Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

norūdīt raksturu!!

 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
Sveikas! Iesakiet man kādu brīnumrecepti, kā lai norūda savu raksturu, lai tas ir stingrs... Piemēram, ja esmu iecerējusi turmāk ēst veselīgi un maz, tad tā arī daru, nevis divas dienas sanāk, trešajā jau kūciņas ripo vēderā, vai ja esmu iecerējusi naudu niekiem - lupatām netērēt un sataupīt nozīmīgākām lietām, tad arī netērēju, nevis opāā izpārdošana sākas un aiziet visa nauda jūriņā. Nu tie ir tikai piemēri, ir daudz situāciju dzīvē, kur noder stiprs raksturs un stingrība pret sevi, bet es pa lielam tāda neesmu, esmu vāja, atzīstu, bet ļoti gribu to mainīt. Pastāstiet, varbūt jums tas ir izdevies un kādā veidā!
Jauku dienu! :-)
17.06.2014 10:37 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Par to kūciņu ēšanu - pielīmē pie ledusskapja tādu sievieti ar tādu figūru , kādu tu vēlies sev. Un vēl pieraksti kādu motivējošu tekstu. Piemēram, TU, atbildi par to, kāds tu nodzīvosi savu atlikušo dzīvi! Neviens cits, bet Tu! Takā, sāc mainīt sevi jau laicīgi, ja atrodies uz sliktā ceļa!!!
17.06.2014 10:41 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
esmu vāja, atzīstu, bet ļoti gribu to mainīt

Negribi gan!
Nu nav tur nekā sarežģīta - gribi, izvirzi mērķi, saproti, kā tas darāms un vienkārši dari!
Ja tērē lupatām, bet nevēlies to darīt, tad kā tas nākas, ka tu vispār atrodies apģērbu veikalā?
Ja nevēlies ēst kūciņas, tad kā tas nākas, ka tu atrodies bulciņu veikalā vai konditorejas sadaļā un tās nopērc?

Ir vērts paskatīties uz savu rīcību kopumā un konceptuāli. Varbūt tur ir jāmaina lietu kārtība kā tāda.
Piemēram, veicot pārtikas iepirkšanu tikai 1x nedēļā, sākot veidot iekrājumus, izvirzot lielus mērķus - īpašuma iegāde, regulāri ceļojumi utml. Vidrīzāk tas viss ir iespējams, ja vien izslēdz tās regulārās lupatas un bulkas.
17.06.2014 10:46 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Par tām kūciņām nemācēšu teikt, atļaujos reti, bet par naudu runājot :D. Es vienkārši darba dienās nenēsāju makā vairāk par 10 EUR skaidrā. Ja zinu, ka pēc darba man vajag kaut kur braukt, tad laicīgi saplānoju tēriņus, un paņemu tikai konkrētu summu. Tāpat cenšos naudu glabāt tikai skaidrā veidā. Tas palīdz kontrolēt tās plūsmu. Ja visa nauda ir uz kartes, tad tu viņu tik sniedz un sniedz, un sniedz visur pretī. Un beigās ir lielas acis ieejot internetbankā :D
17.06.2014 10:50 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Nu teorētiski, uz kartes atstāju tikai tik, cik nepieciešams ikmēneša maksājumiem. Pārējo noņemu.
17.06.2014 10:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)