Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi par bijušo!

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Jā, jā esmu džeks sieviešu portāla atzīšos, tā kā man ļoti patīk nodoties gastronomiskajām izpriecām tāpēc man patīk jūsu Virtuve & maltītes sadaļa, kas nav džeku forumos, tāpēc šeit ik pa laikam iegriežos :D Un bieži vien nākas lasīt citu čaļu žēlošanos šeit, tāpēc šoreiz ir tā reize kad pats esmu šeit lai padalītos savā bēdā :D Īsti nezināju kurā sadaļā ielikt, bet nu labi, bet domāju ka tas vairāk piederētu pie attiecībām.
Es pat īsti nezin vai to varētu nosaukt par problēmu, bet nu tomēr tas mani mazliet nomāc!
Pēdējā laikā, katru vakaru es sapnī redzu savu lielo skolas laiku mīlestību un tā jau kādu nedēļu no vietas. Vienkārši iepriekš tā nav bijis, reizēm es par viņu aizdomājos, bet ļoti reti es viņu esmu redzējis savos sapņos, tomēr te pēkšņi tagad es viņu redzu savos sapņos katru nakti, šie sapņi ir pat patīkami, jo mēs tajos atkal esam tā kā kopā, staigājam apskāvušies, skūpstāmies. Viss it kā jau būtu ok, tikai tas ka šie sapņi man liek atkal lolot kaut kādas cerības, ka mēs tomēr no jauna varētu būt kopā, lai gan zinu kas tas nav iespējams, jo viņai jau ir draugs un vispār džeku uzmanības nekad nav trūcis. Jāatzīst ka tomēr man šī meitene savā laikā nozīmēja daudz, es savos 15 gados vēl kā naivs zaļš gurķis viņā biju iemīlējies līdz ausīm un viņa arī bija mana pirmā lielā mīla . Tomēr situācija beigās izvērtās tāda, ka man visus trīs nākamos vidusskolas gadus nācās nomocīties un noskatīties kā viņa salaiž ar citiem džekiem un visu laiku prātā nāca tas īsais laika posms pamatskolā kad bijām kopā ar viņu, beigās es sapratu ka vienkārši to visu gribu atstāt aiz muguras, kas bijis, bijis. Lai gan esmu attapies pie fakta, ka tomēr viņu nekādi nespēju aizmirst, ir jau pagājuši 5 gadi, tomēr viņa vēl joprojām dzīvo mana galvā un liek lolot man veltas cerības. Tieši šie pēdēja laika sapņi ir sākuši manī raisīt šis pārdomas, kā lai es beidzot pāršķiru jaunu lappusi, bet tomēr esmu sevi pieķēris pie fakta ka man patīk šie sapņi, jo norīta pamostos ar smaidu. Es ļoti labi apzinos ka šādās ilūzijās nevar, dzīvot taču nezinu kā noņemt šis sasodītās rozā brilles, jo skatoties pagātnē es pat sev roku bedri. Man arī ir patikušas citas meitenes pa šo laiku, tomēr nekas tā arī vairāk nav iznācis par vienkārši labu čomu ar ko parunāt.
Kā lai vienkārši tiek vaļā no šiem sapņiem, ilūzijām un visu pārējo ka saistās ap šo meitene, kura ir senā pagātnē. Jo teiciens "No acīm prom - no sirds ārā!" kaut kā uz mani nedarbojas vismaz ne ilgtermiņa.
03.07.2014 15:09 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Atradīsi jaunu mīlu vecā aizmirsīsies :)
03.07.2014 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.10.2013
Prāts acīmredzot negrib aizmirst viņu . :)
03.07.2014 15:25 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Atradīsi jaunu mīlu vecā aizmirsīsies


Pilnīgi piekrīti! Man ar pirmo mīlestību bija tāpat kā tev. Iemīlējos no jauna un par bijušo vairs nebēdājos. Protams, aizmirst neaizmirstu, bet tagad ar prieku atceros :)
03.07.2014 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.10.2013
Bet tu esi jauns, ej un iepazīsties ar citām. :)
03.07.2014 15:27 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.07.2013
Tev vienkārši šobrīd pietrūkst to sajūtu un emociju, kas bija tajā laikā. Un zemapziņā šīs sajūtas tev saistās ar to meiteni, tāpēc arī šādi sapņi. Uztver to visu vienkāršāk un palaid vaļā, lai ir iespēja nākt jaunai mīlestībai.
03.07.2014 15:48 |
 
Reitings 97
Reģ: 20.01.2014
Neuztraucies, saka ka labs nāk ar gaidīšanu, gan jau atnāks tava meitene, ar kuru tev būs vēl simtreiz labāk :)
Galvenais nevajag nekur steigties, nav jāgrāb pirmā kas pagadas ceļā, atrodi savu skaistuli un esi laimīgs.
03.07.2014 16:17 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man jau ilgu laiku ir attiecības, ar bijušo esmu izšķīrusies pirms ~4,5 gadiem, bet tāpat es viņu redzu sapņos. Dīvainākais ir tas, ka scenārijs sapņiem nemainās - šis man sakot, kā nožēlo, ka izšķīrāmies, ka, ja mēs mēģinātu vēlreiz, viss sanāktu un tad jau sapnī atkal esam kopā. Un nav tā, ka es par viņu domāju, cik labi un skaisti man bija ar viņu - nebija ne labi, ne skaisti :D Šad tad draugos redzu viņa bildes, apskatos un viss. Nu tiešām nulle emociju, bet tie sapņi gan ir nereāli dīvaini - dažādās vietās, bet visu laiku viens un tas pats. Brrr.
03.07.2014 16:25 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Moongirl
Tā laikam izskatās.
Dūja
Lai arī kā censtos ir ļoti grūti palaist vaļā un izmest no galvas, ja arī izdodas, tad pēc kāda laika atkal atgriežas.
03.07.2014 16:58 |
 
Reitings 89
Reģ: 08.04.2014
Rdzeis Tev vēstulīte :)
03.07.2014 18:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits