Tiesības!

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Tās, kas kārto pašlaik autovadītāju tiesības ... Kā jums iet ar teoriju? Un kā ar braukšanu? Kas jums sagādā lielākas problēmas un, kas liekas vieglākais?
Būtu jauki uzzināt un salīdzināt, kā citām iet .. :)
11.07.2014 16:39 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Noliku. Tagad nopirkam mašinu un vakaros braucu ka "normāls" cilvēks. Nevis pēc noteikumiem :-D
11.07.2014 19:56 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Patiesībā jau tagad tajos kursos neko daudz tev nemāca, tikai ātri pārskrien pāri visām tēmām. Šo to pamāca. Galvenokārt jāmācās pašam viss mājās. Kursos tikai noklausies un pieraksti visu to pašu, kas ir grāmatiņā.


Dīvaini, es gan tieši gandrīz visu apguvu kursos, mājās izpildīju uzdoto un, protams, daudz, daudz pildīju CSDD teoriju online, tas palīdzēja.
11.07.2014 19:58 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Tiesības noliku pirms dažiem gadiem, kā tikko 18 palika :)
Lielu problēmu man nebija, jo braukt mācēju jau no 14, teoriju iemācījos arī ļoti ātri, visu laiku testus pildīju, kādas 5 x dienā, jautājumi jau tāpat atkārtojas un tā visus no galvas zināju. Teoriju gan skolas, gan valsts bez nevienas kļūdas noliku. Figūras arī ir ļoti vienkāršas, par to vieglāka nav nekā, tur tikai jāsaprot tā fiška, kā to vieglāk un pareizāk izdarīt un tad var bez uztraukuma to visu darīt :) Kabatā noparkojos perfekti, vismaz eksāmenu pieņēmējs tā teica un otra figūra gadījās apgriešanās pretējā virzienā, arī ļoti elemetāri. Nu par to vispār uztraukties nevajag.
Valsts eksāmenu es noliku ar 1x, kā jau visus, bet man gadījās tas eksāmenu pieņēmējs ar "sliktu slavu", kurš speciāli iegāzt gribēja, tā kā par viņa izgājieniem iepriekš tiku informēta no draugu puses, tad es neuzķēros :D Visu izdarīju tā, lai viņam nav kur pat piekasīties. Vispār valsts eksāmenā baigi jāskatās, ir tādi kas speciāli pedāļus spiež, iegāzt grib, tur izkrist var tik ātri, ka pat nepamani. Nu ko, veiksmi visiem, kas liek teorijas vēl un kas jau tikuši arī pie braukšanas eksāmena! Lai visi auto Dievi ir ar jums!!! :) :) :)
11.07.2014 20:01 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
+ _paris
Ea arī gandrīz visu apguvu autoskolā. Paaniedzējs visu stāstīja saviem vārdiem, ar videopiemēriem. Mājas rikai CSDD testu pildīju un uzdevumus par tēmu (1x porms nākamas nodarbības).
Daudz kas ir no pasniedzēja atkarīgs.
11.07.2014 20:02 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Jā, un no nākamā gada būs ne tikai ilgāk jātup autoskolā, bet arī braukšanas eksāmens ilgs 40 min, pa 40 min tā izdzen pa pilsētu, ka nu ārprāts, man jau 25 min likās ilgi :D
11.07.2014 20:02 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Lasot šo visu pilnīgi sagribējās vēlreiz pamācīties autoskolā (l) :D Es teoriju mācījos gandrīz 4. mēnešus. Tā kā beidzoties kursiem, man vēl nebija 18., tad vajadzēja pagaidīt. Teoriju vislabāk mācīties, ņemot visu grāmatu pēc kārtas. Tas prasa nenormāli daudz laika, bet vairākas reizes izejot cauri pilnīgi visiem jautājumiem un pildot testu internetā, visu var izdarīt.
Eksāmenā man bija figūra - garāža. Piekrītu, ka to figūru vislabāk izbraukt uz izjūtām. Nekad nevarēju izbraukt, ja skatījos pēc stabiņiem. Vispār man daudz palīdzēja tas, ka es uz autoskolu aizgāju jau ar zināšanām. Pirms kursiem, visu vasaru ar tēti nobraukāju gan pa savu pilsēta, gan pa visām tuvākajām, mācīja man figūras, uzbraukt kalniņā ar rokas bremzi utt.
11.07.2014 20:03 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Patiesībā jau tagad tajos kursos neko daudz tev nemāca, tikai ātri pārskrien pāri visām tēmām. Šo to pamāca. Galvenokārt jāmācās pašam viss mājās. Kursos tikai noklausies un pieraksti visu to pašu, kas ir grāmatiņā.
Bet ko tad Tu citu gribēji? Tieši tas jau ir arī eksāmenā :)
Es apmeklēju gandrīz visas nodarbības (1x nebiju), ļoti cītīgi klausījos, bet ne reizi neatvēru grāmatu mājās. Pirms eksāmena dienu nepārtraukti pildīju CSDD testus. Noliku ar pirmo reizi.
11.07.2014 20:03 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Patiesībā jau tagad tajos kursos neko daudz tev nemāca, tikai ātri pārskrien pāri visām tēmām. Šo to pamāca. Galvenokārt jāmācās pašam viss mājās. Kursos tikai noklausies un pieraksti visu to pašu, kas ir grāmatiņā.

Man gan kursos ļooti daudz iemācīja. Nu mēs tā baigi visu izrunājām, ar piemēriem, pildījām testus, skaitījām kļūdas. Ja kursos domā līdzi, tad arī ļoti daudz kas aizķeras. Pēc tam mājās pildot, jau ir daudz vieglāk. Galvenais, pieiet visam ar izpratni.
11.07.2014 20:07 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Lielākajā vairumā autoskolu viss ir pakārtots strādājošajiem un neko nemāca.
Nodarbības notiek pāris reizes nedēļā pa vakariem un arī tikai pāris stundas... Pārējo tev jāapgūst mājās.
Lai autoskolā neatstātu astronomiskas summas vislabākais dabūt kādu cilvēku, kas ar mieru, ka jūs plēšat viņa mašīnu. Kādu laiku nobraukt ar baltajām tiesībām :) Ja jums netraucē blakus sēdētājs tad baltās tiesības gandrīz tas pats kas tiesības :D
11.07.2014 20:15 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja brauksana kaa taada interesee, tad nekam nevajadzeetu sagaadaat gruutiibas. Ja apliecibu velies iegut tikai ķeksīša peec, tad viss buus gruuts un labaak nemaz nesaakt. Tu uztraucies par kaut kadu Gulbeni? Man liekas, ka x1 tur esmu bijusi - tur tak tik kaads 1 luksofors un 1 iela. Ko darisi Riga?Neliec tiesibas, ja tev jebkas sagada grutibas, jo velak tu tapat busi potnecialais avariju izraisitajs realaja satiksme.
Vispar, ja CSDD testu nevar nolikt ar pirmo reizi, tad nakamo nemaz nemeginat. Vadit auto nav tas pats kas cept olas.

P.S. tu nebiji tā, kura nevar darbu atrast? Kas tev auto skolu apmaksa?
11.07.2014 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Tā kā savas tiesības liku labu laiku atpakaļ, un visi te raksta, ka tagad esot grūtāk..mani interesē, kas tad tieši tagad ir grūtāk?

Stingrāk vērtē.


Labrīt! Es takš neesmu stulba, to sapratu. Bet mani interesē, ko vērtē stingrāk un kā tas stingrāk izpaužās.
Man pirms 8 gadiem eksāmens arī bija 40 minūtes.. Gluži tā, ka neko nezinot, ielās arī nelaida..
Man vnk tiešām interesē, kas tagad mainījies'?
11.07.2014 20:27 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.04.2014
Eju pašlaik autoskolā, ar teoriju normāli iet - par katru tēmu autoskolā visiem ir tests, cītīgi klausos ko stāsta, un rāda prezentācijā.
11.07.2014 20:29 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Vispar, ja CSDD testu nevar nolikt ar pirmo reizi, tad nakamo nemaz nemeginat

NOPIETNI? Daudzi nenoliek ar pirmo reizi, bet padomā pati, cik viegli ir izgāzties tajā eksāmenā, ņemot vērā, cik "godīgi" Latvijā ir eksāmenu pieņēmēji. Ja es pati nebūtu attapīga un nesaprastu, ka mani grib iegāzt, būtu arī izkritusi, kaut gan braukšana ir mana sirdslieta un to es pieprotu vislabāk.
Ja nevar ar piekto nolikt, tad es saprotu, bet katrs otrais braucējs nenoliek pirmajā reizē eksāmenu.
11.07.2014 20:31 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
ņemot vērā, cik "godīgi" Latvijā ir eksāmenu pieņēmēji. Ja es pati nebūtu attapīga un nesaprastu, ka mani grib iegāzt, būtu arī izkritusi,
Tad nu staasti, kur tevi gribeja izgazt? Zinaji, ka tagad visu filmee? Kads tiesam speciali centas iegazt, zinot, ka video materials var visu pieradit?

Daudzi nenoliek ar pirmo reizi,
Tiem visiem ari nevajag meginat citas reizes. Arstiem sadas kludas tachu nepiedotu, ne?
11.07.2014 20:35 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
joselyn, cilvēks, kurš nav licis abējādi jau nevar objektīvi salīdzināt. Es nezinu. Jums tajā laikā bija punktu sistēma? Vēl atšķirības tajā, ka kādreiz varēja braukt ar instruktora mašīnu un instruktors arī bija klāt.
11.07.2014 20:36 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.04.2014
Un man jau tagad autoskola ir 2 mēnešus(teorija tikai + eksāmens autoskolas) - un tā ka nemāca galīgi nav.
Katru lietu izrunājam.
11.07.2014 20:37 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ka nez izpauzas tas, ka nemaaca auto skola neko? Atnak pasniedzejs, liek atvert CSN un pasiem lasit? Uz jautajumiem natbild, bet sit pa seju? Kas tad liek jums taja skola uzkaveties vel ilgak?
11.07.2014 20:41 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Nesalīdzini ārstus ar braukšanas eksāmenu, tās ir divas pavisam dažādas lietas! Par filmēšanu es zinu, bet tos video tāpat neviens neskatās, ja nu vienīgi apstrīd ex rezultātus, bet lielākā daļa pieņem rezultātus tādi kā ir un mēģina vēlreiz likt. Zini, to iegāzt gribētāju ir tik daudz! Ja pats neesi ar to saskāries, tad protams, ka no malas viss liekas savādāk.
Un jā, avārijas situācijas izraisa arī tie, kuri ar pirmo reizi noliek un dabuj tiesības,ne tikai tie, kas tās iegūst pēc vairākām reizēm, tā kā nespried tu īpaši objektīvi. Ne visiem paveicās nolikt to eksāmenu, piemēram, eksāmens netiek nokārtots, ja lietus laikā uz trotuāra/apmales tiek ūdens, kad tu brauc, īsti nezinu kā pareizāk to nosaukt - tas arī skaitās "potenciālais avāriju izraisītājs?" Vai arī pārbrauc pāri sarkanajam, kad tas pēkšņi ieslēdzās.. Nu ir tak tik daudz visādu gadījumu.. Zinu vienu gadījumu, kad meitene eksāmena laikā csdd mašīnai spoguli nonesa-tad jā, labāk otru x nelikt, bet nejau tiem, kas neapzinātu kļūdu dēļ ir izgāzušies.
Man brālēns lika braukšanu 7x, bet 15 (ja nemaldos) gadu laikā nav ne nevienu avārijas situāciju izraisījis, ne avāriju vai citādāk traucējis satiksmi.
11.07.2014 20:48 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Atradu vienu rakstu par csdd braukšanas eksāmenu , tīrākā patiesība!

Jau piekto reizi nevaru nolikt braukšanas eksāmenu Valmieras CSDD (kas nav lēti - 21 lats par reizi). Katru reizi ir cits eksāmenu pieņēmējs, līdz ar to arī citas prasības (kaut gan satiksmes noteikumi ir vieni).

Kas vienam ir labi, tas otram ir slikti, ja vienam bedres jāapbrauc, tad otram jābrauc cauri, ja vienam braucu pa ātru, tad otram par lēnu (braucot ar to pašu ātrumu), ja vienam braucu pa tālu no malas, tad otram pa tuvu (kaut gan attālums vienāds), un tādu situāciju ir daudz un dažādu.

Man radās priekšstats: pat ja izbrauktu nevainojami, arī atrastu kļūdas un es eksāmenu nenoliktu, jo naudu taču viņiem vajag. Piebildīšu, ka rakstisko eksāmenu, kura kārtošana maksā 8 latus, noliku pirmajā reizē.

---


Bet tā jau arī ir un ja ar pirmo reizi nolikt nevar, tad pēc daža standartiem cilvēks ir norakstāms braukšanas jomā.
11.07.2014 21:04 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man kaut kā baigi ātri sanāca iemācīties to teoriju. Viegla galva laikam :)
11.07.2014 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits