Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nervs

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Sveikas!

Atnācu dusmīga no ģ.ā.!!! Bija man sūdzības,ka velk kaklam kreisajā sānā, spiež deniņos un līdz ar to arī tās puses acij ir nelāga sajūta. Aizgāju pie ārstes, pārbaudes un man pasaka,ka iespiests nervs. Prasu-ko lai lietas labā daru? Man vnk saka-pagaidīsim,iespējams,ka pats aties.

Man tiešām tagad vajag visu laiku ar tādu diskomfortu dzīvot?
Ja kādai ir bijusi līdzīga saskare vai vispār ar iespiestu nervu, varat padalīties, kā jūs rīkojāties?
01.07.2014 19:02 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
koa? iespiests nervs un saka ka pagaidis?

Kur tieši Tev tas ir? tipa sprandā skriemeļi nervu spiež?

Nū nezinu gan vai Tev vajag gaidīt... man piemēram arī skriemeļi kakla mēdz iziet no vietas un spiest kopā nervus, tad ir galvassāpes un tirpst roka labā... ja Tev ir tāda pati problēma tad ieteiktu apmeklēt kaullauzēju (īsti nezinu kā ir latviski - angļu val - chiropractor) lai to sprandu ``izlauž`` Tev uz ieliek vietā.... jo saspiests nervs var arī sākt iekaist un tad gan nebūs labi....

kā arī mēģini no rītiem un vakarā pastiept kaklu, uz vienu un otru pusi... mēģini pagriezt cik tālu vien var uz aizmurugi uz labo kreiso pusi... un uz priekšu liec galvu... (uz atmuguri gan neliec)... varbūt tas arī palīdzēs ;)
01.07.2014 19:18 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Tāpēc jau man pēc ģ.ā. teiktā bija tāds -wtf?!

Ok,pamēģināšu žipčik tavus ieteiktos vingrinājumus. Kaut kas vismaz jādara pašai lietas labā. Paveicies,ka man gan nekas netirpst,tādā ziņā viss labi. Man tik velk kaklam kreisajā pusē un īpaši velk deniņos un sajūta,ka acij kaktiņš arī piepūsts.

Jā,arī esmu apsvērusi domu par 'kaullauzēju' vai kādu masieri.
01.07.2014 20:46 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Zinu ka kādus 8ņus gadus bija ļoti labs kaulu lauzējs pie RIMI uz Krišjāna Valdemāra ielas (3trolejbus).. tik nezinu vai vēl ir... un pa saprātīgu naudu varēja tikt arī pie viņa, bez rindām...
01.07.2014 21:07 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Painteresēšos! :) Jo kaut kas jādara lietas labā. Veicu jau arī tavus pieminētos vingrinājumus.
01.07.2014 21:09 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Kkāds murgs.. Pat nepateica kas tad tieši spiež to nervu un ko lietas labā darīt, nevis tikai sēdēt un ciest?! Es labāk aizietu pie neirologa, ja tik nekompetenta ģimenes ārste.
03.07.2014 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits