Izskats mājās- izskats ārpus mājām

 
Reitings 69
Reģ: 11.10.2013
http://images-cdn.9gag.com/photo/a6w0M7b_460s.jpg

Vai piekrītat bildē attēlotajam? Kā atšķiras Jūsu izskats mājās sava drauga/ vīra klātbūtnē un ārpus mājas? Vai cenšaties vienmēr izskatīties labi vai mājās piemirstat par to?

Diemžēl man ir tieši tā kā bildē.
19.06.2014 12:13 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Nu man ir līdzīgi kā ieliktajā bildē :D tikai tā krekla vietā ir maiciņa ar džemperi, jaka. Mums mājās parasti ir auksts, tad esmu diezgan noģērbusies. Un bez kosmētikas es vienmēr izskatos šausmīgi, tad jau vienalga, kas mugurā, kaut vai balles kleita, skats būs briesmīgs.
Atnākot mājās uzreiz pārģērbjos un noņemu kosmētiku, lai neiekaist seja un atpūšas.
19.06.2014 14:19 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Man mājas tērps neatkarīgi no gada laika ir džinsa šorti + krekliņš. Mati astē. Parasti neuzkrāsojusies. Vasarā tāda varu iziet miskasti izmest un uz piemājas bodi.
Ikdienā velku tikai svārkus un kleitas, krāsoju tikai skropstas.
19.06.2014 14:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mājās neesmu nekāda princese, bet bomzis arī nē. Siltajā laikā velku pagāšā gada vasaras drēbes, kuras šogad vairs negribu vilkt, bet kuras ir labā stāvoklī. Aukstajā laikā - ziemas/rudens drēbes, kuras arī ir labas, bet vilkt vairs negribās :D
19.06.2014 14:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un vēl, ik pa laikam perku kadu sporta terpu majam. Un nav lēti viņi. Bet kosmētiku, nekad. pat ne tušu.Laikam tāpēc nav pumpas nekad.
19.06.2014 14:16 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Es gan sho diskusiju citaadak uztveeru :) Dabigi kaa majaas (vismaz ta vajadzeetu buut) ka neviena nestaigaa formalaajas dreebes.. Es sho diskusiju driizak uztveeru taa, ka maajaas- nekopta un nosljukusi, bet arpus maajaam-Princese... man tas nav pieljaujami.. ar kosmeetiku, vai bez, ja neslimoju tad maajaas izskatos pieklaajigi..
19.06.2014 14:13 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Līdzīgas diskusijas jau ir bijušas un arī tajās mana atbilde ir bijusi šāda - mājas drēbes uzreiz nav netīras, pārvalkātas, izdilušas drēbes! Arī mājās var nēsāties pa skaisto.
Man visbiežāk ir šorti un t krekliņš, vai vīra maika un garās (pāri celim) zeķes :D
Mati sīpoliņā vai uzspausti uz augšu, jo reāli traucē - ne bērnus saņurcīt, ne ēst pagatavot :D
19.06.2014 14:13 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Mājās ir mājas drēbes, ērtas un tīras. Man ir trenuškas (neko sliktu tajā nesaskatu) un viens kombinzons ar kapuci. Nafig vienās drēbēs staigāt mājās un pēc laika tās pašas vilkt uz darbu vai skolu. Labāk jūtos, ja pārnākusi no darba varu pārvilkt mājas drēbes un just, ka darba diena ir beigusies. Un nav jauztraucas, ka kkas var nosmērēties vai saplīst.
19.06.2014 14:06 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es pat nezinu, ko lai saka. Es džinsās pa māju nestaigāju, zeķubiksēs un kleitā arī nē. Nekādās zīda blūzēs arī nē. Ja nav plānots nekur iet, arī matus netaisnoju, sataisu čupčiku uz galvas un staigāju.
Nejau drēbes ir galvenās, bet tas vai mati ir tīri, vai acīs nav miegi, vai lūpu kaktiņos nav sakaltušas miega siekalas un vai mute neož pēc rūķu kakām, vai mati ir saķemmēti un vai t-kreklam nav milzu mērces pleķis uz nabas, kā arī vai bikšu sānos nav eļļas traipi no vakardienas vakariņām. Ja nav, tad viss kārtībā.
Es pa māju reāli staigāju legingos, trennuškās, maiciņās, kleitiņās,kas ir par īsu,lai tās rādītu citiem, reizēm ienākot mājās, uzvelku drauga maiku,kas man ir kā kleita, sataisu čupčiku un dzīvojos. Draugs arī pārģērbjas tā,lai ir ērti.
Vasarā, mūsu karstajā dzīvokli es vspār ienākot mājās novelku visas parpalas, uzvelku mazu maiciņu (kā te saka sievsitēju maiciņu) un sēžu vienās trusenēs. Un tā mēs abi ar draugu sēžam trusikos vien.
Abi laimīgi. Priecīgi. Un ērti jūtamies.
19.06.2014 13:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vienmēr pārnākot mājās pirmais, ko izdaru - pārģērbjos.
es arī, prism tam ātra dusa. Arī krūšturi maja nenēsāju. patīk ka ķermenis var atpūsties. Ir vairaki majas komplekti. Jo ļoti bieži visu mazgāju.
19.06.2014 13:48 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Tieši otrādi - mājās es atļaujos uzvilkt tādus peņuārus un minikleitas, ar kādām nekad dzīvē neietu uz ielas :D Draugam patīk. :D Dzīvojot ar vecākiem, gan jau staigātu trennuškās un flīsa halātā.
19.06.2014 13:36 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Vienmēr pārnākot mājās pirmais, ko izdaru - pārģērbjos. Nevaru iedomāties, ka sāktu gatavot ēst ar vaļā izlaistiem matiem, blūzē un zīmuļsvārkos. Un interesanti, kā būtu mazgāt māju ofisa drēbēs..


Pilnīgi piekrītu! Bet tas nenozīmē, ka mājās izskatos sliktāk.
Parasti uzvelku kādus šortiņus, pieguļošu maiciņu un adītu jaciņu :) Ar tādām drēbēm nebūtu kauns arī uz veikalu iziet
19.06.2014 13:24 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
* krekls
19.06.2014 13:23 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Hahahha, iedomājos, ja mājas drēbes sapēdo, tad staigātu netīra :D - tā arī nav, ja sasmērē, tad jāmazgā..
Jo, nu, es apģērba gabalu, kas ir piem. krels vai džemperis es 2x nekad nevelku, 1x uzvelku un uzreiz netīrajā veļā kaut ir tīrs, bet tomēr, nu, nezinu, kopš mazotnes esmu tā pieradusi...
Nepatīk 2x vilkts apģērbs, tas pats, protams, ar apakšveļu - apakšbiksītes, zeķītes....
19.06.2014 13:23 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Man ir 3 apģērbu sadalījumi:
1.Izejamās;
2. Mājas;
3. Ikdienas, darba utt.

Tad, nu, protams, mājās nebūšu izejamajā apģērbā, kas ir norādīts attēlā :D
un Darbā vai veikalā mājas drēbēs :D
lai gan, bieži vien, tās mājas/ikdienas ir dikti līdzīgas :D Vai arī tie krekliņi/topiņi ir tie paši, bet Maxi svārkus, ko valkāju ikdienā pa māju nenēsāšu, tīri neērtuma dēļ :D
Kā arī, pa māju nevaru staigāt tādās dikti labās drēbēs, jo suņi mani appēdo :D:D:D
Vai, ja izeju ar šiem ārā, lec virsū un viss ir sašmulēts :D:D:D vai mājās ienāk ar netīrām pēdiņām un ielec opiņā un viss, drēbes jāmazgā :D

Bet jā, runājot par mājas drēbēm, tās ir ērtas, bet ne tādas, ka nevar iziet no mājas laukā, kad bija attiecības, tad arī mājās staigāju ar kosmētiku uz sejas un bikšu vietā vilku svārkus utt... Kad esmu brīva, tad varu arī ģērbt vnk. trennuškas, tāpat nevienu neinteresē kā izskatos mājās :D
19.06.2014 13:19 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
aloe +++

Mājām ir mājas drēbes, sportam sporta, darbam, pasākumiem, iziešanām citas, utt. Tas gan nemaina faktu, ka visas ir tīras, koptas un saskaņotas.

Mājās teju vienmēr mati astē vai copē, nepatīk , ja krīT ēdienā vai gali bružājas gar dīvāna malu. :D
19.06.2014 13:19 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Vienmēr pārnākot mājās pirmais, ko izdaru - pārģērbjos. Nevaru iedomāties, ka sāktu gatavot ēst ar vaļā izlaistiem matiem, blūzē un zīmuļsvārkos. Un interesanti, kā būtu mazgāt māju ofisa drēbēs.. njā.

Mājās nēsāju šortiņus, t-kreklu; legingus+garu maiku; tunikas. Varu mierīgi tādā paskatā aiziet uz veikalu arī.
19.06.2014 13:09 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Jau kurā diskusija, kurā rakstīšu to pašu - mājās izskatos tā, lai nav kauns miskasti iznest vai durvis atvērt. Jā - tās mēdz būt arī treniņbikses, parasti tās ir harēmbikses, vai tāda veida. Jā, mati parasti ir saņemti. Tādas pavisam novalkātas/izstaipītas, cauras un vēl nez kādas drēbes nemēdzu arī pa māju valkāt.

Ir dienas, kad pa māju rosos tāda pati, kāda eju laukā, lai nav 100X jāpārģērbjas, bet tas arī ar nosacījumu, ka neveicu nekādus baigos tīrīšanas vai gatavošanas darbus, jo mēdzu nosmērēt drēbes.
19.06.2014 13:04 |
 
Reitings 298
Reģ: 15.11.2009
bet vīrietis joprojām nav pametis :D pats arī nestaigā žaketē un džinsās :D
19.06.2014 13:00 |
 
Reitings 298
Reģ: 15.11.2009
par mani :D īpaši ziemā, kad dzīvoklī ir tik auksts,ka ar 2 kārtām nepietiek :D
19.06.2014 13:00 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Jā, man tā ir. Es netaisos mājās staigāt kaut kādās žaketēs vai ādas biksēs ar kurām eju uz ielas. Un ja kāda teiks, ka viņa arī mājās nestaigā žaketēs, bet tomēr nelīdzinās attēlam, tad nu wtf, vai tad tajā zīmējumā kas šausmīgs attēlots? Es pirmajā attēlā redzu ērtu mājas apģērbu un sievieti bez kosmētikas ar neieveidotiem matiem, otrā - pretējo. Nezinu ko redz citas. :D
Ārā pilnībā bez kosmētikas principā gandrīz nekad neeju, jo man nepatīk mana nevienmērīgā āda un nevēlos cilvēkus biedēt ar ziliem riņķiem zem acīm un sarkanu degunu. Nejūtos tā labi. Mājās man ir vienalga, jo man nav svarīgi justies īpaši pašpārliecinātai sēžot pie datora un dzerot tēju.
19.06.2014 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits