Parunāsimies

 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jums reizēm nav tāda sajūta, ka dzīvē jums viss par lēnu notiek? Man visu laiku liekas, ka es kavējos dzīves attīstība un man jau jābūt savam dzīvoklim, mašīnai utt, ka laiks domāt par ģimeni. Ar prātu saprotu, ka nevaru visu gribēt uzreiz un tas ir normāli, ka 22 gados man no tā nekas nav, bet vienalga iekšā kremt man tas.
Varbūt pie vainas tas, ka 2x nošāvu garām ar izglītības izvēli, šogad mēģināšu vēlreiz un sanāks, ka tikai 26 gados man būs diploms. It kā sīkums, jo tas tikai papīrs vien ir, bet vienalga šķiet, ka par visu vajadzēja domāt ātrāk, strādāt jau pusaudžu vecumā, lai šobrīd strādātu nopietnāku un algas ziņā labāku darbu. Tepat vien lasu, ka dažām jau tādā vecumā ir gan dzīvoklis, gan mašīna, gan uzņēmums, gan izglītība, gan ģimene top - saprotu, ka gadījumi ir dažādi un nevajag arī visam ticēt, bet - vienalga tas paliek manā prātā un pazemina manu pašvērtējumu, ka neko neesmu sasniegusi.

Kā ir jums? Vienkārši gribās parunāties par šo tēmu.
04.07.2014 14:07 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Daudzi mani nesaprot, saka, ka es dzīvoju vieglprātīgi, bet es vienmēr dzirdu savu sirdi sakam, ka galvenais ir būt laimīgai - un pagaidām par tādām lietām nepardzivoju. Pārdzīvoju par attiecībām, savām sajūtām, dzīvniekiem, kuri nokļuvuši nelaimē un daru visu sakarā ar šīm lietām. Rūpējos par attiecībām, savām sajūtām un dzīvniekiem. Un tad es jūtos labi. Es katru dienu saku kādam tur augšā, vai vienkārši visumam, paldies, par to, kas man jau ir - tik lieliski vecāki un brāļi, un mans puisis un mani mīļie draugi!! Es patiešām jūtu pateicību par to visu. Un es nespēju sevi iedomāties satraucoties par tādām lietām kā Tu. Jā, es arī tikai šogad iestājos universitātē (man ir 21) un es esmu laimīga, ka daru to tagad, jo esmu pārliecināta, ka tad kad pabeidzu vidusskolu, būtu izdarījusi nepareizu izvēli. Būtu izdarījusi izvēli par labu tādai profesijai, kur būtu lielāka iespēja sapelnit lielu naudu. Tsgad es zinu, ka esmu izdarijusi sirds izvēli. :)

Bet mans draugs ir tāds pats. Bet lai jau. Viņš tak vīrietis! Lai satraucas par to kur nopelnīt vēl vairāk, kā nopirkt krutaku dzīvokli vai mašīnu, utt. Es ticu, ka viņam izdosies, jo patiesībā jau visas vēlēšanās piepildās, ja pie tā piestrādā. ;)
04.07.2014 16:16 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
T.i. mans draugs ir tāds pats kā Tu. :)
04.07.2014 16:18 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
chérr principā cenšos izdomāt kaut ko, lai nebūtu par to jādomā! cenšos skatīties nākotnē pozitīvi :)
Visa dzīve vēl priekšā!
04.07.2014 16:18 |
 
Reitings 97
Reģ: 14.02.2013
Man ir ļoti līdzīga situācija, pat ļoti. Bet es vienkārši baudu dzīvi, jaunību, nekur nesteidzos, viss man būs īstajā laikā. Un nekas jau nav zaudēts, viss ir tikai priekšā. Neuztraucies, viss Tev būs. Un nav kaut kādi standarti. :) Dzīve nekur nepazudīs un gadu skaits neko nenozīmē. Ja ir ambīcijas, mērķi, tad agri vai vēlu cilvēks sasniedz savus augstumus!
04.07.2014 16:19 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Man savos 20 jau gribas kaut ko savu, vai vismas 24,lai man būtu mājā, auto, ģimene utt, bet..
04.07.2014 16:25 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es laikam esmu nepacietīga, ja gribu - tad gribu uzreiz. Bet pat domājot par nākotni es apzinos, to, ka pēc 5 gadiem joprojām varu nenopelnīt dzīvoklim, ir jātic.. bet reāli nemaz tik viegli tas izdarāms nav. Man vienkārši tik ļoti gribas savu, nopelnītu dzīvokli.. jau trīs gadus dzīvoju īrētā istabā un jūtos smacīgi, ka man nav savas vietas šeit.
05.07.2014 11:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)