Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes iekšējā pasaule(love)

 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Skaista šī diena ienācu padalīties ar pozitīvu,mani tā ir aizrāvis iepazīt meiteņu iekšējo pasauli,ka manam pozitīvam nav robežu,iepazīt šo meitenes iekšējo pasauli
nav divu vienādu vāveru uz pasaules .un tik interesanti iepazīt,apmēram kā Kolumbs brauca atklāt jaunas valstis,tā man esmu dzīvē lielajā ceļojumā iepazīt vāveres.vienkārši jūs baudu..viena slapjāka,cita ciešāka,katra ar savu pretestību,pārsvarā visas tik labas,žurnālu nevedu,neskaitu,bet varētu būt,ka iepazinis,pie 100 meiteņu iekšējām pasaulēm[šī nav lielīšanās,jo patiesībā tikai dzīvot tā pa īstam sāku un domāju 100 ir maz,jo gribu eju uz 1000)nav tādu vārdu,lai izteiktu,kādā sajūsmā esmu par meitenēm,uh kas tās par sajūtām,es vnk mīlu visas simpātiskās meitenes.ik sevišķi to,kad esi ar meiteni divatā un varu darīt ar meiteni visu ko vēlos uh(love un love un love):)
27.07.2014 15:55 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ah, kāds dzīvnieku mīlis! Putnu valodu saprot, vāveres mēģina izprast. Nu skaisti :)
27.07.2014 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits