Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko lai dara?

 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Sveiki! Situācija diezgan bezcerīga, bet vajag kādu padomu, uzmundrinājumu vai jebko citu! Tātad jau 5 gadus dzīve ir kļuvusi diezgan bezcerīga - slimoju, līdz ar to esmu piesieta mājām un nevaru dzīvot, kā vēlētos. Visi izmeklējumi veikti, vaina - funkcionālas problēmas - katru dienu neizturamas sāpes vēderā, mugurā, caurejas, dažreiz pat līdz vemšanai, kaut cik normāli jūtos tikai pēc 7 tabletēm (max deva), kas nedaudz palīdz uz vienu dienu, bet nākošajā - tik traki, ka ārpus mājas vispār neiespējami būt. Tāpēc nevaru strādāt normālu darbu, ne arī mācīties (2 reizes biju uzsākusi augstskolu, bet nevarēju izbraukāt un nācās pamest). Ārsti ir izstaigāti visi, pat profesors šai jomā, kas dod standarta zāles, kas nepalīdz vispār. Papildus mēģināta gan akupunktūra, gan psihoterapija, pat dziednieki, bet nu bez rezultātiem. Tagad biju pie osteopāta, kas paņēma lielu naudu, bet bija pilnīgi neieinteresēts, tā ka nezinu, vai turpināt. Īsāk sakot, dzīve stāv uz vietas un ir tik šausmīgi, jo gribās gan ģimeni, gan karjeru, ceļošanu, atpūtu ar draugiem, kaut vienkārši uz veikalu aiziet, bet ķermenis vnk kā par spīti uzvedās pilnīgi nekontrolējami.. Nezinu vairs ko darīt.. Šodien ir īpaši grūta diena, gribētos kaut ko cerīgu dzirdēt :(
15.07.2014 23:05 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Esi izmēģinājusi visas ārstniecības metodes? Kāda ir tava diagnoze? Tu esi viena pašlaik?
15.07.2014 23:07 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Esi droša, ka tas nav psiholoģisku problēmu dēļ? Varbūt veģetatīvās distonijas izpausmes..
15.07.2014 23:09 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Iesaku mainīt domāšanu un sākt strādāt ar to, kas darās "galvā". Šajā sakarā iesaku palasīt Igauņu dziednieces grāmatas (1. daļa saucas "Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība"). Nav neārstējamu slimību, ir tikai slimības, kuras izārstēt var tikai izprotot, kāpēc tās radušās un novēršot šo cēloni.
15.07.2014 23:26 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Ak jā, tā Igauņu dziedniece - Lūle Vīlma
15.07.2014 23:27 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Vienīgais, kas palicis - turpināt pie tā osteopāta (bet nu ļoti dārgi, un dakteris pats pat nepateica, vai vispār var kā palīdzēt, tikai iedeva kvīti maksāšanai un noteica - tad atnāciet vēl). Un vēl pēdējais - homeopātija, kas ir plānā, tiklīdz būs kāda nauda.
Saprotu, ka izārstēt neko tur nevar, bet nu vismaz tos simptomus samazināt.. :/
Dzīvoju ar ģimeni, kas visu šo laiku palīdz, bet nu ienīstu to, ka esmu bez maz kā dārzenis, kuru jāuztur šajā vecumā, ļoti vēlētos pati spēt sevi kaut cik nodrošināt. Draugs arī ir, bet nu bieži prom darbā, cenšos viņu maksimāli neiesaistīt šajā murgā.
It kā ir arī veģ. distonija, bet nu tās pazīmes nav lielas, vienīgi pulss liels, neritmisks.
Noteikti stress arī ietekmē, bet nu tas kā apburtais loks, jo kā dzīvot laimīgi, ja esi piesaistīts mājai + ļoti bieži visi mani ilgi plānotie pasākumi un lietas izgāžas un nākas visu atcelt..
15.07.2014 23:34 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Paldies, Eve Paskatīšos arī šo. Daudz dažādu psiholoģisko grāmatu arī esmu pārlasījusi, bet nu visa pozitīvā domāšana aptrūkstās, kad uznāk sāpju lēkme un negribās pat dzīvot, kur nu vēl turpināt cīnīties.
15.07.2014 23:37 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
no kaa tev taa viss ir?
zini, peec apraksta ljooti liidziigi man vienai paziistamai meitenei. vinai arii taada pasmaga situaacija, veel atminjas zudumi, vispaar nekas nepaliidz. Loti zheel,ka taa. :(
15.07.2014 23:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man pirmaa praataa ienaaca Krona slimiiba (Crohn's disease). To ir gruuti diagnosticeet, jo nav specifisku testu, kas pateiktu skaidru jaa vai nee, bet to parasti uzstaada izsleedzot citas slimiibas. Aarsti kaadreiz ir izteikushi taadu pienjeemumu?
15.07.2014 23:41 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Nu man divreiz veiktas abu galu pārbaudes ar trubiņām :D pēc tā visa gastroenterologs noteica, ka spastiskais kolīts/KZS, nu īsāk sakot - nav īsti ārstējama slimība, bet gan funkcionāli traucējumi, kas pazemina dzīves kvalitāti, bet no tā nemirst. Tikai ārsti laikam īsti neaptver, cik ļoti man tas viss ietekmē normālu dzīvi, cik zinu ārzemēs šie traucējumi ir 10% iedzīvotāju - vienam vieglāki, citam smagāki gadījumi. Bet nu visa šī info man neko daudz nepalīdz.. Nav ne jausmas pie kā vērsties, jo cik no manis atkarīgs - visu mēģinu, bet nu bez rezultātiem.
15.07.2014 23:48 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Agrāk viss bija ok, nespēju pat iedomāties, ka ir cilvēki, kas šādi var mocīties (tagad liekas tik muļķīgas tās problēmas, kas agrāk uztrauca - pumpa, pūkaini mati utt :D )
Sākās viss ar saindēšanos un ilgstošiem stresiem..
15.07.2014 23:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu mieriiga dziive bez stresa, pareiza eeshana var kaut ko liidzeet. Varbuut pat ievies eediena dienasgraamatu un atziimee peec tam pashsajuutu peec katras maltiites. Zinu, ka pie shaadaam slimiibaam ir jaaizvairaas no negatavotiem, svaigiem daarzenjiem, kliju maizeem, seeklaam. Es ieteiktu atziimeet katru eediena sastaavdalju un ik nedeelju izsleegt 1,2 produktus, lai paveerotu reakciju. Piemeeram, pirmo nedeelju nekaada galja, otro nedeelju nekaadi svaigi auglji vai daarzenji utt.
16.07.2014 00:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Varu pateikt ko labu - tu esi ļoti izturīga sieviete, tas noteikti nav viegli un drošvien ikdiena ir gana sarežģīta, bet pēc taviem dažiem ierakstiem var secināt, ka iekšā ir sparīga meitene, kas nav gatava padoties, bet grib cīnīties ar savām problēmām, lai atkal bezrūpīgi varētu jebkurā brīdī iziet no mājām, baudīt dienu, baudīt ikkatru dzīves mirkli.

Ieteikt - meditācija, akupunktūra, joga. Lietas, kas nomierina ķermeni un prātu. Ja Tu dzīvo viena, varbūt tev gribās kādu, ko mīlēt?
16.07.2014 00:07 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Liels paldies - gan par praktiskiem padomiem - pamēģināšu atkal ar to ēdienu izslēgšanu (iepriekš nevarēju atrast kaitīgo, jo bija slikti no visa, pilnīgi neatkarīgi ēsanai),
gan par uzmundrinājumu, cloo , tiešām uzlabojās garīgais, jo ikdienā reti sanāk ko labu dzirdēt (tikai no ģimenes), jo draugiem neko īpaši nestāstu un tēloju, cik vien varu, ka man viss kārtībā. Ļoti nepatīk žēloties, un ļoti šaubos, ka cilvēki saprastu reālo situāciju - lielākai daļai viedoklis noteikti būtu, ka gan jau tik traki man nav.. Tad atliktu izrādīt, kā mocos, vai piekrist, ka bez maz vai tēloju savu slimību :(
16.07.2014 00:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ieguuglee "elimination diet" un pameklee tieshi koliitiem, krona slimiibai utt. Kaa jau mineeju, iesaakumaa visu grupu ir vieglaak izsleegt, nekaa atseviskjus produktus kaa piemeeram, pienu dzeru, bet jogurtu nee.
16.07.2014 00:24 |
 
Reitings 43
Reģ: 16.07.2014
Ieteiktu izmēģināt homeopātiju, bet tas arī varētu sanākt padārgi.
Pati slimoju 4 gadus ar vienu slimību (neizārstējama, bet nekas briesmīgs un apgrūtinošs). Uzsāku homeopātiju, nolietoju zāles 1 mēnesi, bet jutos jau ievērojamāki labāk. Pārtraucu lietot citu veselības problēmu dēļ. Domāju, ka ilgstoša ārstēšanās ar homeopātiju varētu līdzēt.
Pašlaik nelietoju nekādas zāles, bet esmu ievērojami mainījusi domāšanu. Un tiešām palīdz. Sākumā visu laiku domāju, ka man nekas nepalīdzēs un sāpēs visu mūžu un nekas nebūs labi. Bet tad man vienu dienu apnika un es teicu, ka man vairs nekas nesāpēs un būs labi. Ja mainās domāšana uz pozitīvu un ir reāla ticība, ka sāpes mazināsies, tā arī būs. Domām ir ļoti stiprs spēks.
Turies, tu esi izturīga! Domā pozitīvi un tici, ka būs labi. Tev izdosies!
16.07.2014 02:57 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Lai cik stulbi tas skanētu, bet jācenšas mazāk stresot. Stress ļoti ietekmē iekaisīgo zarnu slimības. Protams dieta. Ja tev nepalīdz parastie medikamenti un ir pat traucēta ikdiena, tad varbūt ir vērts parunāt ar dakteri, lai noskaidri vai tev nevarētu izrakstīt biooloģiskos preparātus. Tos raksta pacientiem, kam nepalīdz pirmās izvēles medikamenti. Tie gan ir dārgi un iespējamas blaknes, kā arī iespējams tev atteiks apmaksāt šo terapiju, jo tur ir noteikti kritēriji, lai šadu terapiju saņemtu, bet tomēr aprunāties ar dakteri derētu.
16.07.2014 21:45 |
 
Reitings 145
Reģ: 05.06.2013
Ieteiktu aiziet pie Hosama Abu Meri, manā uztverē tiešām viņš ir zinošs ārsts, kuram nav galvenais tikai sava alga. Viņš ļoti labi spēj izskaidrot kā viss ir saistīts, emocijas ar mūsu funkcijām, ar kurām tev ir šīs kaites. Domāju, ka kopīgi jūs varētu atrast kādu risinājumu, lai kaut nedaudz tava veselība uzlabotos :) Varu tikai novēlēt izturību, kas tev jau acīmredzot tiešām ir, kas priecē, jo šādas kaites laikam tikai ilgtermiņā var atrisināt. Un arī varu ieteikt Lūli Vilmu, viņai ir grāmatu sērija "Piedodu sev", zinu, ka manai mammai tās grāmatas vismaz tiešām mainīja dzīvi. Lai veicas! :)
16.07.2014 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits