ar aukliti pirmo reizi.

 
Reitings 94
Reģ: 13.07.2014
Sveikas.man ir konkreta situacija,jaiet uz kazam kuras berni nedrikst but.bet man ir delins un tagad rodas problema kur vinu atstat.ta ka dzivojam laukos tad seit nav auklisu,draudzenem pasam mazi zidainisi un mana mamma taja laika strada.it ka atradam vienu pazinu,kurai pasai ir berni bet nu vina tada pipejosa un las lamajas....neiedvess uzticibu un vel piekrita bernu skatities vel viena sieviete kurai meitas ir lielas un kartiga gimene kam var uzticeties.bet lieta tada,kad atbrauca si sieviete mans puika (1gads un 2menesi) neparko negaja pie vinas,vina seit bija uz pusstundu un vsp ar vinu ipasi nekontaktejas.ta ka mazajam tad naca miegs vins saka nikoties un vina pateica ka gan jai taja diena kad bus japaliek bus ok,lai gan izskatas ka bus gruti.kazas notils veselu diennakti un delins bez manim nav bijis ilgak par paris stundam un tad pie manas mammas ko labi zin.virs saka lai tik atstaju bet man bail.tas tacu nav pareizi atstat bernu uz diennakti cilvekam ko vins redzejis tikai uz pusstundu? Vins pieradis no rita pielistan blakus....vins tacu bis soka kur mamma pazuda.ta ka mes ar vinu visu laiku gandriz esam majas divata tad vins pie manim ta pieradis ka ja pazudu sakas breka.atvainojos ka tik gari te muldu,bet apstiprinat manas domas ka tas nebus pareizi?
13.07.2014 23:42 |
 
Reitings 94
Reģ: 13.07.2014
Jaunai dzives saksanai nebija domats ka jaunam parim,iekartojot dzivokliti vaikas tads bet gan jauna dzive ka tagad vini bus oficiali kopa,ka bus preceti nevis civillauliba.
14.07.2014 15:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu tak teici ka jau ir civillauliba? Tāda ta oficiali ir pec atm kad reģistrē laulību civilstavokla aktu registrā.Teici ka zagsā jau bijusi.:D
14.07.2014 15:37 |
 
Reitings 94
Reģ: 13.07.2014
Ne jauna para finansialo stavokli neapspriezu ,tikai saku ka nav vini mazturigi.daudzi latvija dzivo ka biezie lai gan tiek uzskatits ka latvija visi ir nabagi parsvara.ta ka puisis ir cittautietis un jau vairakus gadus strada labi apmaksatu darbu arzemes tad vins var atlauties dzivot pietiekosi grezni.par iemeslu kadel nevelas bernus man ir skaidrs un nenosodu ta pat ari par viesu skaitu.tas ir vinu kazas,tadel man tkai prieks par viniem ka vibi var tas svinet ar verienu.bet kubiete gan nav apmierinata ar kko.
14.07.2014 15:39 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Jaunai dzives saksanai nebija domats ka jaunam parim,iekartojot dzivokliti vaikas tads bet gan jauna dzive ka tagad vini bus oficiali kopa,ka bus preceti nevis civillauliba.
Nē, vnk izskatās, ka jaunais pāris nevarēja izdomāt kā labāk ierakstīt ielūgumā, ka viņi pieņem tikai naudu. Jauna dzīve tā arī domāta - mājokļa iegāde, iekārtošana utt., kam arī to naudu vajag. Tava interpretācija ir greiza.
14.07.2014 15:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
bet tak pati teici ka zagsā jau bijusi? :D
14.07.2014 15:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jauna dzīve tā arī domāta - mājokļa iegāde, iekārtošana utt., kam arī to naudu vajag. Tava interpretācija ir greiza.
Te vienkārši ja visu saliek kopā, stasts baltiem diegiem šūts. Es neticu nevienam vardam, pilnigs loģikas trūķums.
14.07.2014 15:43 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Te vienkārši ja visu saliek kopā, stasts baltiem diegiem šūts. Es neticu nevienam vardam, pilnigs loģikas trūķums.
es arī nē! būs viens brīdis, kad autore pati sapīsies melos un mūs visas nosaukdama par stulbenēm, kuras viņai nabadzītei piesienās pametīs tēmu :)
14.07.2014 15:45 |
 
Reitings 94
Reģ: 13.07.2014
Labi meitenes turpinat temu.kubiete es te neiesu tev visu sikumos izstastit...nebus smuki.palasi no sakuma un atradisi atbildi par zagsu.nu nezinu ,man skiet ka jauna dzives saksana ir ari tad ja ir oficiali gimene un ta ka sak iet vienu celu ar vienu uzvardu.man mamma kad precejas ar tevu pes 25gadu kopdzives ari rakstija ielugumos ka ja nezin ko davinat tad nekad nenosaus garam ar naudinu.:) nu kka ta.jo dzivoklis jau viniem bija,ari servizes,galda piederumi,gultas lietas un virtuves piederumi.kadel cilvekiem tereties lietas kas jau jaunajam parim ir ja var uzdavinat naudonju par ko piemeram aizbraukt celojuma vai nopirkt ko pasi uzskata par vajadzigu.
14.07.2014 15:47 |
 
Reitings 94
Reģ: 13.07.2014
Aiju zinot dzive,neko pratigaku nemaz nedomaju sagaidit :)
14.07.2014 15:51 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
jo dzivoklis jau viniem bija,ari servizes,galda piederumi,gultas lietas un virtuves piederumi.kadel cilvekiem tereties lietas kas jau jaunajam parim ir ja var uzdavinat naudonju par ko piemeram aizbraukt celojuma vai nopirkt ko pasi uzskata par vajadzigu.
Kas saka, ka vienmēr, ja nedāvina naudu, tad dāvina servīzes, 10 tosterus, 100 dakšas un nažus? Ir tācu citas lietas ko dāvināt - ceļojumus vai to dāvanu kartes, SPA, utt. Varbūt viesiem vieglāk ir ko tādu uzdāvināt, kāpēc viņus ierobežot tikai uz naudu? Pēc pieredzes - tā sadāvinātā nauda 99% tiek izmantota, lai segtu kāzu izdevumus. Pāri jau nekas nepaliek, tad vai nav jauki, ka kāds tomēr būtu to ceļojumu uzdāvinājis, lai pēc kāzām vismaz kas pāri paliktu?
14.07.2014 15:51 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Aiju zinot dzive,neko pratigaku nemaz nedomaju sagaidit
Sskaidrs, trollis tu esi, tāpat kā visa tēma :) Tālāk var nediskutēt. Sākumā pat ticami sanāca.
14.07.2014 15:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
u,bet pec runata vini nevelas raudasanu,klaigasanu...tikai sedesanu pie galdiem un pieauguso runas...loti oficiali un smalki.
2 dienas sedes pie galda? Un ka dzimtsaraktos bijusi ari teici
14.07.2014 15:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete,viniem ari bija tikai ar lieciniekiem 2.be muzikas un pareja.tikai lai butu papiri.viss svinigais un istas kazas bus baznica.



Luk tavs komentars, ko attiecinbi pec manejakad rakstiju par dzimtsaraktu un ieliku linku. :D
14.07.2014 15:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Aiju zinot dzive,neko pratigaku nemaz nedomaju sagaidit
Klasiskā troļļu frāze pēdējā mēnesa laika.


Sskaidrs, trollis tu esi, tāpat kā visa tēma Tālāk var nediskutēt. Sākumā pat ticami sanāca.
+ Un labi redzam ka dažas ir tik naivas ka tic visiem makaropniem ko sām karina. Kārtējo reizi.



Autore trolllīt ko mutīti avēri? :D
14.07.2014 16:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
aizvēri:D
14.07.2014 16:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mums kāzās uzdāvināja gandrīz tik pat cik iztērējām, par sadāvināto naudu aizbraucām ceļojumā un nopirkām mēbeles , diez vai viesi uz kāzām brauktu ar dīvānu un citām mēbelēm ....
14.07.2014 16:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
, diez vai viesi uz kāzām brauktu ar dīvānu un citām mēbelēm ....
+ Te piekrītu. var izveidot sarakstu ar vajadzigo, ar piemetinajumu davana vai nauda. nauda nav slikta davana kāzās.



Trollī auuu, ko izgāzies ar savu melošanu. Meitenes dažas apkaunoji ka tic naivās zosis visam ko te melo nereti:D
14.07.2014 16:24 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.04.2014
atvainojos par to,ka nelasīju komentārus,varbūt līdzīgs viedoklis jau ir bijis. es kā mamma varu pateikt,ka tavā vietā neatstātu uz diennakti savu bērnu svešam cilvēkam. vēl no svara ir tas,vai bērns ir radis pie cilvēkiem,vai jau iepriekš ir bijis pieskatīts kaut uz pāris stundām. tāpat tev nesanāks forši izklaidēties,ja visu laiku kreņķēsies kā mazais jūtas. ja tās būtu neatliekamas darīšanas,tad ok,nekas cits neatliek kā meklēt galējo variantu un meklēt aukli.
varbūt vari sarunāt,lai pēc darba pieskata tava mamma,bet pa dienu ņem aukli,ja tas pasākums ir tik super svarīgs. es izvērtētu vai būšana kāzās būtu svarīgāka par mana bērna labsajūtu. ar tik mazu maziņo var notikt jebkas un tev ir jābūt gatavai un ar nodrošinātu transportu,lai vajadzības gadījumā vari doties mājup. nu tāds ir mans skatījums,jo pati tam gāju cauri un zinu sajūtas,kad mazais jāatstāj pieskatīšanai.
14.07.2014 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 1507
Reģ: 17.01.2013
Es vienu lietu nesaprot- tic/netic, melo/ nemelo- kada starpiba?
Meitenes deva padomus, viss- kada nozime vai autore ir melojusi vai nee?

Kads tam sakars ar meitenu apkaunosanu, Kubiet?

Man godigi sakot, galigi pie kajas, cik daudz kurs seit, vai jebkura cita anonima portala muld un kurs nee, es vnk atbildeju uz temas jautajumu, nevis analizeju, cik reali viss ir.

Sac tacu reiz dzivot!
14.07.2014 17:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Apkaunoja gan. Ja cilveks ka lohs tic visam ko tam interneta stāsta, nu prāta spejām ir jābūt" izcilām"
14.07.2014 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits