Kuru studiju programmu?

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Kuru studiju programmu jūs man ieteiktu labāk. Nevaru izšķirties starp šīm:
1) LU vai JK- tiesību zinātnes ( mulsina fakts, ka tādu studentu ir daudz)
2) TSI-loģistika ( mulsina pati augstskola, kā viņu uztver darbadevēji)
3)LU- Informācijas zinātnes.
03.07.2014 12:00 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Tur daļa pasniedzēju nemaz latviski īsti nesaprot


ja tu būtu izlasījusi, ko es rakstīju, nevis vienkārši pieņēmusi, tad nebūtu atbildējusi šād ->

Juta un kas tev ir? TSI mācās daudz krievi, jā. Bet teikt, ka pasniedzēji nerunā latviski ir vairāk kā stulbums.
03.07.2014 15:02 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Latviski tur saprot visi pasniedzēji. Punkts.
03.07.2014 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
LU Tiesību zinātni, bet lai Tevi ņemtu vērā, vajadzēs studēt arī maģistrantūrā.
03.07.2014 15:14 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.03.2013
LU vispār neiesaku
03.07.2014 15:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.07.2010
Es ieteiktu loģistiku, bet nez vai TSI. Bet kā specialitāte ļoti perspektīva un pieprasīta!
07.07.2014 17:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!