Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

problemātiska āda

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Sveikas! Varbūt kāda var dot padomu, kā mājas apstākļos atveseļot problemātisku ādu, uz kuras visu laiku metas pumpas (ne daudz, bet ir)? Lai tiešām būtu tā, ka āda kļūst gaiša - vienmērīgā tonī un bez pūtītēm un komedoniem.
22.06.2014 23:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
No sākuma ir jānoskaidro, kas tavai ādai vispār kaišs, jo tāpat vien jau tās pumpas nemetas. Un to dara pie dermatologa. Ja tev nepatīk aptieku kosmētika u.tml., tad ārstam vari paprasīt, vai ir kas līdzams ar dabas līdzekļiem.
Ja tev negribas tērēt naudu, tad varu no pieredzes teikt, ka skopais maksā divreiz. Pašdarbība izmaksās daudz vairāk un var situāciju pat pasliktināt. Ja tu zini iemeslus, kāpēc tava āda ir tāda, tad vari attiecīgi pielāgot ēdienkarti un dzīvesveidu, izvēlēties atbilstošus kopšanas līdzekļus.
22.06.2014 23:19 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Piekrītu Elizabetei, tikai un vienīgi dermatologs.
22.06.2014 23:21 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.06.2014
Esmu bijusi pie vairākiem labiem dermatologiem, un ko esmu no viņiem sapratusi, ka galvenokārt tas viss ir no hormoniem, ja, protams, analīzes neko neuzrāda.
Galvenais jāattīra āda, piemēram -dermowas ziepes, tad uzliec duac gēlu uz nakti. iesākumam palīdzēs, bet līdzekļi jāmaina. Un aizej iztīrīt seju pie kosmetologa un tas būtu ieteicams regulāri :) Vēl var pamēģināt padzert vitamīnus - vitakur priekš sievietēm. Lai veicas, tas tiešām nav viegli, ar problemātisku seju. Atceros, kad viens puisis man teica, vai tad nevari aiziet pie dermatologa un atrisināt šo problēmu, ja viņš zinātu, ka tas nav tik viegli un tik daudz naudas jāizmet
24.06.2014 00:27 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu Demowas ziepes traģiski sausina ādu, kas var sekmēt tās taukanību. Es saprotu, ka tas ir aptieku produkts, bet, manuprāt, nebūt nav tas labākais. Duac gēlu ilgstoši ilgāk par 2 nedēļām arī nevar lietot. Un ja lieto duac, tad pa dienu obligāti jālieto krēms ar augstu spf. Bet viennozīmīgi piekrītu par dermatologu.
24.06.2014 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
kosmetologs, dermotologs
24.06.2014 11:06 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Padzer naktssveces eļļu, vismaz 3mēnešus. Paralēli arī vitamīnus, kas paredzēti matiem, nagiem un ādai, kur teiksim ir gan raugs, cinks utt. Tos ar lieto tik pat ilgi. Un neaizmirsti to, ka ja pārāk aiztiksi un traumēsi savu ādu-ārā leks visādas pumpas, tpc mazāk dari- būs labi. Uz nakti vnk nomazgā ar aptiekas līdzekli, kas ādu nesausina, ir ārstniecisks(aptiekāre ieteiks) un ej gulēt neko vairs neliekot virsū. Vari 1x nedēļā pasautēt seju zem dvieļa virs kumelīšu katliņa, kas attīrīs un dziedēs, tik nekādā gadījumā kaut kādus skrubjus vai attīrošās maskas/mālus utml. No rīta ar nomazgā, bet vislabāk vnk ar tīru ūdeni, un varbūt kādu sasaldētu ledusgabaliņu no kumelītēm, un neko vairāk. Nekādus krēmus vai tonikus, jo jeibogu, aizprostos poras un radīsies jauni iekaisumi.

Ja tas viss nepalīdzēs, tad 99,9% jāiet pie ginekologa ar tekstu,ka vēlies hormonanalīzes, kur redzēs ir vai nav. Un attiecīgi tad būs vai nebūs jāiziet hormon kurss.
Un tikai pašā pēdējā variantā (ja nu arī nepalīdz, par ko šaubos) varēsi iet pie tiem spec ko citas meitenes te ieteica.

Ceru, ka palīdzēju
24.06.2014 11:27 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Zinu, ka varbūt izklausīsies stulbi, bet vietās, kur man sametās pumpas es uzlieku dzīvu dārza gliemezi (var vairākus), viņi tur pastaigās min. 10 (es to dariju 3 dienas peec kaartas) un jau pēc otrās vai trešās dienas pumpas man ir pazudušas. :)
Laikam tās viņu gļotas paliidz, bet rezultāts man patīk.

P.s. Tikai nesakiet, ka pretīgi :) :D
24.06.2014 11:34 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Mexico-Love, es esmu dzirdējusi par gliemežu labvēlīgu efektu uz ādu, bet es nespētu ko tādu izturēt :D
24.06.2014 12:22 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Sugar: nav nemaz tik briesmīgi. Gluži kā sejas masàža. :)
24.06.2014 12:35 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Vai varat pastāstīt kaut ko sīkāk par Duac gēlu? Biju pie kosmetologa tīrīt ādu kādu mēnesi vai vairāk atpakaļ, un arī viņa man ieteica to pašu, tikai teica, ka lobīšoties āda un būs blakusefekti... Kā jums pieredzē ar šo?
24.06.2014 12:53 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nona, es šo lietoju, kad man bija kaut-kāda ādas problēma. Cik atceros, viņam sastāvā kaut kādas skābes, kas "noēd" ādas virsējo slāni. Āda paliek daudz gludāka, bet ļoti ātri apdeg, ja tiek saulē. Bet, cik atceros, šis bija recepšu līdzeklis. Nezinu ar ko tas atšķiras ko kosmētiskiem skābju pīlingiem, kurus var veikt mājās.
24.06.2014 12:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Piekritishu taam, kuras saka par labu dermatologam. Pashrocigi labak nevajag neko darit. Aizej, nodod analizes un tad jau redzesi.
24.06.2014 13:08 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Neredzu jēgu piebārstīt pilnu diskusiju ar ieteikumiem vērsties pie speciālistiem. Gan jau cilvēks pats zin savu situāciju, kura iespējams nav tik kritiska un neglābjama.
Ja aicina padalīties ar receptēm "kā mājas apstākļos atveseļot ādu no pumpām", tad būtu jauki, ja to arī darītu.

Nona, varu padalīties ar šo to, ko pati mēdzu likt uz sejas.

Man sejas toni labi izlīdzina visparastākais medus, ko vienkārši smērēju uz sejas. Ideālajā variantā lietoju 2x dienā, no rīta un vakarā. Atstāju cik laiks atļauj, bet vismaz uz kādu pusstundu.
Vakaros pēc medus maskas seju atsvaidzinu ar -


Nesen izmēģināju medu sajaukt ar kanēli un rezultāts ir vēl fantastiskāks, jo kanēlis lieliski cīnās ar pūtītēm.

Bez tā 1x nedēļā lietoju mālu masku. Gan melnos, gan rozā, gan baltos, gan zilos mālus. Katru nedēļu citus. Šeit vari palasīt ko dara katra veida māli un izvēlēties varbūt tikai vienu, sev piemērotāko - http://www.delfi.lv/sievietem/health/skaistumkopsana/mals-atram-un-noturigam-efektam.d?id=18890885

Nesen iegādājos cinka ziedi, it kā sašaurinot poras, bet tādas konkrētas, pārbaudītas informācijas par to man nav. Pamēģināšu kādu laiciņu un paskatīšos. Katrā ziņā sliktāk arī nav kļuvis. :)

Šis ir superīgs līdzeklis - http://www.ekokosmetika.lv/product_info.php?products_id=8347. Lietoju gan sejai, gan matiem.

Pati neesmu testējusi, bet zinu, ka ļoti labas atsauksmes ir par līdzekli akne B5, aptiekās nopērkams bez receptes. Neesot dārgs.

Protams, kliņģerīšu tinktūra un tējas koka eļļa. Tie laikam tādi standartlīdzekļi, jeb pirmā palīdzība. Tikai šīs centies nelietot uz rajoniem, kuri nav pumpu skarti. Savādāk par velti izsusināsi ādu.

Esmu pārliecināta, ka kaut kas no šī visa noteikti palīdzēs, bet, ja nē, tad te jau meitenes teica kur jāvēršas. :D
24.06.2014 14:10 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Sintija_sk, mīļš paldies Tev! :) Noteikti no tā ko pamēģināšu. Biodermu jau senāk biju lietojusi, īsti tā kā nekas nelīdzēja, bet varētu pamēģināt no jauna. Vai tā nevarētu būt, ka no kanēļa un medus sanāk tieši ādas sakairināšana? Bet jebkurā gadījumā - šo es izmēģinātu. ;)
24.06.2014 16:04 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, es palieku pie sava, pašdarbība nekas labs nav. Es tās dēļ papildus visām pārējām problēmām (kas neatrisinājās, kamēr dermatologs nenoteica iemeslu un attiecīgi to neārstēja) tiku pie ļoti jutīgas ādas, ar ko man vēl tagad jāmokās.
24.06.2014 16:10 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Gliemeži naudu nemaksā :D un neko ļaunu nenodarīs :D
Mēģināts nav zaudēts-aj neviena negrib papriecāties...
24.06.2014 16:15 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.08.2011
Nomaini eedienkarti. Var jau aareeji apaarsteet, bet tas veicina tikai sadziishanas procesu, ne pumpu ceelonja izniideeshanu. Es no aknes atbriivojos kluustot par vegitaarieti un plusaa izvairiijos no piena produktiem. Sabalansee savu eedienkarti taa, lai skaabie un saarmie produkti veidotu: skaabie 30% saarmie 70%.
Nezinu vai tev ir iespeeja, bet ljoti labi pret izsitumiem paliidz turmerika puderis,varbuut kaadaa indieshu veikalinjaa vari dabuut. Sajauc ar uudeni, piepilini mazliet citronu un uzklaj uz sejas, atstaaj 15 min. Labi dezinficee arii lavandas ellja,taa kuru var mazaas pudeliitees nopirkt, ko izmanto arii gaisa atsvaidzinaashanai.Visi tumshi zaljie daarzenji jaalieto daudz uzturaa. Bet ko es tev tieshaam iesaku, pameegjini pamainiit eedienkarti. Hormonaalaas tabletes paliidz, bet tiko paarstaaj lietot, taa pumpas atgriezas ar uzviju.
24.06.2014 16:20 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es arī pāris gadus cīnījos ar pumpām, līdz aizgāju pie dermatologa un izrādījās, ka tā ir ādas ērcīte un tā ir diezgan izplatīta taukainas ādas īpašniekiem. Izārstēju un āda skaista. Bet tik daudz naudas un laika vējā, jo pašdarbība padarīja visu vēl sliktāku.
24.06.2014 16:31 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2012
Pamēģini šo - http://siberika.lv/lv/Natura-Siberica/Natura-Siberica-iemelu-ziepes-detoks-uz-aktivetas-ogles-bazes-dzilai-sejas-adas-attirisanai.html

veikalā pārdevējas pastāstīs, kā visefektīgāk tās lietot.
Arī esmu ar problemātisko ādu, izmēģinājusi gandrīz visu, vienīgi neesmu hormonu tabletes dzērusi, bet tad labāk ar pumpām.
Bet šīs ziepes reāli palīdz. Lietoju kā masku cik bieži iespējams.
24.06.2014 16:31 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tās ziepes ir trakas! Pliks sārms burciņā. Izžāvē ādu traģiski.
24.06.2014 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits