Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neklātiene VS e-studijas - mammai un algotu darbu strādājošai

 
Reitings 22
Reģ: 09.03.2013
Labdien

Man ir dilemma starp e-studijām un neklātieni ( sestdienas ). Nevaru izlemt, kas būtu labāks gan laika ziņā, gan finansiālā, gan zināšanu. Aprakstīšu max īsi savu situāciju.
1. Esmu mamma, tikko no vidusskolas, 18 gadi ( augustā 19 ) Audzinu 1,5 gadu vecu bērnu, viena. Taču ir attiecības, kurām arī vajag ziedot laiku, lai tās būtu ilgtermiņa.
2. Rudenī man ir sarunāts darbs ( 2 dienas strādā, 2 brīvas, alga - nedaudz lielāka par minimālo ).
3. Studēšu finanses un gramatvedību. Izvēle ir starp 10 mēnešu garumā katru sestdienu un e-studijām. Mācību maksa dārgāka e-studijās ( aptuveni par 1500 euro uz visu mācību laiku ).

E-studijās es varētu plānot savu laiku un studēt kaut pa naktīm, t.i. man nevajadzētu obligāti ierasties uz sestdienām ( kuras 2x mēnesī man iekritīs kā darba dienas, kuras tikai IESPĒJAMS varēšu samainīt ar kolēģi un dabūt brīvas, bet vienalga - būs jāatstrādā, tas nozīmē, ka mazāk redzēšu savu bērnu ).
Vēl uztraucos, ka e-studijās mācoties es varētu nedzirdēt kaut ko specifisku, nepieciešamu, kas varētu izskanēt neklātienē, kaut vai par gala studiju darba rakstīšanu, prakses iespējām u.tml. Varbūt ir kāda, kura ir beigusi e-studijas un var sniegt kādus padomus, aprakstīt kā tas dzīvē viss notiek? Augstskola - Turība.

Tā, tas šobrīd arī viss, ko varu izdomāt... ceru, ka kāda atsauksies un diskusijas laikā gan jau radīsies vēl jautājumi.
20.06.2014 00:23 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.03.2013
P.S. Studiju maksu segšu ņemot kredītu.
20.06.2014 00:23 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Es ņemtu e-studijas.
20.06.2014 00:28 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.03.2013
Varbūt ir kāda, kas mācās caur e-studijām un var īsi aprakstīt kā tas notiek, cik daudz laika paņem? Ideāli, ja var salīdzināt ar klātieni vai neklātieni
20.06.2014 10:48 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.02.2012
Diemžēl nemācēšu komentēt par situāciju, bet vēlējos izteikt komplimentu par to, ka kaut ko vēlies darīt. Lai izdodās nonākt pie pareizā lēmuma. :)
20.06.2014 10:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits