Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Acne sāk krist uz nerviem.

 
Reitings 6
Reģ: 14.07.2014
Sveiki!Zinu,ka šis jautājums tiek uzdots bieži,bet esmu izmisumā.Man ir trešās pakāpes acne,bet man ārsts izrakstija "Roaccutane",bet kursam vajadzētu jau šo mēnes beigties.Lieta tāda,ka sejai palika labāk,bet pumpas metas aizvien,dažas atstāj rētas,man šīs zāles ir jālieto pēc ēšanas.Pumpas uz muguras vispār nepārgāja,tik turpina mesties,aknas tika pārbaudītas un viss kārtībā.Ar pumpām cīnos jau 4 gadus un tas patiesi sāk krist uz nerviem.Varbūt ieteiksiet kā jūs pārgājāt pāri šim periodam,no kā atteicāties(uzturā,dzīvesstilā) un ko sākāt darīt,ko lietot.Lūdzu iesakiet.
14.07.2014 17:50 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Nu man gan nebija baigās problēmas ar pumpām,pa retam kāda uz sejas. Bet man palīdzēja un viss pazuda kopš sāku dzert OK
14.07.2014 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
man dr. Ķīsis arī izrakstīja "Roaccutane", es neizgāju kursu, jo palika žēl naudas man mēneša laikā tām zālēm nācās iztērēt 90Ls. matu stāvoklis uzlabojās, sejas āda neatceros, nevaru spriest, jo to kursu neizgāju
14.07.2014 17:54 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Tās zāles jau tik ātri nevar iedarboties, nebūs jau tā, ka dzer un viss uzreiz vienā dienā beidz mesties pumpas, izej kursu un tad paskaties kā būs.
14.07.2014 21:17 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja peec zaalu kursa nepaliek uzlabojumu, es ietu pie cita aarsta. Ari lugtu nosutijumu uz hormonu analizem. Noteikti aizej pie ginekologa, jo akne var but saistita ar sievietes reproduktivo sistemu. Noteikti atsakies no visiem MC donalds, saldumiem utml. neveseligiem edieniem. Iesaku palietot naktssveces ellu - ne tikai iekšķīgi, bet ari kapsulu saturu uzsmerejot uz sejas ādas.
14.07.2014 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits