Puiša draudzene

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kāda būtu jūsu reakcija uz to, ka jūsu puiša draudzene uzaicina viņu uz dzimšanas dienu, bet vienu pašu, bez jums? Kā iemesls minēts tas, ka svinības būs ļoti šaurā ģimenes lokā ar pašiem tuvākajiem. Vienvārdsakot, viņas ģimene + jūsu puisis :D Puisi viņa uzskatot kā brāli...
17.06.2014 16:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un vēol, man 90% vīrieši draugi, vienkārši dzīvē ar tiem vairak saprotos. Un ... tādas " māsas" ir pamatskolas līmenis. Vai arī skuķm gribas tev ieriebt , nu tapat vien parādī varu. Un bonusā nav sava čaļa.
17.06.2014 16:38 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Mans draugs bez manis nemaz neietu :)
17.06.2014 16:38 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Ja es būtu Tavā vietā, tad noteikti sāktu brēkt, ka tā nevar un, lai iet ar mani kopā un, ka vispār stulbs ir, bet tad es tikko sapratu, ka esmu bijusi arī tās otras dāmas lomā, jo man arī ir labs draugs (tikai draugs, kā pret puisi interese ir pilnīga 0, nekas, pilnīgi nekas nav bijis starp mums un nebūs), kuru, kad aicināju uz dzimšanas dienu, aicināju vienu, bet beigās tāpat ieradās ar savu dāmu - bez prasīšanas, man jau nekas, bet labprāt būtu redzējusi bez dāmas, jo dāma īpaši neiet pie sirds. :D
17.06.2014 16:39 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Ticu vīriešu - sieviešu draudzībai, jo pati tādu piekopju,
bet tomēr - šajā gadījumā - vai iet abi, vai abi paliek mājās.
Atrodi jums abiem labāku nodarbi, lai šim nemaz negribas iet :D
17.06.2014 16:41 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Lindachka mums, cik noprotu, ir viens vārds un identiska domāšana :D
Ja es buutu iepaziistinaata ar to meiteni un vinja buutu vismaz 50% nesmukaaka, tad laistu. 
17.06.2014 16:42 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Manam draugam arī ir labaka draudzene, ar kuru jau no mazotnes, sarakstās laikam katru dienu abi , bet tiekamies tikai un vienīgi visi kopa. Vinja ar savu toposho viiru un maneejais ar mani. Nekad vinjam nav ienaacis praata mani atstaat, un arii draudzenei nav ienaacis praata vinju vienu aicinaat :D man tas katraa zinjaa nebutu pienjemami
17.06.2014 16:42 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Esmu iepazīstināta ar viņu, pazīstu viņu. Skaista... Neteiktu, ka skaistāka par mani, bet nesmuka noteikti nav. Bet attiecību viņai jau ntos gadus nav, to es arī nesaprotu kāpēc

Skaista, neskaista, brīva vai aizņemta, tam nav nozīmes. Katrā ziņā, ja ir ģimenes svētki, tad, cik man zināms aicina brāļu, māsu vīrus vai sievas, jeb otras pusītes.
Tu esi viņa ģimene, ja aicina viņu, jāaicina tevi. Meitene lieliski zin, ka tev tas nepatiks un būs domstarpības, acīmredzot, viņu tas nerūp, lai gan parasti, ja uztver tik tuvi kā brāli, tad pirms tam padomā, vai nebūs ģimenē problēmas.
17.06.2014 16:43 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
misshine - bet tev pašai neliekas stulbi aicināt draugu, ja zini, ka viņš ir kopā ar meiteni?
Es, piemēram, tā nevarētu. Man gan nav nekad bijis tā, ka kāda drauga/draudzenes otrā pusīte riebtos līdz vēmienam, bet ir bijuši gadījumi, kad neesmu baigākajā sajūsmā, bet tāpat nav pat prātā ienācis aicināt vienu pašu. Protams, ja draugs/draudzene ir tikai pavisam, pavisam nesen uzsācis attiecības un ar otro pusīti neesmu iepazīstināta, tad jā, varu neaicināt.. bet tā, ja labi zini, ka kopā, nopietnas attiecības..nu nesmuki..
17.06.2014 16:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs arī ir braucis uz tādām svinībām, kur pa lielam ir ģimene un viņš, jo man tā meitene nekas nav, lai baigo draudzeni tēlotu un uz svinībām ierastos un apsveiktu, bet viņš viņu jau no bērnības pazīst - laba drauga māsa. Nu neko, savam puisim uzticos. :) Ja tā būtu vnk. kaut kāda draudzene vai bijusī, tad gan skeptiski skatītos. Domāju, ka manam puisim ir dzīve, kas 100% negrozās tikai ap mani, ir savi draugi, kāpēc ne?
17.06.2014 16:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
bet teica, ka nav par ko satraukties. Teica, ka tāda esot viņas vēlme, bet viņš pajautās viņai, vai es tomēr nevaru nākt līdzi.
Lupata ne vecis, ja reiz momentā pašam nav prāta ru7nat tad neko. Bezmaz tagad lūgsies... fu ku riebīgi.
17.06.2014 16:48 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Tu esi viņa ģimene, ja aicina viņu, jāaicina tevi.

Tas ir labi teikts, jā. Man arī šķiet, ja viņi viens otram ir tuvi kā brālis ar māsu, tad pat it kā nevajadzētu pacelties jautājumam, vai tēmas autori būtu jāņem līdzi, tam it kā būtu jābūt dabiski saprotamam, ka meitene pieņem sava "brāļa" otro pusīti. Bet, kā redzams, šis nav tas gadījums. :D
17.06.2014 16:48 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
misshine - bet tev pašai neliekas stulbi aicināt draugu, ja zini, ka viņš ir kopā ar meiteni?
Es, piemēram, tā nevarētu. Man gan nav nekad bijis tā, ka kāda drauga/draudzenes otrā pusīte riebtos līdz vēmienam, bet ir bijuši gadījumi, kad neesmu baigākajā sajūsmā, bet tāpat nav pat prātā ienācis aicināt vienu pašu. Protams, ja draugs/draudzene ir tikai pavisam, pavisam nesen uzsācis attiecības un ar otro pusīti neesmu iepazīstināta, tad jā, varu neaicināt.. bet tā, ja labi zini, ka kopā, nopietnas attiecības..nu nesmuki..


Nē, neliekas stulbi, jo man ir svarīgi, lai tieši ierastos viņš.
Ar vai bez draudzenes jau paliek viņu attiecību ziņā. :)
17.06.2014 16:48 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kopā neesam ilgi, pusgadu... Tāpēc baigi kačāt pravas arī ir kā ir... slidens jautājums. Ja salīdzina, ka viņa ir viņa dzīvē pusi no viņa dzīves.

Ir vairāki varianti, ko darīt... Iecirst kāju grīdā un uzstādīt ultimātu - vai nu iet ar mani vai nemaz neiet vai vairs nenāk atpakaļ. Mēģināt kaut kā pa labam sarunāt. Izspēlēt kaut kādu viltīgo kārti un mēģināt iedraudzēties ar viņu.

Jāsaka, ka puisis nav tāds manipulējamais. Vot kad es iecirtīšos, viņš dancos pēc manas stabules. Nē, viņš nav no tiem. Protams, jāņem vērā, ka viņam viņa arī ir dārga
17.06.2014 16:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es savu raksturu parādiju pirmajā kopdzīves mēnesī. Un sākām dzivot kopā no rīta, vakarā iepazināmies. Ta ka ar laiku tam atkal nav it nekāds sakars.
17.06.2014 16:50 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Meitene vnk nezin etiķeti. Jūs arī aicina pa vienam uz svinībām, lai gan apkārtējie zin jūsu attiecību satusu? :D Tā vnk nav pieņemts.
Vēl varianti:a) Tu viņai vnk nepatīc un kaitini, maiga atšūšana. B) Viņa grib pievākt sev tavu čali un tavējais to nemaz nenojauš. :D
17.06.2014 16:52 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
svinības būs ļoti šaurā ģimenes lokā ar pašiem tuvākajiem


Man būtu svarīgi zināt vai vīrietis uzskata mani par savu ģimeni. Ja tā, tad uzskatītu, ka viņam ir tiesības uz svinībām ņemt līdzi savu +1. Ja vīrietis ir citādākās domās, es ļoti izvērtētu, ko man nozīmē tās attiecības, ko vīrietim un vai mums ir pa ceļam.
17.06.2014 16:52 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man nekas nav pretī, ka man draugs viens pats iet ar saviem draugiem tusēt. Gan jau, ka arī dāmas tur ir. Mani gan parasti aicina, bet es pati negribu iet. Būs gājējs, aizies tāpat. Ar vai bez "draudzenēm". Man ir daudz labu draugu puišu, pret kuriem man nav nekādu simpātiju, tamdēļ tādai draudzībai ticu.
Varbūt Tu nepatīc tai meitenei utt..Kas zina?
17.06.2014 16:52 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kopā neesam ilgi, pusgadu... Tāpēc baigi kačāt pravas arī ir kā ir... slidens jautājums. Ja salīdzina, ka viņa ir viņa dzīvē pusi no viņa dzīves.

Ir vairāki varianti, ko darīt... Iecirst kāju grīdā un uzstādīt ultimātu - vai nu iet ar mani vai nemaz neiet vai vairs nenāk atpakaļ. Mēģināt kaut kā pa labam sarunāt. Izspēlēt kaut kādu viltīgo kārti un mēģināt iedraudzēties ar viņu.

Jāsaka, ka puisis nav tāds manipulējamais. Vot kad es iecirtīšos, viņš dancos pēc manas stabules. Nē, viņš nav no tiem. Protams, jāņem vērā, ka viņam viņa arī ir dārga


Kāpēc vispār ir jāsarežģī tik vienkārša situācija?

Dari kā pati gribi un kā jūti, nevis izdomā 550 variantus kā darīt un jau izdomāt visu situācijas atrisinājumu.
Ja arī neko nedarīsi un necirtīsi to kāju grīdā viņam redzot, bet gan pie sevis stūrī, tad ko Tu darīsi nākamajā un aiznākamajā reizē? Arī iesi stūrī pati ar sevi kašķēties un prasīsi cosmo padomu?! :)
17.06.2014 16:53 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka visas manipulēšanas, histērijas un kājas ciršana pie zemes vīrieti tikai nokaitina vai pat aizbiedē. Tipiskie sieviešu gājieni, lai panāktu savu. Ja mani neaicina, bet draugs grib doties - pavadu to laiku lietderīgi nevis kā piekarināmā aste līdzi velkoties vienmēr un visur ar lozungu ''vai nu ej ar mani kopā vai sēdi mājā''.
17.06.2014 16:54 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Mēs nedzīvojam kopā. Mums tās attiecības bija uz jautājuma zīmes daudzus mēnešus. It kā satikāmies, gājām uz randiņiem, bet neskaitījāmies pāris. Tagad tikai tikko puisis beidzot atzina, ka esam kopā pa īstam.
17.06.2014 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits