Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga draugs

 
Reitings 30
Reģ: 17.02.2014
Sveikas meitenes! Īsti nesaprotu vai ir pamats dusmoties šādā situācijā. Manam draugam ir labākais draugs. Kurš īsti nepatīk man. Patiesībā mūsu abiem paziņām, viņš liekas dīvains. Draugs ir teicis, ka viņš ir kautrīgs jau kopš bērnības tāpēc sabiedrībā viņš ir kluss. Bet visām manām draudzenēm kā manjaks (agrāk arī man) uzmācas caur visiem interneta portāliem. Visas viņam patīk, jau pēc 2 sms viņš vēlas būt kopā un tt. Takā īsti riktīgs nav. Bet draugs apgalvo, ka viņš ar viņu ir normāls, smieklīgs un var labi ar viņu atpūsties. Nesaku, ka tā nav, bet mani kaitina, ja viņam pazvana viņš, tad mans draugs nedomādams aizbrauc pie viņa. Šodien arī. Bijām no rīta sarunājuši, ka dosimies pie ezera, uzcepsim kādu desu un pavadīsim laiku kopā, jo abiem ir darbs. Man iekrīt sestdienas strādāt, tāpēc domājām pēc mana darba braukt. Pienāk četri, kad brauksim, man zvana telefons un viņš pasaka, ka brauks atkal pie sava drauga. Darbs nav tālu no viņa mājas, tāpēc sarunāju, ka aiziešu līdz viņam. Aizeju un kad saku: tu man apsolīji, ka dosimies atpūties. Bet pretī ir tikai smaidīšana un pielīšana. Un tikko draugs piebrauca pie mājas tā arī aiznesās. Ātri uz pieres atstādams buču. Es dusmojos vietā vai nevietā? Tā ir bieži. Nav pirmā reize, ka sarunājam foršus plānus un jau pēc dažām stundām, viņš jau par visu ir aizmirsis un aizbrauc! Īsti nezinu ko vēlos no jums. Laikam jau pačīkstēt :)
19.07.2014 21:14 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es dusmotos, un dusmotos taadeelj, ka MAN nepatik bezatbildiigi cilveki, kuri nerekjinas ar citu laiku. Sarunaa un pardomaa!
19.07.2014 21:17 |
 
Reitings 58
Reģ: 19.06.2014
Tev ir pamats dusmoties. Tā arī konkrēti paprasi viņam, kas svarīgāks, tu vai draugs.
19.07.2014 21:21 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.07.2014
Interesanti, ko viņi tur divatā dara? Ja ņemtu mani līdz pie tā sava drauga, tad nedusmotos, taču, ja pēdējā brīdii pasaka, tad, kad viņš atgrieztos runātu ar viņu, ļoti nepatīk, ja ilgi jāgaida un kaitina, ka pēdējā mirklī paziņo par straujām un man nelabvēliigām pārmaiņaam.
19.07.2014 21:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Manuprāt, ne jau drauga draugā ir problēma, bet Tavā draugā!
19.07.2014 21:24 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Pasaka izklausījās nedaudz zili.
19.07.2014 22:00 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Es saprotu,ka mums katram attiecibas var but sava personiga dzive,nav visur jabut kopa.Bet ja paris pirms tam bija sarunajis ,ka atputisies kopa,tad draugam vajadzeja pieklajigi atteikt,paskaidrojot ka ir jau citi plani.Pieaudzis un normals cilveks to saprastu.Iespejams ka ,man nav taisniba,tacu gan tavs draugs,gan drauga draugs ir lidzvertigi vainigi. Draugs zinaja,ka jums ir jau plani, tomer izvelejas draugu ne tevi(tas ir zemiski no vina).
Drauga draugs domaju,ka zin ka ja ir attiecibas otram cilvekam,tad butu tikai logiski apvaicaties ,vai ir vins brivs,vai nebija citi plani? Bet ,pec stastita nopratu ,ka vins neko nav jautajis,tik pasaucis tavu draugu un viss.
19.07.2014 22:02 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Drauga draugs domaju,ka zin ka ja ir attiecibas otram cilvekam,tad butu tikai logiski apvaicaties ,vai ir vins brivs,vai nebija citi plani? Bet ,pec stastita nopratu ,ka vins neko nav jautajis,tik pasaucis tavu draugu un viss.


Nu, tas izklausās baigi saldeni. Čoms piedāvāja, viņš piekrita. Tikai un vienīgi autores drauga bezatbildība, jo nu tā ir salicis prioritātes. Visas pretemzijas pie viņa.. Kādā sakarā autore tādu garu penteri par drauga draugu it kā manjaku ir uzcepusi - nav skaidrs..
19.07.2014 22:09 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.02.2014
Armand es būtu ļoti priecīga, ja tā tiešām būtu pasaka.
Es saprotu, ka var braukt pie viņa, jo viņi spēlē futbolu, brauc zvejot. Krāpšana vai kas tāds ir pilnīgi izslēgts. Viņi ir draugi jau kopš bērnības. Un patiesībā viņš ir vienīgais draugs.
Bet nu mūždien ir bijis tā, ka tas pašvilpj un draugs aizbrauc. Trakākais ir tas, ka atbraucot draugs vienmēr ir kā apvārdots. Vienmēr tas 'labākais' draugs ir izdomājis kaut kādas idiotiskas lietas. Kā izteicis priekšlikumu īrēt kopīgu trīs istabu dzīvokli, kamēr abi sakrāj vai sazin kā var uzsākt normālu dzīvi. (Saprotams es ar tur dzīvotu un ja tam būtu draudzene, tad viņa arī) Un draugs ir tikai par. Lai gan zina, ka tāda dzīvošana mani neapmierina. Nu sviests! Ko, lai es vispār iesāku!
19.07.2014 22:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, ne jau drauga draugā ir problēma, bet Tavā draugā!
Jā.. man nepatīk cilvēki, uz kuriem nevar paļauties, kas pēdējā mirklī var mainīt plānu.. uzsvilpj un aizskrien. Turklāt ir skaidri un gaiši redzamas viņa prioritātes :)
19.07.2014 22:15 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.02.2014
meksikanka godīgi sakot pati nezinu. Savās dusmās ko uzrakstīju, bet nu draugs viņa īsti normāls nav. Bet tas neko nemaina. Saprast jau lietas būtību var :D
19.07.2014 22:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Adrija, var, var, bet Tu meklē grēkāzi ne tur :D Tas ir kā ar mīļāko būšanu - tipa pie visa ir maitas, mīļākas, vainīgas, nevis mans nabadziņš, kurš tika pavēdināts, apvārdots un ar varu gultā iestumts :D

Nu, ceru, ka doma skaidra :)
19.07.2014 22:20 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Adrija Sievietes nāk un iet bet draugi paliek draugi.
19.07.2014 22:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Adrija Sievietes nāk un iet bet draugi paliek draugi.
Ja vīrietis tādā garā turpinās.. tad viņam tiešām paliks tikai draugs :D
19.07.2014 22:26 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.02.2014
Armand mēs kopā esam jau divus gadus. Neesmu tā, kura aizliedz visu darīt. Atļauju braukt atpūsties. Man vienkārši kaitina, ka viņš mūsu plānus vienmēr aizmirst un mani laikam arī. Gandrīz katru nedēļas nogali pavada pie viņa. Man tas neliekas saprotams.

meksikanka saprotu! Mans draugs ir vainīgs. Bet kāpēc vienmēt dot priekšroku savam draugam nevis man? Labi. Mēs tiekamies gandrīz katru dienu, maksimāli 4 h, jo dzīvojam vienā pilsētā. Un gandrīz kaimiņos! Bet kopā pa darba dienām izņemot tv paskatīties un paslinkot citu nekā nedarām. Tāpēc pārliekam visu uz nedēļas nogali. Kad tā pienāk, tad visi plāni aizmirsti. Tad viņš pasaka, ka vēlas atpūsties. Vienreiz jau var, bet ne jau katru nedēļu..
19.07.2014 22:35 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mans draugs ir vainīgs. Bet kāpēc vienmēt dot priekšroku savam draugam nevis man?


Lūk, Tu sāc domāt pareizā virzienā! Nevienā brīdī neesmu teikusi, ka Tev nav taisnība! Ir, un kā vēl.. Pareizi jau te meitenes teica, ka jums abiem diena bija saplānota, viss sarunāts utt. Tāpēc Tavas dusmas/apvainojums ir pilnīgi saprotams, domāju, ka lielāka daļa meiteņu reaģētu līdzīgi, jo te nu galīgi nav klasiska vētra ūdens glāzē. Un jā, draugs izrīkojās nesmuki.. Manuprāt, tur nu jāruna ar viņu tikai un vienīgi..
19.07.2014 22:46 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.02.2014
meksikanka es esmu mēģinājusi runāt. Teikusi, ka mums bija tas un tas ieplānots. Bet viņš vienmēr māk atrast atrunas. Tad viņš vēlējās atpūsties no darba, mājām. Tad viņš gribēja tikai pazvejot, tad tikai gribēja futbolu. Tad draugam dzimšanas diena. Tad tas, tad atkal kādas atrunas. Beigās, lai es vairs nekristu uz nerviem pasaka, ka nebrauks pie drauga nākam nedēļ. Tāpat teica no rīta. Lai gan labi zinu, ka tā nebūs. Un pats arī zina. Eh :(
19.07.2014 22:52 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
cormeum Kas gan slikts, ja paliks tikai draugs?
Es neaogalvošu, ka kopdzīve ar sievieti ir slikti bet 99% kopdzīves ir diezgan depresīva noskaņa jo no vīrieša tiek tikai pieprasīts un izgāsti apvainojumi. Pieprasa mīlestību, uzmanību, cieņu... Bet seks reizi 3 dienās uz 15minūtēm sastāda nozēlojamas procenta simtdaļas. Biedēoša statistika.
19.07.2014 22:52 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.02.2014
armands mums sekss ir gandrīz katru dienu un neilgst tikai 15 minūtes. Nekas no viņa netiek pieprasīts ikdienā. Tikai, kad mums ir brīvdienas, lai velta laiku mums kaut kur aizbraucot vai pie mājas uzcepjot šašļiku. Sava veida atpūta no ikdienas :)
19.07.2014 22:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pieprasa mīlestību, uzmanību, cieņu...

Armand, ja jau jāpieprasa, tad tiešām labāk vienatne :D
19.07.2014 22:55 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
cormeum Nemāci jūrnieku laivā dirst, tev nesaprast to cik no vīrieša tiek pieprasīts. Parasti ir, ja nav darban nav naudas, nau sievietes, nau dzīves. Nejau no sievietes tiek pieprasīts kustināt smadzenes un pakaļu.
19.07.2014 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits