Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pampums

 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Kas varetu but pie vainas, ja man pirms paris dienam paradijas neliels pampums zem acs, kur loki. Bet loti minimals, sorit pamodos un man saka taa sapampusi acs migloties, gan taluma, gan tuvuma, izteiktak taluma, ik pa laikam uz paris sekundem. Liekas ka redze ar sliktaka. Bija ari nedaudz slikta dusa.

Pirms pusgada biju pie acu arsta, bija -1 tai acij. Vai varetu but ta ka ta acs pasliktinas un tapec miglojas? Migrena? Bet galva man nesap itka.

Pieminesu, ka pirms nedelas sapeja loti zobs, bet paslaik nesap.


Tgd domaju pie ka man doties pie acu arsta, LORA, neiraloga vai zobarsta?
01.07.2014 18:43 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Par zobiem un loriem nemācēšu komentēt, bet man ar to pampumu bija tā, kad bija alerģija...

Jeb kurā gadījumā vajag pie ģimenes ārsta kā miniumums aiziet. :)
01.07.2014 18:48 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja zobs sapeja, tad saapes vareja aiziet lidz acij. Varbut kads iekaisums. Tikpat labi var but kada alaergiska reakcija uz edienu, dzerienu, utt. Ej pie acu aarsta saakumaa, tad redzeesi.
01.07.2014 18:52 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Vel gruti skatienu fokuset, jo ilgak skatos datora, TV vai kur citur, tad sak ssapet acis, taka spiest nedaudz.

Kaa Jums liekas vai ir verts pie poliklinikas acu arstiem iet? Pie zoba infekcijas var migloties redze? T itka nav, bet paris dienas atpakal bija 37.2
01.07.2014 19:08 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Kaa Jums liekas vai ir verts pie poliklinikas acu arstiem iet? Pie zoba infekcijas var migloties redze? T itka nav, bet paris dienas atpakal bija 37.2
Kas polikliinas aarstos tik slikts? Es tadu visu laiku apmekleju.
Protams, ka tev tavs viss var but no zoba, ja tur ir bijusi infekcija. Man viira teevam vilka strutas aaraa no deguna (aizlikts deguns, pilns ar strutam kaa beigas izradijas), kuras bija radushas no zoba iekaisuma. Un tev veel temparatuura... tas ir kaut kaads iekaisums.
Man parast spieza uz aciim, ja esmu dabujusi pamatigas iesnas. Ta kaa dodies pie aarsta. Peec peedeejaa tava teksta saku, ej pie lora, nevis acu aarsta.
01.07.2014 21:31 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Tur taa lieta ka nezinu vai ir infekcija, baidos ka nav meningits. Ta jajiet pie Lora un tad zobarsta.

Likas. jo tur nav tada aparatura ka privatklinikas

Meitenes, es sausmigi baidos no zobarstiem...tapec jau 5 dienas mokos...kada var ieteikt kadu labu, jauku?
01.07.2014 21:47 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Pampums var būt ļoti daudz iemeslu dēļ. Arī nieres pie vainas varētu būt, bet tad nemiglotos redze. Ja pie LORa vēlies iet, tad super ir Silva Rozenberga VC Pārdaugava. Viņa riktīgi gudra, pat ja nebūs pa viņas profilu, zinās kur nosūtīt vai ko darīt ;)
04.07.2014 19:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!