Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puķes dziedātājai

 
Reitings 1
Reģ: 06.07.2014
Labdien!
Man ir jautājums par puķu pasniegšanu dziedātājai pēc koncerta Dzintaru koncertzālē. Koncertus apmeklēju ļoti reti, tapēc vēlos uzzināt vai vispār koncertos kāds mēdz dāvināt puķes. Vai kāda ir kādreiz ir dāvinājusi un var padalīties ar pieredzi?
Atvainojos, ja jautājums šķiet muļķīgs.
06.07.2014 15:48 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es īpaši daudz uz koncertiem nestaigāju, bet uz teātriem gan. ;) Teātros vienmēr pēc izrādes ir kāds, kas pasniedz puķes aktieriem. Tā ka, manuprāt, (atvainojos, ja kļūdos) arī pēc koncertiem var pasniegt puķes. Kāpēc gan ne?
Ceru, ka kaut cik palīdzēja manis teiktais. :)
08.07.2014 19:26 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Biju uz vienu koncertu Dzintaru koncertzālē un tur var teikt,ka neviens nesniedza puķes..rīkotāja pasniedza un vēl viens apmeklētājs...,bet kāpēc gan neiepriecināt dziedātāju ar puķēm...domāju,ka viņš novertēs,it sevišķi ,ja būsi vienīgā ,kas pasniegs
08.07.2014 19:35 |
 
Reitings 58
Reģ: 19.06.2014
Es pirms dažām dienām biju Dzintaru koncertzālē un tur ļoti daudzi sniedza puķes. Vienkārši, kad beidzas priekšnesums, pa eju aizej līdz skatuves malai un mākslinieks pats pienāks pie Tevis un ziedus varēsi uzdāvināt. :))
08.07.2014 19:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits