Roku griešana

 
Reitings 27
Reģ: 22.07.2014
Jā, te atkal es. Dažas te varbūt sāks domāt, ka man kaut kas ar psihi nav kārtībā un varbūt viņām taisnība. :)
Jautājums - vai esat kādreiz apzināti sev darījušas pāri, griežot rokās, kājās vai vēl nezkur?

Mana atbilde uz savu jautājumu - jā, esmu to darījusi, kad uznāca lielāki pārdzīvojumi vai sarežģījumi ar kuriem šķietami nevarēju tikt galā. Pirms sākat man uzklupt - esmu apmeklējusi psihologu, kas man palīdzēja tikt galā ar šo problēmu.

*Es NEATBALSTU roku graizīšanu vai citus veidus, kādos ir iespējams sev nodarīt pāri!*
22.07.2014 12:45 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nina, piekrītu.
22.07.2014 20:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tieši par šo es runāju. Nu nav tas normāli, nav, bet jūs cenšaties ieskaidrot, ka tas ir normāli - emocionāliem un negatīviem cilvēkiem. Un vēl apgalvojat, ka citas negatīvi izsakās, bet, šito lasa arī pusaudzes, kuras tagad var domāt, ka tas tomēr ir normāli, jo es taču jūtos bēdīga un gan jau man tas palīdzēs.

Graizīšanās pastāv - vai tāpēc to vajadzētu noliegt? :D Es nesaku "hei, davai, meičas, graizam visas rokas!", es saku - graizīšanās ir jāsaprot iemesli, jāgriežas pie speciālista, jāarstē. Ja jūs savas domas izteiktu tolerantāk, bez vēlmes spodrināt savu ego "redz, cik labi es tieku ar problēmām galā, jums arī tāpat jātiek", tad viss būtu kārtībā.
22.07.2014 20:03 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Cosmo noteikti nebūs tā vieta, kur meklēt atbalstu nopietnos jautājumos.

Meitenes, ko jūs reāli varat ieteikt? Alkoholu? Ja cilvēkam ir tendence sev darīt pāri, tad alkohols to visu var tikai pastiprināt. Sports, izkliegšanās? Varbūt to visu turēt iekšā?

Es neuzskatu, ka tas ir "normāli", bet tajā pat laikā, ja tas palīdz nomākt garīgās sāpes..
22.07.2014 20:03 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Lindachka, ir arī tādi gadījumi, bet tas ir jāuztver, kā sauciens pēc palīdzības! Cilvēks kaut kur zemapziņā grib, lai palīdz. Tāpat ir gadījumi, kad cilvēks jūtas viens, nemīlēts, un tas ir vienīgais veids, kā pievērst uzmanību. Un tas viscaur ir skumji, un nosodīt kaut ko tādu ir viegli, bet sniegt roku, lai palīdzētu vai uzklausītu... grūti.


Es zinu vienu tādu gadījumu, esmu mēģinājusi viņai palīdzēt entās reizes, bet vienmēr viss beidzās ar gaudošanu un nekā nenotikšanu, esmu pat viņas vietā darījusi lietas, kas man nav jādara, bet cilvēks uzskata, ka tas ir normāli un turpina dzīvot savu veco dzīvīti, tāpēc tādu nav ko vilkt. Maza daļa no viņiem ir velkami un pēcāk mainās. Es esmu ļoti sirsnīgs cilvēks, bet ja Tu cilvēkam palīdzi un esi gatavs darīt visu, lai viss būtu citādāk un viņš būtu kā Tu, un viņš tik pīkst un čīkst, tad labāk kā jau teicu pirmajā komentārā. Man pilnīgi vienalga ko Jūs par to visu domājat. Tāds ir mans viedoklis un viss.
22.07.2014 20:04 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Andas, šķiet, vienīgā te uzķēra domu no diskutētājām. Neviens (nu ok, izņemot Mexico-Love, ko jau iepriekš pieminēju) te NAV teicis, ka tas ir normāli, iebildumi ir pret jūsu greizajiem priekšstatiem un izteikšanos stilu :)
22.07.2014 20:04 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Kurš teica, ka tas ir normāli? Kurā vietā?

Es jau iepriekš minēju, ka man rodas tāds iespaids, jo nemitīgi tiek argumentēts, ka tā dara emocionāli cilvēki, ka ir dažādas bezizejas situācijas utt.
22.07.2014 20:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Runājiet vien tālāk, cerams, ka tad, kad jums atklās kādu fizisko saslimšanu, jūs nesastapsieties ar komentāriem, ka "tas jau viss tikai no egoisma", "lose tāda!", "mirsti nost" utt.
Mēs jau šobrīd nediskutējam par fizisku slimību...
Skumji, ka Tev tik absurdi un negatīvi uzskati par oponentu domām.. :)
22.07.2014 20:05 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Runājiet vien tālāk, cerams, ka tad, kad jums atklās kādu fizisko saslimšanu, jūs nesastapsieties ar komentāriem, ka "tas jau viss tikai no egoisma", "lose tāda!", "mirsti nost" utt.



Tu jau vari cerēt! Es Tev pateikšu vairāk, man jau ir un ne viena vien!

Es dzirdēju citus tektus, jo esmu cits cilvēks un nevienā brīdī neesmu padevusies, lai cik sāpīgi tas viss nebūtu.
22.07.2014 20:07 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
graizīšanās ir jāsaprot iemesli, jāgriežas pie speciālista, jāarstē. Ja jūs savas domas izteiktu tolerantāk, bez vēlmes spodrināt savu ego "redz, cik labi es tieku ar problēmām galā, jums arī tāpat jātiek", tad viss būtu kārtībā.

Bet tieši to es arī minēju. Minēju vairākus iemeslus, ko darīt, lai nomierinātu savus nervus, minēju vairākas reizes, ka ir jāgriežas pie speciālista. Un teicu, ko es daru, kad man ir nenormāli slikti. Nekur neesmu minējusi, ka lieliski protu tikt galā ar problēmām, taču neviens man neieskaidros, ka ir situācijas, kur var palīdzēt graizīšanās.
22.07.2014 20:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
cormeum, 1. es jau tev minēju, kāpēc man ir "absurdi un negatīvi" uzskati par jūsu viedokļiem iepriekš. Rekur:
cormeum, es vienkārši ļoti labi saprotu to, ka cilvēks, kurš pašlaik ir ieslīdzis garīgā sliktumā, var jūsu absurdos spriedelējumus ņemt nopietni. Tā kā ar visu to esmu sastapusies, varu teikt, ka gandrīz visi jūsu priekšstati un izteicieni par graizīšanos, pašnāvībām un depresijām nav patiesi, jūs to visu vienkārši nespējat saprast, jo neesat ar to saskārušās personīgi. Lai apgāztu jūsu nepareizās teorijas, varētu sarakstīt visu sacerējumu, bet diemžēl jūs tāpat to neizpratīsiet, jo jo esat cits cilvēku tips - pozitīvie, visu varošie tanki. Ne visiem ir lemts visu saprast un ne visiem vajag līst tur, kur neko nesaproti. Man žēl meitenes, kura jau tā kaunās par savām rētām, bet jūs viņu turpinat kaunināt, teikt, cik tas ir stulbi utt. - šādai meitenei vajag tieši parādīt, ka no šīs ķibeles var izķepuroties, nevis viņu kaunināt par to, ko viņa ir izdarījusi.

2. Ja ir tik slikta pašsajūta, ka notiek graizīšanās, vairums gadījumos to var traktēt kā depresiju. Un depresija, gribi to vai nē, ir fiziska saslimšana, vari pati to pārbaudīt medicīnas avotos. Ja kādam vēl nav depresijas, tad graizoties un lasot jūsu cinismu, iespējams, līdz tai arī aizies.

Ok, lejat savu žulti tālāk, es vairs šajā diskusijā nepiedalīšos, bet tiešām ceru, ka neviena uz negatīvismu noskaņota meitene šo nelasīs, jo citādi viņai, iespējams, būs tiešām slikti no sabiedrības (jūsu) viedokļa. Novēlu jums iegūt kaut kripatiņu tolerances.
22.07.2014 20:11 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Piekrītu S80, detaļās neieslīgšu. Un Arī Alexxa pateica labu domu par estētisko punktu, kuram puisim ir vajadzīga rētaina meitene, nevienam.
22.07.2014 20:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pieminēju to egoismu ne jau ar ļaunumu.. Vienkārši uz problēmām reizēm ir jāraugās kritiski.. Es saprotu, ka Tev, Nina, šobrīd ar objektivitāti ir švakāk, jo pati tam esi gājusi cauri.. bet man ir prieks, ka esi tikusi ar savu problēmu galā :)
22.07.2014 20:13 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Esmu. Nekaunos.
Kāpēc darīju? Vēlējos uzzināt vai spēju sāpes kontrolēt ar prātu un nejust. Jā, spēju. Vairs neatkārtoju.
Teiksim tā, ne pārzīvojumu dēļ, vairāk ziņkārības dēļ.
22.07.2014 20:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet kaapeec jaapavainojas uz tekstiem par egoismu? Vai par pashnaaviibu? Varbuut ir veerts tomeer padomaat, kaapeec mees - tie pozitivchiki (man iepatikaas shis apziimeejums!) - taa juus redzam? Varbuut tomeer tajaa ir dalja taisniibas? Varbuut tieshaam juus (kopiigs apziimeejums, nevis konkreeti cilveeki) tomeer esat gljeevi un paarnjemti ar savaam probleemaam paaraak apmaatiigi? Varbuut ir veerts tomeer "pakustinaat pakalju un smadzenes" un izdariit kaut ko praatiigaaku par sevis graiziishanu? Ietekumu bija daudz - sports, kliegshana, mediteeshana, sarunas, kaads hobijs, galu galaa aarsta apmekleejums un probleemu risinaashana - mainiit dziivesveidu, domaashanu, attieksmi u.t.t.

Tad jau, ja kaa apvainojums tiek uztverts tas, ka juus tiekat nosaukti par egoistiem, varbuut apvainojaties veel uz to, ka juusu atkariiba tiek saukta par slimiibu? Galvenais tachu uz kaut ko apvainoties, vai ne?...

Te meitene rakstiija, ka piedzeraas un tad kas zin kur pamostaas un skraapee sevi, lai savestu domas skaidriibaa... Ne tieshi par vinjas situaaciju, bet es taa padomaaju - katrreiz meitene kaapj uz viena un taa pasha graabeklja - dzer liidz nemanjai, tad kaut kur vazaajas un pamostas nezin kur, saak sevi shaustiit un skraapeet, bat atkal un atkal nokljuust taadaa situaacijaa. Tieshaam vinja neredz, ka ir taada opcija nedzert vispaar? Izrauties no taas vides, kompaanijas, beigt plostot un padariit sevi par meeslu? Tad nevajadzees sevi skraapeet un nebuus sirdsapzinjas paarmetumu.. Veelreiz atkaartoju - manas paardomas nav par konkreetaas meitenes staastu, vienkaarshi njeemu detaljas par pamatu.
22.07.2014 20:16 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
mistalee, tu lasi visu diskusiju vai tikai pārskrien ar acīm pāri komentāriem? Tas viss tika rakstīts, lai saprastu, ka komentāri - citiem iet sliktāk, beidz raudāt, nostājies uz savām kājām, ja gribi griezt, tad griez līdz galam, lai tādi cilvēki, kā tu nebūtu - ir absurdi! Kāpēc? Tāpēc, ka visiem nav vienāda stresa noturība. Un tas ir saistīts galvenokārt ar smadzenēm, un to darbību, tāpēc ieteikums - saņemies jau pašā saknē ir absurds, cik vien absurds var būt. Tāpat, ja tā ir regulāra graizīšanās, tad tas ir psihisks traucējums, kurus cilvēks pats nespēj ietekmēt, tas nav - gribu graizos, gribu negraizos. Tas ir vairāku gadu darbs ar terapeitu un ārstu, kuram ir medicīniskā izglītība, lai vairāk uzsvērtu lietas nopietnību. Tā ir slimība, īsāk sakot. Un neviens neteica, ka tas ir normāli. Neviens!
22.07.2014 20:17 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Nina, reizēm vislabākās zāles ir kārtīgs spēriens pa pakaļu, sapurināšana, kāds skarbāks vārds ar kārtīgu reālismu, nevis žēlošana un ucji-pucji izturēšanās.
22.07.2014 20:21 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nina, reizēm vislabākās zāles ir kārtīgs spēriens pa pakaļu, sapurināšana, kāds skarbāks vārds ar kārtīgu reālismu, nevis žēlošana un ucji-pucji izturēšanās.

Jā, tā domā cilvēki, kuriem nav it ne niecīgākās izpratnes par tāda veida slimībām un sekām, ko tāda rīcība, izraisa.
22.07.2014 20:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Andas, meitenes, kuras sheit komenteeja, lielaakoties graiziijaas dazhas reizes, nevis regulaari gadiem ilgi... Kaada to dariija modes deelj, kaada zinjkaariibas deelj, kaada pameegjinaaja gruutaa briidii un vairs nav dariijusi, jo izkuulaas un, jaa, ir arii taadi, kuriem taa ir iista atkariiba, kura ir jaaarstee vai arii - vienkarshi mazohisms. Situaacijas ir daudz un dazhaadas - un ne visaas situaacijas nepiecieshams aarsts. Citreiz ir pietiekoshi nosaukt lietas iistajos vaardos un likt saprast, cik muljkjiiga bija shii ideja par sevis graiziishanu.
22.07.2014 20:24 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Jā, tā domā cilvēki, kuriem nav it ne niecīgākās izpratnes par tāda veida slimībām un sekām, ko tāda rīcība, izraisa.


Un tieši Tev ir tās lielā izpratne par visu! Bravo!
22.07.2014 20:24 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Neons, netaisos vairs te komentēt, es uzskatu, ka visi cilvēki ir pelnījuši vienādu attieksmi un nopietnību pret lietām. Viegli ir nepievērst uzmanību signāliem, kuri var brīdināt par kaut ko nopietnu! Drošība pirmajā vietā. Novēlu, lai jūsu vārdi neatspēlējas. Viss.
22.07.2014 20:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!