pludmale un topless

 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Meitenes, kuras varbūt piefiksēja - vai tagad ir tā, ka oficiāli drīkst visās pludmalēs LV sauļoties bez augšiņas?

Man likās, ka vienā no ziņu portāliem redzēju virsrakstu par šo tēmu kaut kad nesen atpakaļ..
07.07.2014 16:28 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Kā ju teicu, neesmu dievticīga un neesmu arī visu bībeli lasījusi, t'k'par to nezinu.
Bet bērnībā esmu izlasījusi šo bībeli

cik atceros, tad tur Ādams ar Ievu bija piesedzies.

Nu labi, nerunājot par Bībeli utml lietām.
Tād Jūs arī uzskatāt, ka būtu normāli vecākiem kailiem pa māju staigāt, ja mājās ir bērni? Un vienalga, ka 10 gadīgs vai 15 vai 20 gadīgs zēns redz mammas krūtis?

Bet šī tēma laikam ir ļoti atkarīga no audzināšanas.
07.07.2014 19:15 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
T.i. no audzināšanas ģimenē.
07.07.2014 19:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Donata A??? Tu bik saputrojies, jo es nekur neteicu, ka kruutis ir gjenitaalijas. :) Es speciaali izmantoju vaardu gjenitaalijas, lai noraadiitu ka peec aizliegtaa auglja taapat turpinaaja toplesaa dziivoties, bet ka dievam bija ok pat pliks cilveeks.
07.07.2014 19:17 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
bezjēdzīgi piesaukt arābu valstis kā kaut kādu tabu, daudzās no tām tūristi staigā izskatā, kurš ir pret vietējiem noteikumiem (ja vien netiek piedraudēts ar policiju). tāpat top pludmalēs tieši tūristes ir tās, kas visbiežāk atkailina ķermeņa augšdaļu. jā, tas nav pret vietējiem likumiem (bet likumi tiek pieņemti, pielāgojoties situācijai), tikai nesaprotu, kāpēc Latvijā kailas krūtis ir amorālas un pārākuma izrādīšana, bet ceļojumā ''pielāgošanās vietējām tradīcijām'' :D
07.07.2014 19:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Klusums-un kaa tu domaa,kas notiktu,ja tas puika ierauga taas kruutis-saaks breekt pilna kaklaa!?:D:D
07.07.2014 19:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
krista, tas nebija tev :)
07.07.2014 19:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Stellaglmr-mans viirs biezi ir netaktisks!Soreiz jaasaka ,kaa ir!
07.07.2014 19:26 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es nesaprotu,kas jums taa traucee? es uz pludmali eju atpuusties, sauljoties utt.Mani pilniibaa netraucee,ka netaalu tantei ir shausmiigs celuliits un spanielja kruutis vai viirietim mugura kaa peertikjim. jaa, varbuut pie sevis noshausminos un peec paaris minuuteem aizmirstu, bet mani tas tieshaam neskar, tapeec jau neieshu citur un mana diena nebuus sabojaat!
ko tad tagad dariit - visiem resnajiem un spalvainajiem aizliegt ierasties pludmalee, vai?
07.07.2014 19:38 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
taapat arii kailums, kas es kailu cilveeku neesmu redzeejusi? lai jau seez tur pliks, ja grib. Mani tas vispaar nekaadiigi neietekmee. Turklaat, man nav laika arii peetiit visus cilveekus un shausminaaties
07.07.2014 19:39 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
es nesaprotu,kas jums taa traucee? es uz pludmali eju atpuusties, sauljoties utt.Mani pilniibaa netraucee,ka netaalu tantei ir shausmiigs celuliits un spanielja kruutis vai viirietim mugura kaa peertikjim. jaa, varbuut pie sevis noshausminos un peec paaris minuuteem aizmirstu, bet mani tas tieshaam neskar, tapeec jau neieshu citur un mana diena nebuus sabojaat!
ko tad tagad dariit - visiem resnajiem un spalvainajiem aizliegt ierasties pludmalee, vai?

Pilniigi piekrītu šim!
07.07.2014 19:51 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neviens jau neskrien ar lupu klāt, bet ir normālas situācijas, kurās tas duras acīs.
Piemēram, es dodos uz pludmali parasti agri no rīta, kad vēl ir diez gan tukš. Iekārtoju savu vietiņu un guļu - sāk sarasties ar vien vairāk cilvēku un beigu galā blakus nosēžas viena savā toplesā. Ja es vēlos nosauļot muguru, es to daru vismaz 40 minūtes - šīs 40 minūtes pavadu guļot uz vēdera. Guļu uz vēdera un galva ir jātur uz rokām - uz labo vai kreiso pusi. Jo galvu es neduršu iekšā zemē, ribu arī elpot. Lai izvairītos no aizmigšanas turu acis vaļā. Gribot negribot puses uz kuru skatīties ir jāmaina, jo citādi sāks sāpēt spranda. Tātad, ko Tu man iesaki, lai es neredzētu šīs plikās krūtis? Bojāt veselību un 40 minūtes skatīties uz otru pusi? Vai iesaki pēc iekārtošanās meklēt citu vietu, lai netraucētu toplesā guļošajai sievietei? Vai varbūt man vispār doties prom vai nenākt vispār uz publisko pludmali, kurā pēc likuma toplesā nav atļauts sauļoties, lai es kādam ar savu apģērbto augšiņu netraucētu? Tas ir absurds. Latvijā tas nav pieņemts un viss. Ir skaidri iezīmētas nūdistu pludmales un tur nevienam plikumi netraucē.

Donata

Un Tu gribi teikt, ka tieši latvietes izmetās kailas netļautās vietās Francijā? :D Tūristi šajās vietās (valstīs) vismazāk ir no Latvijas. Tādēļ arī apgalvojums, ka šeit mēs to nedaram, bet citur daram, lai pārkāptu normas (tās noliegtu) ir nepareizs apgalvojums. Protams, ja vien tiešām tavā rīcībā nav statistikas dati par to cik procenti no visiem toplesiem Francijā ir latvietes. :D
07.07.2014 19:57 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
.Mani pilniibaa netraucee



Tevi netraucē - un? Tāpēc citiem nav tiesības pateikt, ka viņiem traucē un viņi negrib sev deguna galā redzēt pliku di*su vai kratošus pupus? Man traucē baudīt dienu blakus esošā plikpupainā volejboliste. Traucē, jo es neesmu nākusi uz nūdistu pludmali.
Mani netraucē, ka pludmalē atpūšas cilvēki ar suņiem, bet citiem tas traucē. Tāpēc suņu saimnieki mēdz padomāt un ne obligāti vilkt savu suni uz pludmali. Varbūt pupainās arī varētu padomāt, ka citi negrib savu brīvdienu pavadīt viņu plikuma sabiedrībā? Gribi sauļoties plika - ej uz tam paredzētu pludmali. Tiešām ir kkāda aizture smadzenēs, ka nevar saprast?

Plikadīdām pašām patiktu, ja parastajā pludmalē gar degunu vazātos vecis ar pliku krānu, jo viņam tā gribas? Gribētu lai gar tavu pirmsskolas vecuma bērnu vazājas tādi veči, jo viņiem vienkārši negribas lai peldenes iesauļojas, bet uz nūdistu pludmali slinkums iet? Es negribētu. Man traucētu. Tāpat kā traucē tās pupu kratītājas.
07.07.2014 20:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
stellaglmr Tu blenz vismaz 20 minuutes no vietas uz cilveeku, kas tev ir apseedies blakaam, lai neaizmigtu? Neerti nepaliek? Es tieshi vienai taadai sveetdien piegaaju klaat un apvaicaajos, vai vinjai ir viss kaartiibaa, jo taa luureeja uz maniim bez mitas pusdienu.
Par trauceeshanu runaajot, vairaak jau traucee mazie izlaistie beerninji, kuru maates ir paaraak slinkas, vinjus savaaktu un beigaas shamie ber sveshiem cilveekiem smiltis uz galvas.
07.07.2014 20:05 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
stellaglmr, diemžēl pēc šeit valdošās loģikas - tev būtu jāņem savs dvielis un jāiet vai nu mājās, vai uz citu vietu, jo redzi, tev ir jārespektē tas, ka viena grib sauļoties pusplika. Tas nekas, ka viņa ir atvilkusies uz nenūdistu pludmali un viņai būtu jārespektē tevi un pārējos, kas nav pliki. Nē, tev būtu jāpiekāpjas, jo viņai ir tiesības kaut plikai tur staigāt, ja vien sagribas, jo nevienam taču tas netraucēs un ir taču vienalga par apkārtējiem un to, ka tā nav nūdistu pludmale.
07.07.2014 20:08 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Stellaglmr - ok, sieviete nav topless, ir ar peldkostīma augšiņu. Tad tu lūrēsi uz viņas apsegtajiem pupiem? Tas ir normālāk un komfortablāk tev?
07.07.2014 20:13 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Well tehniski es parastajās pludmalēs bērnus plikus arī nevēlos redzēt, bet kuru gan tas piš.

Kas attiecas uz kailiem cilvēkiem - nav pretenziju, bet attiecīgi nav ko brīnīties, ja acis aizkavējas kaut kur.
07.07.2014 20:16 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Nu patiesībā LR likumdošanā nav tāda panta, kas atļauj/aizliedz pludmalē sauļoties bez krūštura. Policija sliktākajā gadījumā var piesiet huligānismu, bet, sastādot protokolu, viņiem būtu smagi jāpierāda kā tieši tas huligānisms izpaužas (kā traucēta sabiedriskā kārtība).
Man pašai tas liekas pilnīgi normāli, nedomāju, ka manas krūtis ir slēpjamākas par vīriešu krūtīm.
Nūdistu pludmalē atkailina dzimumorgānus - tas ir pavisam kaut kas cits.
07.07.2014 20:22 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
tramtram bildi ar savām krūtīm studijā, ja reiz tas pats, kas vīriešu krūtis, vien ir. :D
07.07.2014 20:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Te jau vienreiz tika mineets - es vienkaarshi esmu taa audzinaata, ka ir nepiedieniigi atkailinaaties publiskaas vietaas. Taapat kaa nepiedieniigi ir skalji atraugaaties vai pirst pie galda... No vienas puses - kas gan tur, viss tachu dabisks. Bet tas vnk ir nepiedieniigi! Mees visi esam taa audzinaati, bet dazhi ir gana bezkauniigi, lai vienkaarshi uzshpljautu uz jebkaadaam audzinaashanas normaam un pieklaajiibu, lai tik pashiem buutu eerti. Tachu man nav pienjemama taada uzvediiba.

Un, ja reiz pldmalee kaada skukje seezh kailaam kruutiim, tad es nejuutos spiesta aizgriezties, bet naturaali blenzhu uz kruutiim, jo pirmkaart - dziivee neesmu tik daudz sabiedriskaas vietaas redzeejusi plikus pupus (tas, kas ir neredzeets, tas izraisa interesi), otrkaart, nu ja reiz pupi ir izlikti publiskai apskatei, tad es buudama taa publika arii skatos uz tiem! Taapat redzu kaa pusaudzhu puikas uzbudinaajushies netaalu kjikjina un sachukstaas, kaa netaalu guljoshaas sievas nepatikaa no shii skata vaikstaas, kaa viirieshi nezina, kur lai acis nosleepj u.t.t. Ja jums, pliko pludmales pupu iipashnieceem, tieshaam tas viss ir nepiecieshams, ka tik nebuutu kaada lieka lenciite iesauljota, nu tad uz priekshu!!! Ne kauna, ne goda...
07.07.2014 20:45 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Te jau vienreiz tika mineets - es vienkaarshi esmu taa audzinaata, ka ir nepiedieniigi atkailinaaties publiskaas vietaas. Taapat kaa nepiedieniigi ir skalji atraugaaties vai pirst pie galda...


Pievienojos katram Neona vārdam.
Sabiedriskā vietā savus labumus nav jāplivina. Grib sauļoties topless - tam ir nūdistu pludmales, piemājas dārzi, sava dzīvokļa terases vai balkoni - kaut vai pļava meža vidū. Bet pludmale ir sabiedriska vieta, kurā cilvēkiem ir tiesības neredzēt citu personu kauna vai uzmanības trūkumu.
07.07.2014 20:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits