Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma,kuru nezinu,kā risināt.

 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Sveikas,meitenes.:)Esmu nonākusi,manuprāt,neapskaužamā situācijā,kurai pagaidām nevaru atrast/izdomāt risinājumu.
Esmu jau ilgu laiku kopā ar savu mīļumu,viss ir labi,gatavojamies skaistam notikumam..
Problēmas ir ar viņa vecākiem,konkrēti mammu.
Kopā nedzīvojam,bet tiekamies bieži,jo dzīvojam netālu.It īpaši tagad ir biežākas tikšanās,sakarā ar kāzām.
Gadu starpība man un viņa mammi ir liela,tas jau saprotams.Līdz ar to arī dzīves uzskati un uzskati par to,kā un kam jābūt kāzās,ir atšķirīgi,tas taču ir pašsaprotami.Es pieņemu to,ka viņa mums kaut ko iesaka,palīdz,tas ir tikai normāli,bet viņa atkal grib kontrolēt katru kāzu poziciju. Sākumā es neko neteicu,mēģināju laist visu gar ausīm,bet arī es esmu cilvēks,man ir kaut kāds pacietības limits un varbūt kaut kāda mēra egoisms (?),jo tomēr savas kāzas gribu tādas,kā gribu es un mans līgavainis.Tad nu sanācā,ka vienu reizi,pēc tā kā viņa kārtējo reizi kaut ko bija sadomājusi attiecībā uz kāzām,es pateicu,ka nē,es tā negribu,tā nebūs.Piebildīšu,ka rupja es nekad neatļaujos būt attiecībā uz līgavaiņa vecākiem.No tā mirkļa viss sākās.Viņa mamma izsaka netaktiskas piezīmes par mani,manu ģimeni,pilnīgi man acīs.Man tas ir nepatīkami un sāpīgi,es to ļoti pārdzīvoju,bet līgavainis nejaucas iekšā..Savukārt es nezinu,kā šo situāciju risināt,jo iepriekšējās drauga attiecības izbeidzās,jo iepriekšējā meitene nevarēja sadzīvot ar viņa mammu,draugam tas sāpēja,ka divi turvi cilvēki nevar saprasties, un man bailes,ka,ja es sākšu spuroties vai runāt kaut ko pretī,draugam būs atkal sāpīgi un nepatīkami,vēl nedod Dievs viņa noskaņos draugu pret mani,kas to lai zina.Tomēr arī pārdzīvot par katru viņas frāzi es negribu,jo tomēr tuvojas kāzas un man ir tik daudz par ko domāt..Esmu emocināla uz tādām lietām,visu ņemu pie sirds un pēc tam ilgi pārdomāju un pārdzīvoju..
17.07.2014 13:51 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man bija līdzīga situācija ar pārmērīgu entuziasmu apveltītu vīramāti. Viņai arī kāzu idejas bija galīgi šķērsām un noveda mani līdz izmisumam. Līdzēja tikai mierīga izrunāšanās pie tējas tases, parādīju savas idejas un ar sajūsmu izstāstīju savu kāzu vīziju. Atļāvu viņai noorganizēt mums kāzās pārsteigumu, uzticēju viņai konkrētus pienākumus un mamma bija laimīga. Viņai jau arī lielākā laime ir redzēt savu dēlu laimīgu savā kāzu dienā ar burvīgu sieviņu.
17.07.2014 13:56 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ir 2 varianti: 1) pieļaut, ka viņa tev gāž samazgas un galvas un klusēt; 2) pateikt, lai vecene pietur muti.

Kas tas tev par draugu, kura dēļ neko negribi runāt pretī? Kaut kāds mīkstais? Ja švaki viņam ar nerviem, lai iet apārstēties. Jocīga esi, ja viņa atļaujas tavu ģimeni nozākārt, bet tu tur klusi stāvi un domā, vai tavam puikam pēc tam būs sāpīgi...
17.07.2014 13:57 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Zini parasti viena pagale nedeg, bet ir arī izņēmumi, ka dažas sievietes po žinji ir fūrijas. Iespējams Tev arī tāda trapījusies. Tava vīrieša nostāja, pret to , ka negrib iejaukties gan ir nejauka, ko tas liecina, ja viņš negrib risināt problēmas.... Man arī kādu laiku bija nesaskaņas ar manēja mammu, viņa mani ļoti nepatīkami aprunāja un izgāza savas negācijas, lai gan īpaši pat pazīstamas nebijām,bet manējais stingru nostāju viņai pateica, ka tas ir nepareizi kā viņa rīkojas un nostādīja fakta priekšā, ka tā tālāk neturpināsies.. Nu ko, tagad lieki piebilst, ka mamma ir tik mīļa kā nekad pret mani . Ir svarīgi, lai arī vīrietis pozicionētu šajā visā, un , ja viņai nav taisnība, ierādītu to, jo svešu sievieti jau viņa neklausīsies.
17.07.2014 13:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pudeli vīna un puķes (ka mazu atvainošanos) un izrunājies! Ta arī pasaki, ka zini, ka viņa grib ka labāk, bet tomēr ir lietas, kuras tu "vienmēr esi vēlējusies", lai ir/nav tavās kāzās.

Es domāju, ka to savu "nē, ta nebūs" tu pateici drusku asāk, vai arī viņa uztvēra asāk, neka tu biji domajusi, un viņa ir apvainojusies. Tev ar viņu vēl ilgus gadus būs daudz jākontaktējas, pasper šoreiz pirmo soli uz izlīgšanu, pat ja taisnība tomēr ir tev!
17.07.2014 14:00 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Vienīgais risinājums ir neņemt galvā un dzīvot savu dzīvi, nevis drauga mammas dzīvi!
Un vienīgais kurš var nolikt mammu "pie vietas" ir tavs draugs!
Piemēram manās attiecībās drauga mamma nekad nejaucās, jo draugam ir tāda nostāja, un visiem mums ir labas attiecības! Esam taču visi pieauguši cilvēki.
Par kāzām runājot, mēs arī drīz precamies, un laikam par labu esam apprecēties gandrīz divatā.. daudzu iemeslu dēļ, un viens no tiem ir lai nevajadzētu izdabāt "radiņiem". Lai veicas! :)
17.07.2014 14:01 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ja mans vīrietis, kad mums bija nesaskaņas no mātes puses, nebūtu pievērsis uzmanību , kā viņa mamma mani sunī un manu ģimeni nozākā , kuru pat nepazīst, tad es ar tādu vīrieti neturpinātu attiecības. Ja reiz viņš nostājas tikai fonā, nebūtu sajūtas, ka viņš ir nopietns pret mani.. Mamma , protams, ka ir vērtība, bet , ja ir redzams, ka speciāli dara skādi, klusēt nevar.
17.07.2014 14:01 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
par labu esam izvēlējušies
17.07.2014 14:03 |
 
Reitings 177
Reģ: 06.07.2014
Klausos un brīnos. Tiešām ir tādas vīra mātes? Man, laikam, noveicies, jo savā dzīvē esmu baudījusi tikai mīlestību. Tagad, diemžēl, jāsaka, lai viņai vieglas smiltis!

Varbūt - vīns vai ziedi un atklāta saruna tikai divatā pilnīgi neitrālā vietā?
17.07.2014 14:04 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kāzas ir jūsu notikums, nevis nevis puiša mātes, viņai ir jāakceptē, ka viņai nav nekādas teikšanas, ja vien viņa jums visu nesponsorē. :D Vajadzēja jau sākumā korekti parādīt savu nostāju, tad strīds nebūtu pārvērties konfliktā. Un tavs puisis ir mirla. Ja jau tagad viņš nespēj aizstāvēt tevi, kas būs vēlāk? Un sliktas attiecības ar topošo vīramāti tev būs liels mīnuss nākotnē.
17.07.2014 14:08 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
ja vien viņa jums visu nesponsorē

+
Kas maksā, tas pasūta mūziku!
17.07.2014 14:14 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Tavs puisis uzvedas kā lupata, piedod.

Saprotams, ka māte var izteikt priekšlikumus un palīdzēt ar idejām, bet beigu beigās, tāpat lēmums ir Tavs un puiša. Tas ir Jūsu notikums.

Pudeli vīna un puķes (ka mazu atvainošanos) un izrunājies! Ta arī pasaki, ka zini, ka viņa grib ka labāk, bet tomēr ir lietas, kuras tu "vienmēr esi vēlējusies", lai ir/nav tavās kāzās.


Daudz plusu. Ja arī pēc tā viņa atsakās iziet uz kompromisu, tad runā ar puisi un parādi savu nostāju. Kāzas jau nu noteikti nav tas pasākums dzīvē, kur Tev vajadzētu samierināties ar kaut ko, kas nepatīk.
17.07.2014 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk 57days ideja, ieteikums. Tas laikam būtu racionālākais variants, jo noteikti pašai sirds būs mierīgāka, ka esat salabušas un jūsu starpā nav naida un nesaskaņu. Jo, kā jau meitenes minēja, tad nākotnes vārdā būs ar viņu tāpat jāsatiekas un jākomunicē.
17.07.2014 14:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man tas ir nepatīkami un sāpīgi,es to ļoti pārdzīvoju,bet līgavainis nejaucas iekšā..
Līgavainim, lūk, tieši IR jāiejaucas! Pastimulē viņu.. Jo jūsu abu interesēs ir labas attiecības ar viņa ģimeni...
17.07.2014 14:16 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
57days,par ko man būtu jāatvainojas,interesanti?
17.07.2014 14:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
57days,par ko man būtu jāatvainojas,interesanti?
Par to, ka nepiekriti... tas tā.. vnk cieņa pret vecākiem.. jo viņi nez vai Tev skries atvainoties.. bet mikroklimatu vajag uzlabot :)
17.07.2014 14:19 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
57days,es pat īsti neteicu,ka nē,tā nebūs,es vienkārši pateicu,ka es nevēlos tā.
17.07.2014 14:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka problēma ir kaut kur dziļāk par kāzu jautājumiem.. citādi tā vecāku reakcija nebūtu šāda:
Viņa mamma izsaka netaktiskas piezīmes par mani,manu ģimeni,pilnīgi man acīs.

Bet tur vajag arī līgavaini pieslēgt..
17.07.2014 14:22 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man atkal pretēja problēma. Līgavaiņa vecāki, manuprāt, par maz iesaistās kāzu organizēšanas procesā :D Bet nu laikam jau tā ir labāk, jo esam ļoti atšķirīgi un man izdabāt nav iespējams.

Tev ieteiktu vienkārši iedot vīramātei kādu darbiņu kāzu sakarā, lai tam pievēršas, tādejādi atstājot, tev svarīgās lietas tavā ziņā :)
17.07.2014 14:22 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Nezinu,vai man vajadzētu atvaonoties par to,ka man nepatika viņa sideja.Es neteicu,ka viņas ideja ir galīgi garām,bet pateicu,ka es gribu mazliet savādāk.
Man liekas mazliet nepareizi atvainoties par to,ka es gribu savādāk,bet viņa redz par to var nodirst manu mammu,radus un tā..Tad jau viņa vispār var man kāpt uz galvas-a es tik skraidīšu ar ziediem un vīniem..
17.07.2014 14:23 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Vispār bija tā,ka es uzticēju viņai izdarīt to un to,savai mammai to un to,bet viņa jaucas visur-mammas uzdevumā,savā,vedēju un manos.
17.07.2014 14:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits