Maximas traģēdija

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Lidmašīnas traģēdija un tas, ka neviens nav atzinis savu vainu, notiek izmeklēšana, liek man aizdomāties par Maximas traģēdiju. Kur vainīgie? Kā vispār virzās lieta? Nekas tak nav dzirdēts. Klusums.
18.07.2014 18:17 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Tas, ko es nesaprotu, ir, kur ir palikuši 54 cilvēku vismaz 216 piederīgie (tāds ļooooti aptuvens aprēķins vispār bez pamata), ka neviens neklapē ne ar aci par šīs lietas vilkšanu. Mūsdienās ir tik plašas iespējas sacelt vētru par šo jautājumu, bet tā vietā visiem, ar ko esmu runājusi par šo tēmu, tas ir teju tabu temats. "Nerunājam par to, tas ir pārāk sarežģīti." Tas neko labu neliecina par sabiedrību kā tādu, jo vienalga - rit tā izmeklēšana vai nē -, bet šķiet, ka sabiedrību ir notrulinājušas koru olimpiādes, festivāli un ikdienišķas klapatas. Tajā pašā laikā tajā pašā Zolitūdē vai Imantā cilvēki dzīvo vecos, nedrošos namos un iepērkas tik pat muļķīgas konstrukcijas lielveikalos kā konkrētā Maxima. Apbrīnojams aitu sindroms, kā uz kaušanu visi iet rindiņā.
18.07.2014 20:11 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Maximaa tak tik garas rindas kads tur boikots? :D
18.07.2014 20:35 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Toreiz šajā forumā bija tāda diskusija sacepta, ka nu šausmas. Visas bija tādā šokā. Lielās taisnības meklētājas..
Un kur tad tagad palikušas?
Vistu kūts. Vairāk nekas.
18.07.2014 20:40 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
kur ir palikuši 54 cilvēku vismaz 216 piederīgie, ka neviens neklapē ne ar aci par šīs lietas vilkšanu.

Ance, ja kādu tavu tuvinieku betona gabals sašķaidītu tā, ka pat saliekot palikušos gabalus kopā, no tuvinieka pat 2/3 nebūtu palikušas, tad tu gribētu katru dienu klausīties "gudrīšos", kuri ar lielu pārliecību tev "maltu" ka neviens neko neizmeklē un "velk"? Varbūt pati ietu skaidroties ar piem., Re&re grāmatvedi, jo viņa arī tajā filmā strādā, tad gan jau ka arī ir vainīga notikušajā un būtu sodāma?!
Tajā pašā laikā tajā pašā Zolitūdē vai Imantā cilvēki dzīvo vecos, nedrošos namos un iepērkas tik pat muļķīgas konstrukcijas lielveikalos kā konkrētā Maxima. Apbrīnojams aitu sindroms, kā uz kaušanu visi iet rindiņā.

Un ko tavuprāt viņiem darīt - iet uz ielas dzīvot, nepirkt ēdienu un badoties turpmāk? Pierādi, ka neesi tāda pati aita - uzcel viņiem drošāku māju un drošākus veikalus!
18.07.2014 20:58 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un ko tavuprāt viņiem darīt - iet uz ielas dzīvot, nepirkt ēdienu un badoties turpmāk? Pierādi, ka neesi tāda pati aita - uzcel viņiem drošāku māju un drošākus veikalus!

Tāds ļoti skaļš un bērnišķīgs izteiciens. Man nav jārūpējas par svešu cilvēku labklājību un dzīvību - es varu tik nobrīnīties par to, ka attiecīgos cilvēkus pašus, šķiet, šis jautājums it nemaz neuztrauc, jo šķiet, ka viņus tas neskar.


Es dzīvoju mājā, kas ir nostāvējusi 100 gadus un nostāvēs vēl tik pat un, tici vai ne, tiešām kaut ko daru, lai paceltu šo jautājumu, bet šim jautājumam vispār nav sakara ar mani, lai kā tu to negribētu pagriezt.

Galu galā es saprotu, ka tu, Darla, vispār neesi sapratusi, par ko ir mans komentārs - tikai izrāvi no konteksta, ar iztēles palīdzību pielāgoji manu viedokli sev vēlamajam un beigās uzrakstīji kaut ko, kas vispār nav nekādā saistībā ar manis teikto.
18.07.2014 21:37 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Piebildīšu, ka vispār nav runas par to, kurš, kas, kā ir vainīgs - es vairāk vēršu uzmanību uz to, ka visiem, šķiet, ir pie kājas, kas notiek.
18.07.2014 21:50 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
becky, tak ej saviem krieviem pēcpusi bučo, bet nelien katrā diskusijā, kur tiek krievi pieminēti.


Jā, Putins un Ušakovs ir divi briesmīgi čali, kas vainojami gan pie Zolitūdes traģēdijas, gan pie Malaizijas lidmašīnas krišanas.

Smieklīgas šķiet tas a lā Andas spriedēlētājas, kuras vainīgu nosaka tikai pēc tautības. Un jā, jā, visi jau saprata, ka Tev vienalga - būtu Liepiņš - reakcija būtu tāda pati.. Bet kā ir teicis Staņislavskis - Ne verju!
18.07.2014 21:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mani kaut kā vairs nepārsteidz, ka vairs par to nerunā, tā jau par jebkuru notikumu- kādu laiku aktuāli noskaidrot, kas un kā, vēlāk visi "aizmirst" par šo. Ķeksīša pēc ziņās izveidos kādu sižetiņu novembrī, kad gads būs pagājis, kurā droši vien tā arī teiks, ka vēl aizvien nekas nav noskaidrots.
18.07.2014 22:10 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ance, pareizi saki, bet reāli, ko darīt tiem mikrorajonos dzīvojošiem parastiem mirstīgiem ar vidējo algu 400-600 eiro? Viņi knapi komunālos sedz īpaši ziemā. Celt traci? Un? Dzīvokļi ir privatizēti - tātad, slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās, bet slīcēju rokās nav mehānismu kā reāli kaut ko vērst par labu - viņiem nav līdzekļu, nav prasmju, nav pieredzes, nav spēka...

Nu ir dzīvē tā iekārtots, ka nav mums un nebūs vienādi apstākļi visiem.
18.07.2014 22:14 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Diemžēl, starp latviešiem ir maz kārtīgu vīriešu. Kaut kur Turcijā pirms gadiem 10 līdzīgu iemeslu dēļ sabruka dzīvojamā māja. Neatceros, cik ilgi pēc tam nodzīvoja būvfirmas īpašnieks, bet ilgi tas neturpinājās. Ja tieslietu sistēma savas funkcijas nepilda, kas cits atliek?
20.07.2014 00:46 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
šī taču ir latvija, pagaidu laiku līdz viss noklust un aizmirsts, neviens vainīgos nemeklēs. tik pat labi var jautāt kā tad beidzās tas gadijums ar prezidenta pili, kurš bija tas vainīgais tās dedzināšanā?
20.07.2014 00:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits