Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzmundrinājums.

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Sveikas šajā karstajā dienā!

Nu tad gribu Jums pačīkstēt, jo zinu, ka Jūs esat tās foršās un jaukās, kas bieži dod labus padomus un uzmumdrinat, ja ir iestājies kaut kāds dzīves panīkums..

Lieta sekojoša, man vienīgajai liekas, ka es savu dzīvi izniekoju???

Nu, piemēram, skolas laikā uz skolu eju, viss ok, taču vienmēr ir bijis tā ka gribas nobastot, nebūs ko darīt, bet tāpat nobastosi, viss laikam sākās ar to, ka tiešām gāju prom no stundām, jo bija pie ārsta jāskrien, līdz ar to no teicmnieces esmu kļuvusi par viduvējību. :(

Ikdienas dzīve-

Tagad vasarā, vienkārši sēžu mājās, visu dienu vai nu pie pc, vai kārtoju māju, pucēju, domāju sev kaut kādas stulbas diētas, režīmus, kurus tāpat nevaru ievērot, jo redz trūkst motivācijas.
Puisis visu dienu ir darbā ,es bumbulēju mājās..Tagad tik atradu darbiņu, darbs tiesām grūts, vakar bija pirmā diena un man jau apnika, nepatika tur un uzskatu, ka nav tā vērts, lai rautos par kapeikām.. iet prom negribas, jo negribu pārmetumus par to, ka nestrādāju, zinu, ka sāksies tūlīt pretrunas par to, ka kapēc vienā diskusijā minu,ka darbu gribi, bet nākamajā sūdzies..

Vakar darbā paskatījos uz sevi spogulī un sapratu, ka esmu maza apalīte ar sarkaniem vaidziņiem, bet apkārt tik daudz skaistu meiteņu, visas staroo, kaut gan es pirms divām dienām biju tā, kas staroja un dzīve bija skaista..


Es nesaprotu, kas ar mani notiek, man nav dzīvei motivācijas, mērķu??? Es zinu, ka neviens man šeit neiedos nekādas brīnumzāles, bet varbūt kaut ko no savas pieredzes var pateikt??

Šeit lasot dažas diskusijas visas sievietes liekas tik veiksmīgas, gudras, talantīgas, bet es?? -Maza resna meitenīte ar daudz,daudz mazvērtības kompleksiem, iespējam ko radījuši manī vecāki ,bērnībā saucot par resnu u.tml.
08.07.2014 14:27 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Mana labākā motivācija vienmēr, kad negribas kaut ko darīt - celties un iet darīt tieši to! Jā ar pretīgumu, jā negribas, bet vēlāk pašai gandarījums.
08.07.2014 14:33 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Man likies skaista, veiksmīga un gudra. Tā viņš arī no malas izskatās, ka visi te skaisti veiksmīgi un gudri.
08.07.2014 14:35 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nu es nesaprotu kapēc man liekas, ka viss pretīgi, tagad liekas, ka nekas nesanāk, neveicas,esmu tizla, neglīta u.tt

Agrāk sportoju, zubrījos, kalnus gāzu, mīlēju savu dzīvi par spīt visam, taču tagad esmu kļuvusi par bumbuli, kas ārēji smaida un izliekas, ka viss ok, iekšēji neko negrib stāstīt..

Nu, piemēram, ja Jums riebtos tas darbs, kur strādājat Jūs ietu prom, vai sakostu zobus un par zirga darbu knapi minimālo saņemtu?? Tūlīt atkal sākas skola un aj viss atkal būs tādā pakaļā.
08.07.2014 14:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vakar darbā paskatījos uz sevi spogulī un sapratu, ka esmu maza apalīte ar sarkaniem vaidziņiem, bet apkārt tik daudz skaistu meiteņu, visas staroo
Vizuāli skaista sieviete manās acīs noteikti nerādīsies tik glīta, ja viņa būs nepatīkams cilvēks.. un otrādi. Varbūt nav jābūt klasiskai skaistulei, lai tā labā sirds piešķirtu īpašu šarmu :)

Par to darbu.. pastrādā gan! Tad nākamreiz, kad domāsi.. pabeigt vidusskolu vai nē.. atcerēsies, kādi darbi jādara bez vidējās izglītības!
08.07.2014 14:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nebēdā, nav visas veiksmīgas, gudras un talantīgas - es piemēram neesmu. Un arī esmu uzaudzējusi pāris liekus kg un tāāāds slinkums kaut ko darīt lietas labā.... Uznāk tādi posmi (vismaz man uznāk), kad tiesām neko negribas un viss pieriebies. Un tāpat ka uznākuši, tāpat arī pāriet - un atkal uz darbu ar prieku, un slaidums bez diētām parādās, un gudrāka sajūtos, un viss ir kārtībā.

Tev arī pāries! Bet ieteikums kaut kur kūņoties no mājas ārā tomēr ir labs, tas paātrina "atveseļošanās" procesu.
08.07.2014 14:38 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
armand, es saku, ārēji cenšos smaidīt un izrādīt, ka esmu tāda maza auguma, apaļīga meitene, kam nekas nerūp un viss vienmēr ir kārtība, līdz ar to cilvēki pie manis nāca ar savām problēmāsm..

Es vienkārši esmu nonākusi tik tālu, ka vienīgie cilvēki ar kuriem komunicēju ir šeit.
08.07.2014 14:38 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
cormeum,es ar tādu domu arī staigāju, ka ja es starošu, tad vizuāli vairāk pievilkšu cilvēku, cik reizes par to esmu pārliecinājusies, a tagad negatīvais pārņem varu
08.07.2014 14:40 |
 
Reitings 54
Reģ: 07.07.2014
Mana motivācija sportot bija meitenes ar skaistiem augumiem, kurām es gribēju līdzināties. :D
08.07.2014 14:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Elīna.. tagad Tev priekšā tāds interesants posms.. jāpabeidz vidusskola.. vajadzētu labi nokārtot eksāmenus, lai tiktu budžetā.. padomā, ar ko gribētu nākotnē nodarboties.. kas Tev ir jādara plāna realizācijai. Patiesība.. Tev nav daudz laika grimt depresijā :) Sarosies :)

Man bēdas remdē darbība.. :)
08.07.2014 14:43 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
cormeum, bet es esmu kļuvusi par tādu sliņķi, man riebj tajā ēstuvē apkalpot tos cilvēkus, mazgāt podus un grīdas, bet nu kas jādara, tas jādara, labāk būtu braukusi pie puiša vecākiem uz laukiem un miers.
08.07.2014 14:46 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Jas es uzliktu profila bildi pēc sava iekšājā noskaņojuma tad tur būtu kāmītis piedirstā būrītī.
08.07.2014 14:47 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Netuvojas MR? :D
Man, parasti, pirms tām ir tāds depresīvs noskaņojums :)
08.07.2014 14:48 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.09.2011
Tev PM
08.07.2014 14:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
man riebj tajā ēstuvē apkalpot tos cilvēkus, mazgāt podus un grīdas
ļoti labi.. tas varētu palīdzēt motivēt izglītoties.. kā jau iepriekš minēju ;)

Labākais veids kā cīnīties ar slinkumu.. ir vnk to sapurināt un sākt kaut ko darīt ;)
08.07.2014 14:50 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
darbs ir darbs. jāpārvar sevi, un jāiet strādāt. :) galvenais atrast darbu, kas atbilst tavām prasmēm, spējām, pieredzei - nevajag sēdēt vagā un pelnīt 5 latus dienā. ;)
runājot par motivāciju, man palīdz sakārtota mana apkārtējā pasaule. :) tai skaitā zināma deva produktivitātes. parasti trīs dienas strādāju, vienu dienu - mājas diena, kad veltu laiku sev. pēc darba, skolas - nu jebkādas piepūles, vajag sevi apbalvot, darot lietas, kas patīk. tad uz darbu būs iet vieglāk, ja zini, ka pavisam drīz jau atkal varēsi atpūsties. pat, ja tās ir pāris h pēc darba, kas skaties savu seriālu un dzer tēju. ja jūtu, ka kaut ko daru, kaut kas notiek, ir vieglāk uzsākt kaut ko jaunu, tavā gadījumā, piemēram, diētu. ;) vēl man palīdz iztēloties, vizualizēt nākotni. tavā gadījumā, piemēram, iztēlotos, ka uzsākot atkal rudenī skolu, man būs lielisks augums. tas viss palīdz man. par tiem pārmetumiem, tas nav svarīgi. galvenais, lai tev nebūtu pārmetumu sev. es zinu, ka man būtu pārmetumi sev, ja nestrādātu, bet dzīvotu uz drauga vai vecāku galvas.
vēl.. tas, ko tu redzi no malas par citu dzīvēm - neatbilst patiesībai. tas pats, ko tu lasi te - nu ne viss ir tik skaisti un rožaini. nevajag sevi salīdzināt ar citiem! :)
08.07.2014 14:51 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Jas es uzliktu profila bildi pēc sava iekšājā noskaņojuma tad tur būtu kāmītis piedirstā būrītī.

:D

Man ik pa laikam ir doma ielikt savu īsto profil bildi, bet bail par identitāti, tik daudz šeit izlieku savu bēdu, ka bail, ka pēc tam neapsmej
08.07.2014 14:52 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
SheisShe (piedo ja niks nepareizi) MR gada garumā?

, iztēlotos, ka uzsākot atkal rudenī skolu, man būs lielisks augums. tas viss palīdz man. par tiem


šauj man galvā, bet iztēlojies cik reizes gribi tāpat gribēšu kārtīgi paēst nevies tievoties, a pēc tam sūdzēšos, ka redz man te tā un šitā.
08.07.2014 14:54 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Tad Jūs strādātu vai labāk atpūstos laukos un atrastu iekšējo es??
08.07.2014 15:07 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Elīn, nu var jau labi paēst, esot uz diētas. ;) piemēram, sešas dienas ēd veselīgi, septītajā dienā apēd picu. tāpat viens saldējums karstā vasaras dienā, kad braukājies ar riteni, nekādu paustu nenodarīs. un ir daudz baudāmu un veselīgu ēdienu, vasarā vēl jo vairāk. ;) bet, protams, no kaut kas ir jāupurē, lai kaut ko sasniegtu, nekas tāpat vien nenotiek.
par to darbu, ietu prom, ja zinātu, ka varu atrast citu labāku darbu vai justu, ka tas darbs nu galīgi neatbilst man, proti, fiziski justu savās smadzenēs, ka degradējos. ;D to te man iemācīja draugs, ka vajag nevajag sevi vērtēt pārāk zemu. (nepopulārs viedoklis, jo parasti visi uzstāj, ka tādiem, kas tikko pabeiguši vidusskolu, vieta ir ātrajās ēstuvēs vai ar lupatu rokās birojus mazgāt!) BET arī jāizvērtē prioritātes. ja naudu vajag, kā ēst, tad ietu un darītu, ar sakostiem zobiem. un tas tevi tikai norūdīs. padoties nevajag nekad. ;) bet arī bezjēdzīgi sev pierādīt, ka esmu stipra un mazgāt tualetes par minimālo arī nedomāju, ka vajag. kaut kā atrast vidu visam. ;)
08.07.2014 15:08 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Nu, piemēram, ja Jums riebtos tas darbs, kur strādājat Jūs ietu prom, vai sakostu zobus un par zirga darbu knapi minimālo saņemtu?? Tūlīt atkal sākas skola un aj viss atkal būs tādā pakaļā.


Mans pirmais oficiālais darbs, ko skolas laikā dabūju caur NVA skolēnu vasaras nodarbinātības projektu, bija ravēšana vairākus km aiz manas pilsētas. Bija jāstrādā vairāk h, kā bija norādīts līgumā, par tām neko nesaņemot, un darba devējs vēl ņēma ārā oficiālās stundas par to, ka lija lietus un viņš nepiedāvāja mums citus darbus - vienvārdsakot, bija riktīgākais kapeiku pi*ējs. Alga nesanāca toreiz pat minimālā, kas skaitījās 160 Ls uz papīra. Uz rokas es saņēmu kādu 68 Ls un piedevām vēl biju iekaplējusi sev kājas pirkstā un ielaidusi tur kādu infekciju, kā rezultātā visu vasaru īsti to pirkstu nejutu. Darbs bija nenormāli grūts, bet es izturēju līdz beigām. Lielākā motivācija man bija tā, ka mamma pirms tam teica, ka es pat pāris dienas tur neizturēšu, bet beigu beigās es viņai un sev pierādīju, ka es to spēju. Vairāk es tādu darbu nestrādātu, bet priecājos, ka izturēju un paliku līdz beigām. Tā bija laba dzīves skola. Domāju, ka nevajag tev iet prom pie pirmajām grūtībām. Galu galā, pēc tam vismaz būs ko ierakstīt cv, īpaši ja visu vasaru tur busi strādājusi, un tas būs kā pirmais pakāpiens tavai karjeras izaugsmei.
08.07.2014 15:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!