Viņam nepatīk tava draudzene

 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Tā nu šļūcot gar veikala žurnālu plauktu, iekrita acīs viens virsrakts. Precīzi vairs neatceros, bet tas bija kaut kas no sērijas "Viņam nepatīk tavas draudznes? Tā ir greizsirdība!" Šis virsraksts no kārtējā sapņainās feministes 50gadnieces žurnāla vāka lika man atšķirt un pārlasīt. Un tā arī bija, kā domāju - visur pie vainas nabaga vīrietis un viņa bailes palikt vienam, nedrošība, bērnības traumas un kas tik vēl ne.
Tāpēc knapi nometusi iepirkumu maisus, steidzu šo faktu apspriest ar cosmo lēdijām.
Kā ar jums? Jūsu vīriešiem ir izteiktas antipātijas pret kādu no jūsu draudzenēm? Vai varbūt jūs pašas, padzirdējušas, ka mīļais taisās kaut kur iziet, klūpat krāgā "Ar Māri? Nē, ar Māri Tu nekur neiesi! Ja aiziesi, seksa nebūs lidz trešdienai!"
Un uzsākot jaunas attiecības, kā saglabājat vecās draudzības? Vai jums ir aktuāls vecais likums "Bros before hoes, chicks before dicks"?
29.06.2014 19:32 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
"Bros before hoes, chicks before dicks"


Īsti nepiekrītu!! Ja tas ir puisis, ko pazīsti pāris nedēļas, nekas nopietns, tad jā. Bet, ja man šobrīd būtu jāsaliek prioritātes, tad noteikti pirmajā vietā būtu vīrs un ģimene:)
29.06.2014 22:54 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Jauniepazīts čalis man nekad nenāktu pirms draugiem. Tādi randiņu brūtgāniņi nāk un iet. Pat ja būtu cerība uz kaut ko nopietnu, bet reāli vēl nekas nebūtu - draugi vispirms, jo tie man ir otrā ģimene.
Ja tagadējam puisim pēc ilgiem attiecību gadiem kāds no maniem draugiem " iekakātu dvēselē", tad gan triektu viņus ratā.
29.06.2014 23:01 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
"Bros before hoes, chicks before dicks"


Nepiekritīšu, vīrs man svarīgāks par draudzenēm!

29.06.2014 23:13 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Piekritisu Lucinda. Man virietis ir svarigaks par draudzenem, jo vins man ir ka gimene. Bet nav ta, ka draudzenem tiek atmests ar roku.
29.06.2014 23:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja manam vīrietim būtu kas iebilstams pret manām draudzenēm, pirmkārt jau censtos noskaidrot, kas tam par iemelsu. Ja iemesls izrādītos tas, ka draudzenei nav stabila vīrieša un viņa sauc mani tusēt, nespētu šādu vīrieti uztvert nopietni. Parasti jau tā nepatika lien ārā attiecību sākumā, tāpēc nespētu veidot attiecības ar cilvēku, kas man neuzticas un uzskata visas brīvās sievietes par vieglas uzvedības dāmām.
Ja tāda nepatika parādās jau ilgākā attiecību laikā, tur jau iemesli ir citi. Jāsāk skatīties, vai dāma nav mēģinājusi sev pievērst pastiprinātu mana vīrieša uzmanību un avi tik tas nav izdevies arī. Pašai man tā nav bijis, bet esmu redzējusi pietiekami, kā tas izskatās citu izpildījumā.

Man ir tikai divas draudzene, ar kurām regulāri tiekos un komunicēju. Vīrietim nav iebildumu ne pret vienu.
Taču viena no šīm dāmām ir uzsākusi kopdzīvi ar kādu, kas mani uzskata par nevēlamu personu. Redzami izmanto meiteni un to, ka viņai rozā brilles, bet mani necieš par to, ka es viņai uz to visu laiku norādu. Tad jau manīs, ar ko tas beigsies.
30.06.2014 00:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits