Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums ir bijis tā?

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Ka zināt, ka attiecībām nākotnes nav, bet grūti palaist šo cilvēku vaļā, pat ne jūtu dēļ, bet ilgi esat bijuši kopā, grūti iztēloties, kā tas ir... būt vienai? Un, protams, lielas bailes, ka nesatiksiet nevienu citu? :) Bet, ja satiksiet, tad tām attiecībām arī nebūs nākotnes... Paskatoties apkārt, daudziem tik harmoniskas un labas attiecības, jums nav bijusi sajūta, ka nemaz neesat tādas pelnījušas? :(
13.07.2014 13:04 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nee.
Kas tas ir - bailes nesatikt nevienu citu ? Vai tad viirieshu pasaulee truukst ? Cits jautaajums - vai atbilst iedomaatajai latinjai vai nee.

Pie harmonijas jaastraadaa un reti ir taa, kaa izskataas no malas.
13.07.2014 13:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Paskatoties apkārt, daudziem tik harmoniskas un labas attiecības, jums nav bijusi sajūta, ka nemaz neesat tādas pelnījušas?


Nav nemaz tik ideālas, vienkārši cilvēkiem pietiek prāta nemazgāt netīro veļu publiski. Tad nu i no malas radi, draugi, paziņas domā - jā, Jānītis ar Ilzīti tik harminisks, saskanīgs pāris....

Būt vienai - tam ir daudz, daudz plusu, man reizēm zēl, ka daudzi forši plāni mācību/karjeras ziņā atkrīt, jo vīru un bērnu līdzi nepaņemsi... Tas pats ar, piemēram, speed dating pasākuma apmeklēšanu - nekad neesmu bijusi, labprāt kadreiz aizietu, bet... :D

Citu nesatikt, nu, nezinu, tur baigi japacenšas.
13.07.2014 13:09 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Nu, protams, jāstrādā, bet ir cilvēki, ar kuriem tas viss izdodas vieglāk.. :)
Netrūkst jau, bet tās sajūtas var izteikt ar teicienu "tik tuvu, bet tik tālu" :D Nav tik viegli atrast, iepazīt kādu, pat, ja apkārt ir daudz vīriešu. Un es gribu iemācīties uzstādīt to latiņu, bet diemžēl neprotu, jo iepriekš esmu ļāvusi, ka man kāpj uz galvas.
13.07.2014 13:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja iepriekš esi ļāvusi kāpt uz galvas, tad mans padoms - padzīvo kādus gadus divus viena, pievērsies SAVĀM velmēm, SAVIEM hobijiem un SAVIEM draugiem, mīli SEVI. Pēc tam gan jau ka būs grūtak tev uz galvas uzkāpt.
13.07.2014 13:14 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Ir tā bijis. Tā ir tava komforta zona un tikai saprotams, ka grūti pamest to
Bet varbūt tieši, esot šādās attiecībās, tu palaid garām savu īsto?

Būt vienam nav nemaz tik slikti. Tev ir laiks sev, savām interesēm, vari sakārtot savas domas, vari atļauties būt mazliet egoists un domāt tikai par sevi.. Bet, protams, tā ir tikai viena puse un pat tas viss neatsver to, ko dod harmoniskas, stabilas attiecības.
13.07.2014 13:19 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Mīlestība neškiro. Mīlēt ir pelnījuši visi. Bez izņēmuma
13.07.2014 13:21 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ir bieži sajūta, ka neesmu paredzēta tam "ideālo attiecību modelim" :)

Bet visbiežāk mani tas nesāpina, tas liek pasapņot un noticēt ,ka nākotnē varētu būt veiksmīga sieviete, skaisti ar vien augstāk kāpjot pa karjeras kāpnēm, jo es nemāku veltīt vairāk laika mācībām/ darbam ja ir attiecības. Un tas man patīk esot brīvībā... es negaidu, kad man uzrakstīs, es neuztraucos, kur Viņš ir utt. Es zinu ,ka nebūs jānožēlo, ka laiku veltīju vīrietim, kurš beigās izrādīsies- nebija ne minūtes vērts ;)
13.07.2014 13:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tikai tāpēc ka no malas izskatās ka visiem ir harmoniskas attiecības nenozīmē ka tā tiešām ar ir.
Kādreizējais mans piemērs, Attiecības bija ilgas, bet mēs strīdējāmies, kašķējāmies, nezinājām kā attiecības savilkt kopā, bet no malas mēs visiem likāmies ideālais pārīts jo sabiedrībā mēs visu negatīvo atstājām aiz muguras, un rādijām visiem to masku, līdz protams vienā dienā visiem paziņojām ka viss ir beidzies. Vel ilgi pēc tam man teica ka varbūt jums tomēr jābūt kopā, jūs tak bijāt tik ideāli, bet mēs paši zinājām patiesību tik. Tā kā nekad nevajag domāt ka tik tāpēc ka no malas pāris izskatās laimīgi, ka tas pilnīgi vienmēr tā ar ir.

Un ja neredzi nākotni tad jāšķiras, agri vai vēlu jau atradīsi to īsto, ja vien protams tu vispār to gribi.
13.07.2014 13:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits