Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādēļ tik daudzas "normālas" meitenes ir vienas?

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Virsraksts runā pats par sevi. Pazīstu vairākas jaunas sievietes, kuras ieguvušas gan labu izglītību, gan līdz 30 gadu slieksnim paguvušas izveidot sekmīgu karjeru, taču pagalam nevedas privātajā dzīvē. Viena pirms laika izšķīrās no drauga, ar kuru bija plānojusi saderināties; otra uzzinājusi, ka puisis viņu krāpj ar citu; trešā vispār atmetusi cerības atrast sev piemērotu partneri - pati klāstīja šo domu.
Dāmas, kādēļ, jūsuprāt, tā notiek? Šoreiz jautāju jums, vai jums šķiet, ka vīrieši baidās no gudrām un veiksmīgām sievietēm?

Un papildjautājums - vai esat kādreiz izlikušās naivākas, nezinošākas un nevarīgākas, lai tikai neievainotu kompleksu mākta vīrieša jūtīgo ego?

No savas puses varu teikt, ka ļoti daudziem vīriešiem - tādiem, kuri cieš no mazvērtības, pašapziņas trūkuma - biedējoša šķiet doma par sievieti, kura spētu būt vienlīdzīga un pat kādā jomā pārspēt vīrieti.
18.06.2014 21:34 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Veiksmīgām sievietēm bieži vien ir ļoti augstas prasības un liela daļa vīriešu nemaz netur līdzi.

Atbilde uz papildjautājumu - nē. Ja es kādu interesēju, tad tieši tāda, kāda esmu. Nemēdzu neko tēlot.
18.06.2014 21:36 |
 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
Reālākais iemesls - parastas pēc izskata vai pat neglītas.
18.06.2014 21:38 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
vai esat kādreiz izlikušās naivākas, nezinošākas un nevarīgākas, lai tikai neievainotu kompleksu mākta vīrieša jūtīgo ego?

Nē! Nav jāpataisa sevi par muļķīti, lai vīrietis sajustos kā vīrietis. Var tak uzslavēt, palielīt viņu, bet ne jau tāpēc sevi jāpataisa par kaut kādu muļķīti.
18.06.2014 21:43 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Ir vajadzīgs raksturs,lai kļūtu par foršu sievieti ar izglītību,karjeru un visu pārējo.Nereti šis raksturs parādās arī attiecībās,kas traucē izveidot attiecības. Tās nav sliktas īpašības,bet tās īpašības,kas ir noderīgas karjerā,ne vienmēr palīdz saskarsmē ar otru cilvēku.
Man zināmā sieviete piemēram.Grāmatvede. Ir auto,dzīvoklis,izglītība.Piekasās sīkumiem,jā,kā grāmatvedei lieliski,sadzīvē-nē. Prasa darba izpildi nekavējoties,nekādi rīt vai parīt,pat ja ir objektīvs iemesls kavēt.Sadzīvē- garām. Domu saprati. Un jā, protams,ka viņām ir prasības! Piebildīšu,ka ar vīrieti tiekas,bet viņa pati sevi uzskata par brīvu meiteni,jo viņš saņem mazāk,dara nekvalificētu darbu un doma par to,ka viņa varētu uzturēt viņu un sēdēt dekrētā ar bērnu,ja tāds būs,kamēr viņa strādā. Luk šī tendence mani biedē. Gribēt būt uzturētam.
18.06.2014 21:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ne vienmēr karjera-mācības dzīves režīms dod pietiekami iespēju iepazīties ar cilvēkiem. Attiecīgi, nu negadās ceļā tas Foršais Vīrietis, ar kuru tās attiecības veidot.

Reizēm arī tās meitenes ar to labo izglītību un karjeru arī ir mazliet prasīgākas pret otro pusi, un, cik zinu, augstaka izglītība Latvijā biezāk ir meitenēm, neka puišiem. Ja iet pa dzīvi ar uzstādījumu, ka bez "grāda" vīrietis ir intelektuali zemāks subjekts, ar kuru nevarēs apspriest kantu pie vīna glāzes, tad to vīriesu, no kuriem izvēlēties, paliek mazāk.

Ap 20 ir vieglāk iemīlēties, vieglāk samenedžēt pāris mēnešu staigašanu rociņās dien dienā, samest kauliņus kopā un ievakties kopīga dzīvoklī, un redz, "attiecības" gatavas. Ar gadiem kaut kā ieslēdzas bremzes - smadzenes sāk kaut ko stukot, rēķināt, kalkulēt, a vai viņš ir īstais, vai ar sīm jūtam pietiek, vai man to vajag, bla, bla, bla. Un arī kaut ka pamest savu komforta zonu un mesties ar galvu "attiecībās" paliek grūtāk.

Esot vienai, pierod būt viena. Ar domu, ka "man jau nav cerību" - tur vairs nepaflirtēsi, nepakoķetēsi, un Foršo Vīrieti aizbaidīsi ar savu ledus karalienes nostāju.

Vīriešu ego nekad neesmu saudzējusi, duročku reizēm notēloju, ja man vajag palīdzību no svešiem cilvēkiem. Tas noteikti nav tas, ko es uzskatītu par labako veidu savaldzināt mani interesējosus vīriešus.

Es nekāda kruta karjeras čikse neesmu, šaubos, ka no manis daudzi nobītos.
18.06.2014 21:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Uzdaviniet man jaunu klaviatūru - es tās garumzīmes spiezu, spiežu, bet puses tapat nav :D
18.06.2014 21:47 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, tad nemaz nezinu tik daudz "normālu" sieviešu, kurām nav drauga. Varbūt ārēji izskatās, ka sieviete simpātiska, gudra, utt., bet nedaudz parunājoties jāsecina, ka galvā ir kaut kādi "putni", kas ne katram vīrietim ir pieņemami.
18.06.2014 21:48 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Es gan sevišķi daudz brīvu sieviešu vecumā ap 30 nepazīstu, bet ir dzirdēts tāds teiciens, ka vīrietim vajag skaistu sievieti, bet tādu, kuru vēl vajag papildināt, kaut ko iemācīt, kas vēl nav gluži pati pilnība, jo tās, kas ir skaistas, ar n-tām augstākajām izglītībām, visādi citādi veiksmīgas,inteliģentas utt. viņas jau pašas par sevi ir tāda kā "pilnība" un vīrietis negrib palikt ēnā. Tā ir tikai teorija no manas puses par to, kas dzirdēts, tāpēc 100% tā neapgalvoju, bet iespējams, ka daļa patiesības tomēr tajā visā ir.

vai esat kādreiz izlikušās naivākas, nezinošākas un nevarīgākas, lai tikai neievainotu kompleksu mākta vīrieša jūtīgo ego?


Nē, izlikusies neesmu, taču jāatzīst, ka reizēm ir patīkami kaut ko patiešām nezināt un ļaut, lai vīrietis kādā jomā ir pārāks, zinošāks.
18.06.2014 21:59 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Man ir zināma sieviete,it kā veiksmīga - 30 gadi, ir savs uzņēmums, izglītība, dzīvoklis, mašīna... bet viņa ir tik izmisusi, ka satiekot jebkuru vīrieti ir sajūta,ka viņa ir gatava viņu uz vietas izvarot. Un tas izmisums aizbaida jebkuru, neko nopietnu viņa nespēj izveidot. Bet neredzot to situāciju tuvāk arī visi brīnās kā viņa viena...
18.06.2014 22:01 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
izmisums aizbaida jebkuru


+++
18.06.2014 22:02 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ir ļoti interesanti palasīt jūsu viedokļus, dāmas. Paldies!
18.06.2014 22:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ATKAL...
18.06.2014 22:25 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Njā... manuprāt, tā brīvo, veiksmīgo trīsdesmitgadnieču it kā "neizskaidrojamā vientulība" bieži vien ir nepamatotas, idealizētas iedomas par cilvēkiem, ko īsti "mājas dzīvē/sadzīvē nemaz nepazīstam... Nedzīvojot kopā, redzam tikai ārējo tēlu, bet daudzas cilvēciskas īpašības paliek neredzamas. Un, kā jau rakstīja the one, tās īpašibas, kas lieliski noder karjeras veidošanā, ne vienmēr der vīrieša un sievietes savstarpējās attiecībās.
18.06.2014 22:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://cosmo.lv/forums/topic/165269-kapec-visas-normalas-meitenes-ir-aiznemtas/ un gan jau vēl ir... jums vs ...kas tur viss nav apnicis?
18.06.2014 22:27 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tēmas pieteikumā ir trīs pavisam atšķirīgas situācijas, kuras savā starpā nav obligāti saistāmas ar to, ka šīs visas sievietes ir ārkārtīgi veiksīgas un normālas. (Krāpšana, nezināma saderināšanās izjukšana - varbūt tomēr nākamā līgava nebija saprātīga?! Un vienkārši augsta latiņa.) Kā mēs izvērtēt spējam normālumu? Trīs minētās šķiršanās, nespēja veidot attiecības - tā man vairāk šķiet šī gadsimta modīgā lieta. Jo aizvien biežāk un biežāk visam pāri ir indivīda vēlmes, ne kopveseluma (pāra, šajā gadījumā.)
Bet labi, tāpat viss, ko varam teikt, ir tikai iespējamības. Viss jau minētais ir reāla varbūtība- gan izmusiums, kas biedē, gan prasības, gan izvēles iespējas, varbūt visiem vienkārši nepietiek?

Vai vīrieši baidās no veiksmīgām sievietēm? Jā, to nepavisam nevar noliegt. Bet nu sieviete jau arī tomēr savu dzīvi virza pa noteiktu kursu un, ja mērķis ir bijis karjera, tas sasniegts, nevar jau būt šokā, kāpēc svaru kauss saliecies uz vienu pusi, noturēt visu līdzsvarā arī nav viegli.
Bet arī "normāli" vīrieši ir vieni. Jo arī nespēj atrast to, ko meklē. Patiesībā jau ikviens varētu atrast, bet šajos laikos taču runa vairs nav par vienkārši otru cilvēku. Īpaši, ja sieviete ir neatkarīga. Tas nav kā kādreiz, prasības aug, acīmredzot.

Pamatoti vai nē, bet bieži tādas ir izvēles - arī apzinātas. Un tikai loģiski, sieviete negribēs būt kopā tikai kopā būšanas dēļ, ar vīrieti, kas nespēj tikt pāri tam, ka otra puse arī ir veiksmīga karjerā.

Vai varbūt vīrietis jūtas lieks šajā visā veiksmes epopejā, sak`, ko tad es vairs tur jaukšos, viņai viss ir. Bet nu - karjera nav viss, arī stulba doma.
18.06.2014 22:28 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
nav tadas sugas kā vientuļa sieviete. Aiz gara laika sapazinos ar kādu 80++kg sievieti un telefons viņai vai plīsa no retārdiem. Nodomāju ka "tā" ne vienā vien saitā publicējas. Vel manu atturību austprātīgi par nevainūbu nodēvējusi. Pretīgi. Reāli piecēlos un ar vārdiem: "man jāiet!".
-"Uz kurieni?"
-"Padirst."
Paņēmu šlopkas un aizlaidos.

Resnums, kroplums, neauglība - nekas nav iemesls lai izkristu no apgrozījuma. Tās vientuļās vairāk pēc pašas izvēles.
18.06.2014 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ir vajadzīgs raksturs,lai kļūtu par foršu sievieti ar izglītību,karjeru un visu pārējo.Nereti šis raksturs parādās arī attiecībās,kas traucē izveidot attiecības. Tās nav sliktas īpašības,bet tās īpašības,kas ir noderīgas karjerā,ne vienmēr palīdz saskarsmē ar otru cilvēku.

Tieši tā. Piedevām, parasti, nāk jau mums bonusā kārtīgs Ego un "Es", ar ko otram ir problēmas sadzīvot,man vēl nav tie 30, bet ir draudzenes un paziņas ap šiem gadiem, pie vainas ir tieši tas.
Un ,jā , ir mēģināts ,bet ātri izspraucas ,tas ,kas manī sēž. Secināju ,ka nav jēga tēlot, lai kā viņš patika ,bet tomēr netika. Ir vīriešu daļa,kuru ,tas ka sieviete visu ļoti labi pati var izdarīt,ka ir krietni augstāk izsitusies, savā veidā atņem viņa kā vīrieša ego ,jo ,redz, sajūtas vājāks ,nav vairs lielākais un niknākais zvērs mežā.
18.06.2014 22:45 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nav tā, ka es kaut ko tēloju, vienkārši ir lietas, kuras vairak zinu es un ir lietas, kuras vairāk pārzin viņš..
18.06.2014 22:49 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
ka satiekot jebkuru vīrieti ir sajūta,ka viņa ir gatava viņu uz vietas izvarot

tā smējos :D :D :D
18.06.2014 22:50 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Šeit pat ir viena dāma, kas ir tikusi pamesta un ik pa laikam ar savām izmisuma pilnajām diskusijām manī izsauc smieklus, jo viņa ir tik superīga, ideāla, īsta konfekte, bet jaunais džeks ir īsts teletūbijs, jo viņu nesaprot. :D
Pie vainas, īsi sakot, ir izmisums, vīrieša trūkums, kas izpaužas, kā nereālu standartu uzstādīšana, putni galvā, aizņemto draudzeņu skaušana, karjeras veidošana. Neglītums un resnums. Seksapīla trūkums.
18.06.2014 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits