelaimīgs un jūtās kā izmantots jo viņš visu laiku ir centies mani uzmundrināt bet nekas nav līdzēts.

Izklausās, ka pusis vienkārši rīkojās kā mazais bērns un pameta tapēc, ka bija apvainojies . Aptuveni - kā Tu tā varēji mani pamest te vienu un braukt uz citu pilsētu ?

Kā Tu pati jūties? Mīli viņu?
28.07.2014 19:01 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
nu es ja mīlētu un tur nekā cita apakšā nebūtu kā piemēram( ka mīļāka pēkšņi uzmeta) tad es pieņemtu atpakaļ

jo ja tiešām ir ta ka tu kā sagrauta čupa staigā apkārt bez jebkādam emopcijām , tikai raudi par savu slikto dzīvi, tad nu sorry džekam apnika mierinaat. loģiski
28.07.2014 19:02 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Man liekas nav ko sevi mocīt, labāk vienreiz izsāpēt šķiršanos, nevis ik pa laikam piedzīvot tādu skraidīšanu.
28.07.2014 19:02 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka ir viņam jūtas, tikai nemāk izrunāt savu sāpi. Tāpēc arī pameta, bet saprata, ka tas bija stulbi, un nāca atpakaļ.
28.07.2014 19:02 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nevajadzēja tev viņu pieņemt atpakaļ, pametīs atkal un lūgsies atpakaļ.
28.07.2014 19:08 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
lapsīgā- viņš jau to zināja kādas 2 nedēļas pirms tam,ka es pārcelšos uz citu pilsētu.
Es protams bju skumīga par to jo es biju uztraukusies un man bija bail no nezināmā un protams bija arī žēl pamest savu pilsētiņu jo biju tur jau pieradusi.
Viņš teica,ka saprot to ka man taču ir no kaut kā jādzīvo,ka man vajag darbu bet tajā pašā laikā viņš uz mani izdarīja spiedienu, jo zināja ka man neklājās viegli un attiecības jau sastāv no tā,ka viens otru atbalsta.. Bet viņš jutās,kā izmantots jo viņam nācās mani bieži atbalstīt,kas man likās dīvaini,jo tā taču tam ir jābūt kad viens otru atbalsta.
Es nezinu vai mīlu,bet zinu,ka man ir stipras jūtas pret viņu.
28.07.2014 19:08 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
miezis22- es nestaigāju apkārt kā nelaimes čupa,bet es nedomāju,ka kāda no mums būtu laimīga bez darba un naudas! Es biju uztraukusies kādu neilgu laiku pirms braukšanas prom nevis visu laiku.
28.07.2014 19:10 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
vai jums rastos uzticība jūsu puisī pēc kaut kā tāda un vai jūs spētu piedot ko tādu?
Ar laiku atjaunotos uzticiiba,ja attieciibas tiktu koptas,un,jaa,piedotu.
28.07.2014 19:15 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nevar gaidīt,ka otrs būs laimīgs , dzīvesspriecīgs visu laiku. nevar gaidīt,ka vienmēr laimīga, smaidīga lelle ,kura ,lai arī sāp visu laiku smaida.
cik labi,ka man ir puisis ,kuram nav problēmas ar mani būt ,kad esmu nelaimīga, skumja, depresīva.
man jau šķiet,ka lielākais iemesls bija pārvākšanās,jo loģiski domājot drīz Tavs lielākais skumji iemesls būs likvidēts un tiksi pie naudas ienākumiem. varbūt viņš negrib attāluma attiecības.
ja puisim viss ir ok ar naudu,tad varēja Tevi,kaut mazliet ar naudu pabalstīt,lai nejustos tik nomākta un būtu nauda,kaut kādiem tēriņiem neviss beigās gruzīties,ka Tu nelaimīga staigā,jo makā nav ne EUR:d
28.07.2014 19:22 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
Reiz biju šādā situācijā. Tikai viņš man neludza ņemt viņu atpakaļ bet gan atbrauca man pakaļ šķērsojot 3 valstis. Piedevu un ir atguvis manu uzticību, jo ļoti centās.
28.07.2014 19:27 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
sniegpulkstenīt- viss jau pa lielam tagad ir izrunāts,vakar biju pie viņa ciemos vēl.
Nekas traks nav noticis vienīgi tas,ka mēs nevaram tikties tā,kā tikāmies agrāk kad dzīvoju netālu no viņa.
Bet tāpat manī iekšā visu laiku tirda nedrošība,kad kaut kas tāds atkārtosies tikai šoreizs būs kāds cits iemesls. Es neesmu nekāda aktrise un nespēju noslēpt to,ka esmu nelaimīga un ja viņš to redzēs atkal tad atkal viņam tas nepatiks un sāksies scēnas. Man no tā ir bail.
28.07.2014 19:28 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
protams, nemtu. dzeks vienkaarsi juutu uzpluudaa piedaavaaja skirties. paardomaaja, jo miil. taa meedz notikt.
28.07.2014 19:28 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Protams, ka piedotu, tas nav nekas nepiedodams.. Jebkursh vareetu apjukt, ja butu tada situaacija, ka Jums.
28.07.2014 20:03 |
 
Reitings 74
Reģ: 25.11.2013
Var jau gadīties, ka attiecībām jāpaiet ilgākam laikam kā jums, lai tās nostiprinātos un pat grūtos laikos paliktu kopā. Domāju tāpat kā NIKOLA. Cilvēki mēdz apjukt.
28.07.2014 22:11 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Ja vīrietis atbidīgs par finansiālo un godīgi nes savu krustu, tad sieviete, kas plivinās pa pus pasauli naudas dēļ, ir kā spļāviens dvēselē. Viņš vel nesaprot ko izdarījis, skrienot tev paķaļ.

Ja viņš redz, ka tev sūdīgi, viņam pašam vajadzēja ieplānot pārcelšanos un citu pilsētu. Ja ne tad viņam vajag gudrāku(par dzīves gudrību runāju) un, kas pieņems viņa raksturu.
28.07.2014 22:54 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
armand- es neieslīgšu detaļās par manām attiecībām,bet tu nezini neko vairāk,kā tikai to ko es uzrakstīju tāpēc tu esi uzrakstījis galīgi greizu viedokli,piedod.
28.07.2014 23:15 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Tā vietā lai filozofētu par ļoti abstraktu spēju piedod un uzticību, ņem lietā nedaudz empātiju un padomā kāpēc tavs puisis jūtas izmantots un iesaka sakārtot savas dzīves. Jūtu uzplūdā jau pateica ko kas dziļi iekšā kremt, pēc tam tik vai nu sabijās pats no savas pārsteidzīguma vai tomēr kaut kādas jūtas tomēr ir pret autori un vēlas mēģināt vēlreiz... Bet ja nebūs šai sakarā secinājumi un attiecīga rīcība tas visticamāk atkārtosies.
28.07.2014 23:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
armands
ko Tu tur vispār muldi?
piem.ja sieviete nespēj sevi nodrošināt,jo kaut kādā ciematā nav darba vietu un ja uzrodas,tad tiek iekārtoti vispirms tiem,kuriem radi,paziņas tur strādā,tad var gadīties,kad ilgi jāgaida, kamēr atradīs darbu un ne visi spēj un grib ilgus gadus gaidīt ,kamēr iekārtosies darbā .
Ir vīrieši ,kuri maz pelna un uz neatliek nauda ,lai atbalstītu sievieti..un ir vīrieši,kuri normāli pelna, taču nevēlas atbalstīt , jo uzskata ,ka abi pieauguši un sievietei pašai jāpelna, jānodrošina sevi.situācijas ir dažādas
28.07.2014 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits