Puiša draudzene

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kāda būtu jūsu reakcija uz to, ka jūsu puiša draudzene uzaicina viņu uz dzimšanas dienu, bet vienu pašu, bez jums? Kā iemesls minēts tas, ka svinības būs ļoti šaurā ģimenes lokā ar pašiem tuvākajiem. Vienvārdsakot, viņas ģimene + jūsu puisis :D Puisi viņa uzskatot kā brāli...
17.06.2014 16:23 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Mana reakcija-uij....lai tik pamēģina aiziet,labi nebūs!
:D
17.06.2014 19:55 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Jā,esmu privātīpašnieciska,dusmojos ilgi un dikti,puisis tāpat aizgāja. Saprotu gan viņu,gan sev


Un, kapēc tu uzskati, ka Tev ir taisnība? Tu varbūt vēl gaidīji, ka puisis neaizietu uz sava tēva dzimšanas dienu, tāpēc, ka viņa karaliene iespītējās un dusmojās, ka viņa nav uzaicināta?
17.06.2014 19:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
kas ta par ''berniskjigu '' mans ir mans lai nedoma nekur bez manis iet !! tad jau rodas jautajums : Uz ko jus meitenes pamataa balstat savas attiecibas , vai tad ne uz ABPUSEJU UZTICESANOS ??


++++
17.06.2014 20:00 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es tikko atcerējos savas kāzas. Uz sitiena precīzi nepateikšu, bet man kāzās bija kādi 10-12 pāri. No tiem šobrīd tādā pašā sastāvā ir tikai 2 pāri.
Pārējiem maniem draugiem otras puses ir "ar galiem". Vot, reāls piemērs - man pilns ar kāzu bildēm, kur ir svesi cilvēki, jo "dalīt nevar", "viņš/viņa ir mana otra puse", "mums ir love".
Nu izšķīrās cilvēki... nu neuztur to kontaktu ar ex neviens.
Oi, noteikti kās tagad izteiksies - a kas liedz ar ex uzturēt draudzīgas attiecības... Varat nemaz neteikt šito, jo būsim reālistes - kad bija diskusija par "attiecības ar ex", tad , šķiet, 90% atbildēja, ka ar ex pat nekontaktējas vispār!
17.06.2014 20:01 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Alex, nav runa par uzticību. Es, piemēram, savam draugam uzticos par 110%, taču, ja kāda no viņa paziņām (vienalga pat vai tā ir meitene vai puisis) uzaicinātu viņu vienu pašu, atrunājoties ar to, ka tomēr ģimenes lokā utt, tad es noteikti apvainotos.
Nezinu kā jūs to izskaidrojat, bet es šādu gadījumu skaidrotu tā, ka viņa draugiem par mani ne silts, ne auksts un, ka man viņu kompānijā, "radu lokā" nav vietas.

Un vienalga, aicina ar nepatiku vai dēļ pieklājības - jāaicina ir abi.
Tāpat kā kāzu ielūgumos ielūdz, piemēram, Vītolu ģimeni. Tas vai Vītolu ģimenei pietiks prāta neņemt līdzi savus 4 un 6 gadus vecos bērnus, lai pārim nebūtu jāmaksā par 2 liekiem šķīvjiem būs tikai viņu pašu lēmums.
Ielūgumā neviens nerakstīs, ka labāk jau neņemt bērnus līdzi, jo tāpat viņiem īpaši nebūs ko darīt un jāmaksā par šķīvjiem, kurus tāpat neviens no viņiem neizēdīs.
Ja negribi savās viesībās redzēt kādu nevēlamu piekabi, tad neaicini vispār. MANIERES!!!
17.06.2014 20:08 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Tādas draudzenītes un māsiņas skaidrs ko vēlas, bet svarīgāk ir tas, kāds ir tavs čalis. Ja nedomā ar orgānu zem jostas vietas, tad viss kārtībā. Aizies, novēlēs daudz laimes, apēdīs kūku un nāks mājās. Ja viņš no tiem, kas drāž visu, kam svārki, tad, protams, ir cita lieta...

Dārgais Alex, no diskusijām spriežot, liela daļa šeit balsta savas attiecības uz kontroli - līst otra telefonā, e-pastā, pasta vēstulēs un citur, kur vien var ielīst un kontrolēt katru soli, katru ieelpu un izelpu.
Un vēl, protams, ja esi pamanījis - ļoti svarīga ir nauda. Uzticība un tādas lietas - tās nav pirmajā vietā.
17.06.2014 20:08 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
TE NAV RUNA PAR NEKĀDU UZTICĪBU, BET GAN "MĀSAS" NEPIEKLĀJĪBU! CIK REIZES JĀSAKA?
Alex, nav runa par uzticību. Es, piemēram, savam draugam uzticos par 110%, taču, ja kāda no viņa paziņām (vienalga pat vai tā ir meitene vai puisis) uzaicinātu viņu vienu pašu, atrunājoties ar to, ka tomēr ģimenes lokā utt, tad es noteikti apvainotos.
Nezinu kā jūs to izskaidrojat, bet es šādu gadījumu skaidrotu tā, ka viņa draugiem par mani ne silts, ne auksts un, ka man viņu kompānijā, "radu lokā" nav vietas.

Un vienalga, aicina ar nepatiku vai dēļ pieklājības - jāaicina ir abi.
Tāpat kā kāzu ielūgumos ielūdz, piemēram, Vītolu ģimeni. Tas vai Vītolu ģimenei pietiks prāta neņemt līdzi savus 4 un 6 gadus vecos bērnus, lai pārim nebūtu jāmaksā par 2 liekiem šķīvjiem būs tikai viņu pašu lēmums.
Ielūgumā neviens nerakstīs, ka labāk jau neņemt bērnus līdzi, jo tāpat viņiem īpaši nebūs ko darīt un jāmaksā par šķīvjiem, kurus tāpat neviens no viņiem neizēdīs.
Ja negribi savās viesībās redzēt kādu nevēlamu piekabi, tad neaicini vispār. MANIERES!!!
17.06.2014 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
KO par šo saka pats puisis? esi teikusi, ka situācija tevi īsti neapmierina?
17.06.2014 20:23 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu kāpēc man jābūt pieklājīgai pret svešu cilvēku??? NU NEGRIBU redzēt savā jubilejā to cilvēku.

Bet mans labākais draugs ir mans labākais draugs, viņš vienmēr būs manās jubilejās. Pat, ja neaicināšu es, tad uzaicinās mans tētis, jo viņiem abiem ir sarunāts - katrā manā dzimšanas dienā, pusdienas gatavo viņi abi kopā, kamēr es ar mammu, māsu un labāko draudzeni atpūšamies un dzeram šampi :)
Un tad, kad labāka drauga draudzene iegūs zināmu statusu, arī viņa piedalīsies jubilejās un kopā ar mums iedzers šampi :) Pagaidām es viņu neaicinu, jo kad viņi tikko sāka satikties, tad mans labākais draugs man pačukstēja, ka viņa piedzerās no 2 šampja glāzēm un esot mani par resnu cūku nosaukusi.
17.06.2014 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
mans labākais draugs man pačukstēja, ka viņa piedzerās no 2 šampja glāzēm un esot mani par resnu cūku nosaukusi.

vecim pa pieri!!!
17.06.2014 20:28 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
man viņu kompānijā, "radu lokā" nav vietas.


bet meitenei, ar kuru puisim ir attiecības 6 mēnešus, viņas radu loku arī nav vietas!!!
17.06.2014 20:31 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
vecim pa pieri!!


Kā jau es iepriekš rakstīju:
Un atklāšu noslēpumu - ja viņiem ir brāļu/māsu attiecības un viņi ir labākie draugi, tad viņa par tevi zina visu un vēl vairāk. Visticamāk, draugs meitenei stāstīja, kas tevī patīk, kas nepatīk. Ja attiecības nesākās tā uzreiz, tad bija šaubas un tici man - tā draudzene visu zina. Un iespējams - ne tās labākās lietas
17.06.2014 20:31 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Tāpat kā kāzu ielūgumos ielūdz, piemēram, Vītolu ģimeni.


Ir atšķirība - kāzas ar pietiekoši lielu viesu skaitu vai ģimenes svinības mazā lokā.
17.06.2014 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
amazing- ticu, ka tā ir, bet es laikam nekad nesapratīšu džekus, kuri aprunā savas otrās pusītes ar citām meitenēm.. pretīgi un viss!
17.06.2014 20:33 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Cik ir svešam jābūt cilvēkam, lai viņš būtu svešs cilvēks? Nu, 8 dienas, 2 mēnešus kopā? No kura brīža cilvēks vairs nav svešs?
Ja jau ir tik brāliskas un māsiskas attiecības abiem, tad, pēc manām domām, šai māsai un nevēlamajai, neradnieciskajai meitenei jau sen jābūt kā minimums iepazīstinātām, ja ne jau pietiekami labām paziņām.

Un tiešām jāpiekrīt, Tikai nedaudz nejauka, puisim pa pieri! Kā var kaut kādai druškai stāstīt visu par ko runā ar savu draudzeni? Kaut vai piedzērušos, bet draudzeni. Ne jau ar savu kaimiņieni. Tāpat agri vai vēlu otra pusīte būs tuvāka par jebkuru draudzenīti vai māšelīti. Pilnīga nodevība, es uzskatu.
17.06.2014 20:37 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Lūk, šis man liekas pilnīgs sviests. Visu diskusiju nelasīju, bet pietiek jau ar pirmajiem komentāriem.
Tipa sanāk, ka kamēr cilvēks ir brīvs, viņš var mierīgi tikties un tusēties ar saviem pretējā dzimuma draugiem un nekad tur nekas vairāk starp viņiem nav bijis un pat grasījies būt. Bet kolīdz cilvēks ir attiecībās tā noteikti uzreiz gribēs nokrāpt savu otru pusīti ar kādu no saviem pretējā dzimuma draugiem, ja? Tā sanāk pēc jūsu rakstītā. Nu pilnīgs sviests man tas liekas.
17.06.2014 20:38 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Jā.... un meitenes, kas ar savām labākajām draudzenēm klačojas, ir pieņemami???
Un cosmo.lv - vai ir pieņemami, ka dažas savas intīmās problēmas izklāsta tik plašai auditorijai???
Un zini... ja puisis savai labākajai draudzenei (vai otrādāk) stāsta par meiteni visu, tad tā jaunā meitene... tā īstā laikam nebūs.

Un es palieku pie sava - nevis meitene, kas uz jubileju aicina tikai puisi ir vainīga, vai nepieklājīga... Šeit tomēr arī problēma puisī - neparliecinātība par savu meiteni, negrib vai nespēj viņu stādīt visiem priekšā kā "mana otra puse - mēs gandrīz kā ģimene"...

Mans vīrs (kad vēl tikko, tikko sākām satikties) uzreiz visiem pateica, ka esmu viņa lielā love un mani visur ņems līdzi :D paldies dievam, man pietika prāta viņu sūtīt ballēties bez manis. I pie draugiem, i ar kolēģiem, i ar bērnības draudzenēm. I uz Vecrīgu, i uz pirtīm, i makšķerēt, i uz dzimšanas dienā,
Mana labā reputācija viņu acīs tikai auga - puisim jaunā meitene nav pagadījusies slima histēriķe.
17.06.2014 20:44 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ir atšķirība - kāzas ar pietiekoši lielu viesu skaitu vai ģimenes svinības mazā lokā.

Manā skatījumā nav atšķirības. Jebkurā gadījumā nepieklājīgi. Ja mans draugs vēl vieglu sirdi varētu aiziet un uzskatīt, ka tas ir normāli apmeklēt IT KĀ sev tuva cilvēka dzimšanas dienas bez manis, tad es nezinu.. būtu uz pauzes.
Vēlējos tikai pateikt, ka šim māšukam kādreiz būs jānorij tas krupis, ja vien autores draugs nav pilnīgs zābaks, kurš kaut kādu skuķi ir spējīgs stādīt augstāk par pasākumu apmeklēšanu savas otrās pusītes pavadībā.

Nezinu kā jums, bet es točna varu teikt, ka mans puisis vienmēr mani grib ņemt un arī ņem līdzi uz visiem iespējamiem pasākumiem. Un šādā gadījumā pats nekur ne brauktu, ne ietu.
Kaut gan ej tu sazini.. varbūt vēl savu īsto māsu nav saticis. :D
17.06.2014 20:53 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
IT KĀ sev tuva cilvēka


Kapēc it kā?!

Sintija_sk, tu par šo varbūt tā aizsvilos, jo varbūt tev ir jau ilgstošas attiecības? Tādā gadījumā jau no vienas puses tiešām, nebūtu smuki aicināt vienu pašu. Bet autores gadījums ir pavisam savādāks.
17.06.2014 20:59 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Cepjaties vien tālāk, bet ir tāda lieta kā etiķete un normas. A autore ar savu puisi taču nav īstās, bet falšētās attiecībās, neizklausās pēc nopietna pāra. :D
17.06.2014 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!