vai varētu atdot drēbes

 
Reitings 12
Reģ: 27.07.2014
labdien
vai jums būtu kādas labas drēbes kas neder ko varētu man atdot? man ir humpaļu drēbes par to skolā visi smejās. vai jums būtu kādas drēbes kuras var nopirkt rīgā veikalos? es negribu skolu jo tur mani apsaukā par smirdīgo, ka mani vecāki ir nabagi un man ir nestilīgas drēbes. varbūt kādai ir kāds penālis skolai? vienmēr kad klases biedri brauc ekckursijās es nekad nebraucu jo mums nav naudas jo mamma dzer bieži, raud un saka ka drīz vairs nedzers
es gribētu jaunas bikses tikai ne ar platiem galiem skolai kādu blūziņu. man kauns teikt mammai bet man jau sākušas augt krūtis par ko mani klases meitenes apsmej jo man nav nopirkt krūšturs
27.07.2014 19:19 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu uz mājām gan braukt nevajag. Ja māte dzer, nez, vai priecīga būtu par to, ka kaut kādas no ārpasaules nāk un lūr uz viņu dzīvesstilu.
Var satikt arī nebraucot uz māju. Tajos pašos draugos izrunāt visu un satikties norunātā vietā.
27.07.2014 21:55 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Nē, nu uz mājām gan braukt nevajag. Ja māte dzer, nez, vai priecīga būtu par to, ka kaut kādas no ārpasaules nāk un lūr uz viņu dzīvesstilu.
Var satikt arī nebraucot uz māju. Tajos pašos draugos izrunāt visu un satikties norunātā vietā.

un ko tad viņa teiks mātei, kad šī prasīs, kur meita jaunas drēbes dabūjusi?
27.07.2014 21:58 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Lai nu kā, nevaidzētu ņemt pie sirds ko saka jaunieši skolās, jo viņi mēdz būt ļoti nežēlīgi pat bez īsta pamatojuma.


Vo Vo bērni ir vienkārši debīli :D Skolās apceļ vājākos, slimos vai vienkārši dīvainos. :D

Bet atnākot mājās iekš spoki.lv raksta visādus rakstus par visādiem tēviem, dēliem, mātēm, kas slimi un izķepurojušies, kā arī pa garīgi atpalikušie cilvēkiem, invalīdiem un citām lietām. :D
Cik lieli viņi malači, ka cīnas un nav padevušies, bet reālajā dzīvē līdzīgus cilvēkus apsmej. :D
27.07.2014 21:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
un ko tad viņa teiks mātei, kad šī prasīs, kur meita jaunas drēbes dabūjusi?
iedeva radi, draugi, klasesbiedrene,kaimini. Doma tai matei ja ir problemas baigi interese kas mugura skukim?
27.07.2014 22:01 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Man attāla radiniece arī cieš no vecāku dzeršanas,bet viņas neviens neatļaujas apsaukāt,jo dzivojot tādos apstākļos viņa ir iemācijusies par sevi pastāvēt un uzsvērt,ka viņa izaugs,strādas un nopirks sev visu,ko gribēs.Cita lieta ir tā,ka viņa regulāri nevar nomazgaties,jo pie vecākiem vienmēr ir kādi pudeles brāļi un istabā nav tāds stūritis,kur klusi nomagāties...
P.s-viņa katru vasaru iet lasīt ogas ar ko nopelna drēbem un skolas mantām..Viņai tagat 14g
27.07.2014 22:03 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
iedeva radi, draugi, klasesbiedrene,kaimini. Doma tai matei ja ir problemas baigi interese kas mugura skukim?


Tad jau lai arī prasa draugiem, radiem, noteikti ir kāds zināmais, kurš var palīdzēt, bet ne jau sveši cilvēki un pietam no Cosmo.
27.07.2014 22:04 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
un ko tad viņa teiks mātei, kad šī prasīs, kur meita jaunas drēbes dabūjusi?

Ja māte vispār pamanīs. Nu jaunu drēbju iegāde nav nekas tik ekstrēms, salīdzinot ar to, ja kāda random meitene atbrauc ciemos iečekot meitenes dzīvesveidu un vidi, jo tas iesaista arī māti. Saki, ka tiem, kas ziedo drēbes Sarkajam krustam, arī vajag vispirms aizbraukt ciemos pie potenciālajiem drēbju saņēmējiem, lai iečekotu, vai ir tā vērts?
27.07.2014 22:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
bet ne jau sveši cilvēki un pietam no Cosmo.
kāpēc ne? Cosmo daudz jaunu meiteņū,kam gan jau skapi puekļjas liekas nenesātas drebes...
27.07.2014 22:07 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009

Tad jau lai arī prasa draugiem, radiem, noteikti ir kāds zināmais, kurš var palīdzēt, bet ne jau sveši cilvēki un pietam no Cosmo.

Nu bet kāpēc ne? Anonīmi ir vieglāk lūgt palīdzību. Un, ja ir meitenes, kurām mājās čupa drēbju stāv, ko nevelk.. nezinu, es neredzu te problēmu.
27.07.2014 22:07 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Meitene taču rakstīja, ka vasarās strādā, bet māte visu naudu atņem. Acīmredzot meitenei nav naudas par kuru uz to pašu humpalbodi aiziet.
27.07.2014 22:08 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Ja nu kas tad arī sociālais dienests nedod neko tāpat vien :D Brauc skatīties uz vietas :D
Tik pat labi šis var būt viens no daudzajiem gadījumiem, ka sadiedelētās drēbes pēcāk pārdod tālāk ss.lv :D
27.07.2014 22:08 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ak dievs, man lielākā daļa drēbju ir no humpalām, un es ar to pat lepojos - ka par lētu naudu, nestutējot LV nereālo drēbju cenu burbuli, esmu spējusi izvēlēties, atrast un sakomplektēt gana skaistus apģērbus, ka visi vienmēr komplimentē.
Es atvainojos, ka ne pa ķeksi - bet doma tāda, ka es nevarētu atdot drēbes,... jo tās jau šā kā tā ir no humpalām... bet, meitene, tas nav sliktākais variants, manuprāt. 1. lēti 2. ja iedziļinās tajā visā, var atrast tādas pērles un tiešām izkopt savu stiliņu par lētu naudu 3. dabai draudzīgi 4. mūsdienās humpalās ir gana skaistas un stilīgas, nenonēsātas lietas.
Vienvārdsakot, problēma ir nevis drēbēs, bet Tavā attieksmē pret tām un to, kā pret Tavām drēbēm attiecas skolasbiedri,....
27.07.2014 22:10 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Varbūt, ka māte pat to dezīti vai smaržas bērnam nenopērk, jo meitenei pat krūšturis neesot. Noteikti māte pat nav sapratusi, ka bērns jau nav Vaira bērns, bet aug par mazu sievieti. Es labprāt aizsūtītu kaut ko no higiēnas precēm, kādu dezodorantu. Varu arī kādu skropstu tušu nopirkt vai lūpu spīdumu, tādā vecumā jau meitenes grib pucēties.
27.07.2014 22:11 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Vaira -vairs*
27.07.2014 22:13 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Dēļ tā ka bērns atnācis palūgt drēbes , te vesels penteris par to ka jābrauc pārbaudīt utt. Sviests. Ja nevēlies palīdzēt tad nedari to, bet šeit palasot šķiet ka liela daļa ir tāda pati kā tie skolas bērni kas apsaukā. Esmu vairākārtēji palīdzējusi gan jaunajām māmiņām, kas palikušas vienas i ar zīdaiņu drēbēm un mantām, bet nekad nav ienācis prātā iet izčekot, vai viņai jau tāds rāpulis nav mājās. Cilvēkam tā jau ir grūti lūgt palīdzību. 13-14 gados meitene jau grib ģērbties stilīgi, bet neviens taču nezin kādas drēbes māte viņai nopērk.
Ja arī viņa būtu krāpniece un pēc tam mazums iztirgo, vai Tu no tās drēbes nabadzīgāka paliksi ko pati nenēsā? Man personīgi pilnīgi vienalga kur paliek manas drēbes kad atdodu tālāk, ja kas patīk lai patur, ja ne tad lai atdod tālāk, vai izmet.
27.07.2014 22:21 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Dēļ tā ka bērns atnācis palūgt drēbes , te vesels penteris par to ka jābrauc pārbaudīt utt. Sviests. Ja nevēlies palīdzēt tad nedari to, bet šeit palasot šķiet ka liela daļa ir tāda pati kā tie skolas bērni kas apsaukā. Esmu vairākārtēji palīdzējusi gan jaunajām māmiņām, kas palikušas vienas i ar zīdaiņu drēbēm un mantām, bet nekad nav ienācis prātā iet izčekot, vai viņai jau tāds rāpulis nav mājās. Cilvēkam tā jau ir grūti lūgt palīdzību. 13-14 gados meitene jau grib ģērbties stilīgi, bet neviens taču nezin kādas drēbes māte viņai nopērk.
Ja arī viņa būtu krāpniece un pēc tam mazums iztirgo, vai Tu no tās drēbes nabadzīgāka paliksi ko pati nenēsā? Man personīgi pilnīgi vienalga kur paliek manas drēbes kad atdodu tālāk, ja kas patīk lai patur, ja ne tad lai atdod tālāk, vai izmet.
+++++++
27.07.2014 22:22 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Un tās kas iesaka pārveidot, nu nav meitenes visām tādas dotības. Man personīgi nav mākslinieciskās domāšanas.
27.07.2014 22:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
DaYa, Miss Joker Iz savas dziives varu pastaastiit, ka ir maates, kuras beernam nopirks to leetaako, pat ja arii ir tas briesmiigaakais no visa humpalu klaasta, lai kaut kas dreebjveidiigs buutu muguraa un peec iespeejas ieekonomeetu naudu. Domaa, dzeeraajmaatei ir veelme mekleet meitenei kaut kaadas peerles, vai pusliidz normaalu apgjeerbu? Vai arii ka taada iedos savai meitai naudu, lai kaut vai meita pati var kaut ko atrast humpalaas, ja vinja piedevaam piesavinaas meitenes algu? Ticat man, no humpalu pasha leetaakaa gala var taadas sadriskaatas panckas no aizpagaajushaas gadu desmites izvilkt aaraa, ka pat lielaakajai daljai taadu buutu kauns uzvilkt uz kartupelju lauka.
27.07.2014 22:27 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Kaut kāds ārprāts!!!

Pirmkārt, tas, ka liela daļa nu jau pieaugušu meiteņu saka, ka tas nav nekas slikts, ka iepērkas Humpalās un tas taču ir tik forši, nenozīmē, ka visiem ir jābūt tādiem uzskatiem. Man arī mamma tajā vecumā lielu daļu drēbju pika humpalās un man no tā reāli arī bija kauns, lai gan tagad domas ir mainījušās.
Otrkārt, tiešām ir vecāki, īpaši ar atkarībām, kas pievāc bērna sapelnīto naudu, piemēram, sakot, ka ir ļoti nepieciešama un pēc tam atdos, bet neko neatdod.
Treškārt, meitenei pašai nav naudas un diez vai mamma kaut ko viņai dod. Par ko tad, lai viņa iet uz tām humpalu bodēm tās drēbes pati pirkt? Neviens par skaistām acīm neko nedos.
27.07.2014 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Vēl no savas puses piebildīšu, ka mazpilsētās humpalu veikalus nevar salīdzināt ar Rīgas veikaliem. Varu atdot gandrīz jaunas dzinsas 36. izmērs - slim tipa, bet augumam ap 175. Ja interesē, raksti.

P.s. man bērnībā bija draudzene, kura gāja uz Karitas centru - tas ir kaut kas līdzīgs sarkanajam krustam, cik sapratu no viņas, un lūdza drēbes, jo māte viņai neko nepirka, vēl jo vairāk māte pat neļāva līst ledusskapī un slēpa pārtiku no viņas. Ta kā dzīvē varbūt dažādas situācijas, nevajag sprediķot. Domāju, ja tajos laikos būtu internets, viņa arī lūgtu drēbju gabalu, jo staigāt īsās džinsās 16 gados meitenei ir apkaunojoši.
27.07.2014 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits