Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atziņas, citāti.

 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
Ielieciet savas dzīves atziņas, vai arī kāda autora citātu par dzīvi, mīlestību u.t.t. :)
11.07.2014 12:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Uz to mums jāpaceļ glāzes! Nu, Kern! Uz lielo pasaules mistēriju! Piedzimšana! Vai zināt, kāpēc tā ir mistērija? Tādēļ, ka pēcāk atkal jānomirst. Prozit! Remarks
11.07.2014 12:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ciktāl tas attiecas uz mani, evolūcija var iet ellē. Mēs esam nāvīgi ievainojuši šo jauko, dzīvību uzturošo planētu - vienīgo visā Piena Ceļā - ar nieka gadsimtu ilgām transporta orģijām. Mūsu valdība iet karā pret narkotikām, ko? Lai viņi pakaro pret benzīnu. Tas gan dod postošu kaifu! Ielej mazlietiņ savā masīnā un varēsiet maukt ar simt jūdzēm stundā, sabraukt kaimiņa suni un saraustīt atmosfēru lupatās. Hei, ja jau mēs ša vai tā esam iebāzti homo sapiens ādās, kāpēc tik ilgi čakarēties? Uzlaidīsim gaisā šito bodīti. Vai te kādam ir atombumba? Kam tad mūsdienās nav atombumba? Vonnegūts
11.07.2014 12:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es pats arī nezinu, jo neesmu vēl noskaidrojis, vai dzīve ir nopietni ņemama vai nav.” teica Trauts. “Es zinu, ka tā ir bīstama un spēj nodarīt sāpes. Taču tas jau vēl nenozīmē, ka tā būtu jāņem nopietni. Vinnegūts
11.07.2014 12:53 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
*Dzīve vienmēr ir skarba un apžilbinoša spēle, tā ir kā lēciens ar izpletni, risks, tā nozīmē krist un atkal celties, tā ir kā alpīnisms, vēlēšanās uzrāpties savas būtības virsotnē, vilšanās un sarūgtinājums, ja virsotni neizdodas sasniegt. /Paulu Koelju/
*Cilvēks. Jo viņš ziedo savu veselību, lai nopelnītu naudu. Tad viņš ziedo naudu, lai atgūtu veselību. Un tad tik daudz satraucas par nākotni, ka neizbauda tagadni; rezultātā viņš nedzīvo ne tagadnē, ne nākotnē; viņš dzīvo it kā nekad negrasītos mirt, un tad nomirst nekad tā lāga arī nedzīvojis. /Dalailama/
*Parasta līdzcietība un mīlestība izraisa ļoti līdzīgas jūtas, kas galvenokārt noved pie pieķeršanās. Tik ilgi, kamēr otrs šķiet labs vai skaists, mīlestība ilgst, bet tiklīdz otrs sāk likties ne tik skaists un ne tik labs mīlestība pilnībā izmainās. Pat, ja jūsu mīļākais draugs ir viena un tā pati persona, viņš piepeši šķiet kā ienaidnieks. Mīlestības vietā jūs tagad izjūtat naidu. Patiesā mīlestībā un līdzcietībā otras personas izskats vai izturēšanās nekādi nevar ietekmēt jūsu attieksmi. Īstā līdzcietība nozīmē saskatīt otra ciešanas. Jūs jūtaties atbildīgs un gribat kaut ko darīt viņa vai viņas labā. /Dalailama/
* Vislielākais apvainojums, kādu var nodarīt godīgam cilvēkam,- turēt viņu aizdomās par negodīgu rīcību. /Šekspīrs/
* Mīlēt nozīmē vēlēt otram to, ko tu pats uzskati par labu, un vēlēt to nevis sevis paša dēļ, bet gan tā cilvēka labā, kuru tu mīli, un censties, cik vien tev iespējams, sagādāt viņam šo labumu. /Aristotelis/
* Cilvēki nekam netic tik cieši kā tam, ko viņi vismazāk zina; un neviens neuzstājas tik pārliecinoši kā tie, kas stāsta pasakas. /Mišels de Montēns/
* Dzīves derīgumu mēra nevis ar laiku, bet ar prasmi to izmantot: dažs, kas dzīvojis maz, ir daudz dzīvojis; netūļājieties, kamēr jūs esat šeit. Jūsu dzīves ilgums ir atkarīgs no jūsu gribas, nevis no nodzīvoto gadu skaita. Vai jūs domājat, ka nekad nenokļūsiet tur, kurp ejat neapstājoties? /Mišels de Montēns/
* Pirmā pērle, kuru cilvēks sev var iemantot, ir viņš pats. Kad cilvēks pats tik ilgi savā sirdī racis, kamēr tas šo dārgumu atrod, tad tam rodas spēja – acis it kā no jauna apskaidrojas – arī citas pērles atrast. /Jānis Poruks/
* Mēs, cilvēki, esam neapmierinājami; mums nav nekad diezgan. Ja mīlestība mūs acumirklī aplaimo, tad mēs vēlējamies mūžīgi mīlēt… Un kas mums liedz mūžīgi mīlēt? Neviens cits kā mēs paši! Paši nezinām, ko gribam. Manim ir par daudz laimes bijis, un tomēr esmu vairāk nelaimīgs kā laimīgs. Nav diezgan! Un šo nepateicību es turu par vislielāko noziegumu… /Jānis Poruks/
* Mums jāizmanto izdevība, kad veiksme ir mūsu pusē, un jādara tās labā tikpat daudz, cik tā dara mūsu labā. To sauc par labvēlības principu. Vai iesācēja veiksmi. / Alķīmiķis/
11.07.2014 13:16 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Ja tu mani pieradināsi, mēs būsim viens otram vajadzīgi. Tu būsi man vienīgais visā pasaulē. Es būšu tev vienīgā visā pasaulē… /Mazais Princis/
11.07.2014 13:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kāds jauneklis no Pitsburgas, vārdā Džo, vērsās pie manis ar šādu lūgumu: “Lūdzu, pasakiet man, ka būs labi!”
“Laipni lūdzu uz Zemes, jaunais cilvēk!” es atbildēju. “Šeit vasarā ir karsti un ziemā auksti. Zeme ir apaļa, slapja un pārapdzīvota. Uz tās virskārtas, Džo, Jums ir atvēlēti apmēram simt gadi. Man ir zināms tikai viens nosacījums: pie joda, Džo, Tev ir jābūt lādzīgam!”Vinnegūts





“Viņš teica: es nezinu, vai uz Mēness ir cilvēki, bet, ja ir, tad viņi droši vien lieto zemi kā savu trakomāju. – Un viņš ar trakajiem nedomāja baciļus vai ziloņus. Viņš domāja mūs, cilvēkus.”Vinnegūts



Pieticība un apzinība algu saņem tikai romānos. Dzīve tādus izmanto un tad atstumj pie malas.Remarks

Man patīk, ja cilvēks nopietni pārspriež kaut ko tādu, par ko viņam nav ne mazākās jēgas. Tas ir uzmundrinoši, tik bērnišķīgi. Speciālistu runas vienmēr ir garlaicīgas.Remarks


Tātad alkoholiķis. Cilvēks dzīvo no sapņiem. Vai jūs to nezinājāt? Remarks
11.07.2014 13:26 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
*Labāk būt nelaimīgam vienam, nekā nelaimīgam ar kādu.

11.07.2014 13:27 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
“If children have the ability to ignore all odds and percentages, then maybe we can all learn from them. When you think about it, what other choice is there but to hope? We have two options, medically and emotionally: give up, or Fight Like Hell.”


―Lance Armstrong
11.07.2014 13:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Labāk badā būt nekā ēst ko pagadās, Labāk vienam būt nekā ar ko pagadās:)
11.07.2014 13:36 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
-Ikreiz, kad Tev kāds iepatīkas, Tu atrodi iemeslu noticēt, ka tieši šis cilvēks Tev ir kā radīts. Iemeslam pat nav jābūt pamatotam, pietiek, piemēram, ar naksnīgo debesu fotogrāfēšanu. Laika gaitā šis ieradums kļūtu tikai par muļķīgu, kaitinošu nejēdzību, kas galu galā jūs izšķirtu, taču, kamēr jūties iemīlējies, šķiet, ka tieši to Tu esi meklējis visu dzīvi.


-Paradīze nav vieta, kas jāmeklē. Tā ir sajūta mirklī, kad kaut kur iederies. Un, ja šo mirkli izdodas notvert, tas ilgst mūžīgi.
(citāti no filmas "Pludmale")
11.07.2014 13:36 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
hahhh...itkā kāds šos jūsu palagus lasītu...apnicīgi,pārāk gari :p
11.07.2014 13:37 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Плюнув в чью-то душу, следите за ветром, Аль Капоне
11.07.2014 13:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Когда ты прав, никто этого не запоминает. А как ошибаешься - никто этого не забудет.Аль Капоне



Иногда самое мудрое, это
прикинуться идиотом..Аль Капоне
11.07.2014 13:40 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
juuhaa Neviens tev neliek lasīt, man personīgi ir pilnīgi vienalga lasa kāds, vai nē. Katrs raksta sev tīkamos citātus, ne priekš tādiem cilvēkiem - kā Tu! :)
11.07.2014 13:43 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
daudz jūs esat,kas raksta....PN
11.07.2014 13:45 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
11.07.2014 13:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Reizēm cilvēks ienāk forumā ar kādu jautājumu (un īstenībā nav svarīgi jautājums muļķīgs vai nē), cilvēks vienkārši grib parunāties, bet tad DAVAJ SĀKAS, ir indivīdi kas mīl mācīt, izrāda klaju necieņu un pat aizvaino...nav runa šoreiz par mani pašu. Tas ir novērojums.
Iedomājas, ka ir baigi inteliģentas un pārgudras,uzlikušas kaut kādas "krutās beibes" maskas.



izlasi savu citātu. Un pati ko te dari ko?
11.07.2014 13:48 |
 
Reitings 29
Reģ: 13.04.2014
Es izlasīju visus. Liek aizdomāties un dažreiz uz kādu tēmu paskatīties no citas puses :)
Daudzus arī sev saglabāju.
11.07.2014 13:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Dzīvē nav lielākas priekšrocības par to, ja ienaidnieks pārvērtē tavus trūkumus, – vienīgi varbūt tas, ja draugs par zemu novērtē tavas labās īpašības.”Krusttēvs, Mario Pjūzo
11.07.2014 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits