Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcijas tabletes

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Domāju sākt dzert, nekad neesmu dzērusi, bet vienreiz man izrakstīja Yazz, tā arī to recepti neizmantoju, jo draugs aizbrauca uz ārzemēm strādāt. Sakiet, kā ārsts var noteikt, kuras man būs piemērotākās? Toreiz tas bija valsts apmaksāts ginekologs, un pēc pāris jautājumiem, cik ilgas mēnešreizes, vai sāpīgas, izrakstīja man tās tabletes. Lika izvēlēties starp Yazz, kur nav jāizlaiž tukšās dienas, un kaut kādu citu, aizmirsu nosaukumu, kur mēnešreižu dienās nevajadzēja dzert. Tas man mazliet dīvaini likās, vai tad nav kādas analīzes jātaisa? Negribētos iekrist uz tām, kas palielina svaru.
16.06.2014 22:17 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
mana ginekoloģe man izrakstīja Midiana. Nekādas analīzes netaisīja. Lietoju 7 mēnešus, pirmos mēnešus bija visu laiku nelaba dūša. Pieņēmos svarā par 4 kg, lai gan ēdu ļoti normāli un regulāri sportoju, bet seksu negribējās vispār, lai kā draugs censtos, biju pilnīgs dārzenis, kas gribēja tikai gulēt. 7 mēnesī es uzkāpu uz svariem un gandrīz noģību +10kg, lai gan ēdu normāli, nevis štopēju tik visu iekšā. Beigās ar draugu izlēmām nav ko ņemties, metu nost tabletes, tāpat plānojam pēc kāda laika bēbi, lai iztīras organisms. Pēc mēneša atgriezās libido, un nu vismaz mums ir normāls sekss, nevis negribēšana. Tas jau katrai individuāli, man diemžēl negatīva pieredze, tomēr mākslīgs hormons paliek mākslīgshormons, un tam nav vieta organismā, šodien biju pie ģimenes ārsta, man problēma ar celi tagad sākās, un tas viss dēl tā svara, kas nācis klāt.

tā kā apdoma ļoti nopietni.
16.06.2014 22:26 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Man arī nekādas analīzes neveica. Vienkārši parunājos ar ginekoloģi un izlēmām kādas man būtu piemērotākas. Nu kas tas visām ir par mītu, ka tās tabletes palielinās svaru, nu nevajag rīt, tad nepalielinās svaru!
16.06.2014 23:48 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
susursu un kā tu izskaidro to, ka pārstājot dzert tabletes svars pats sāk samazināties? :)

Protams, tas nav visām, bet ir! Citas paliek vēl tievākas :)
17.06.2014 00:00 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Yazz jau skaitaas no taam, kam salidizinoshi maz hormonu un blakusparaadiibu; pie manis biezhi vien iesaka kaa pirmaas, kas der vairumam. Pati arii kaadu laiku lietoju gan YAZ, gan visaadas citas, bet hormonu preperaati vnk nav manam organismam paredzeeti.
Kaa nosaka, ka neder ? saaksies uudziibas - tad mainiis uz citaam. Ja viss ok, astaas shiis :D
17.06.2014 00:27 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Es ar gribu sākt lietot tabletes, man visu laiku ir bijušas bailes, ka kļūšu apaļāka. :D
17.06.2014 00:33 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Meitenes- vai hormonu vētras var sākties tikai 4 mēnešus pēc tablešu lietošanas? Sākumā lietoju vienas tabletes, no tām man krūtis kā akmeņi bija. Nomainīju uz citām- likās ok, tikai 2 dienas pirms mēnešreizēm neeenormāli viss kaitināja. :D
Tagad man tāds galīgi nekāds garīgais jau kādu mēnesi.. daudz visādu problēmu, tāpēc nezinu, vai tikai tas, vai tomēr tabletes ar var ietekmēt to besi joprojām.
17.06.2014 00:39 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
lapsīgā - ir, ir dzirdeets par nepaarejoshi suudiigu garstaavokli no tableteem. Man aarsts teica, ka iedarbiiba nostabilizeejas 3 meeneshu laikaa (katraam jaunaam tableteem). Bet nu ... nez nez. Vinsh man taads shaubiigs tipinsh bija :D
17.06.2014 00:51 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Pirms astoņiem gadiem sāku lietot Yasmille. Sākumā tā piebrieda krūtis, ka ginekoloģe teica, ka izskatās pēc implantiem.( :p ) Pakāpeniski, pašai nemanot, pieņēmos svarā par dažiem kilogramiem. Pagājušajā gadā pārtraucu lietot. Rezultāts - reāli nokritos svarā, atkal parādījās pumpas uz muguras un augšdelmiem un mēnešreizes pilnīgi savādākas.
17.06.2014 00:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man doka izrakstīja tabletes un teica, lai pati vēroju vai ir kādas organisma izmaiņas (svars, galvassāpes u.c) un ja kas, lai nāku un mainīsim pret citām. Pēc 2 mēnešiem man organisms nebija pieradis vēl, un bija slikta dūša. Nomainīju uz plāksteriem. Nu jau 3 mēnešus esmu uz plākstera un man patīk :)
17.06.2014 00:54 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man nederēja nevienas tabletes, vai nu sāpēja galva vai bija traka smērēšanās, izrādās nevaru lietot nekāda veida hormonus.

Ieliku parasto spirāli, viss OK, itkā mr stiprākas, bet man ir papildus tabletes ar kurām viņas var regulēt :)
17.06.2014 00:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Turklāt par to svaru ir katrs gadījums atšķirīgs, + jārēķinās ar to, ka +-2kg var būt dēļ ūdens aiztures organismā, t.i., svars it kā būs lielāks, bet apkārtmēri nē.
17.06.2014 00:56 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Es arī mēģinu saņemties sākt lietot tabletes, bet tas svara pieaugums mani biedē :D
17.06.2014 01:10 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
susursu un kā tu izskaidro to, ka pārstājot dzert tabletes svars pats sāk samazināties?

pavisam vienkārši - bieži vien no hormonālās kontracepcijas notiek ūdens aizture organismā = palielinās svars. Nevienas tabletes pa kluso speķi klāt neaudzē, nu taču šķiet ka jau būtu jāpazūd šim mītam, bet nekā...
Negribētos iekrist uz tām, kas palielina svaru.

Nav tādu konkrētu tablešu, kas tev palielinās svaru, bet dažādas tabletes var atšķirīgi tevi ietekmēt, protams (kā jau minēju, piemēram, par ūdens aizturi organismā). Ja krītas libido, parādās citas blakusparādības (piemēram palielināta ēstgriba, kurai pakļaujoties gan var nākt klāt svars), ir jāvēršas pie ārsta un tabletes jāmaina, nevis jāgaida kad kaut kas mistiski mainīsies.
17.06.2014 01:27 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tava diskusija atgādināja man iedzert tableti :D
Es dzeru Logest. Šīs man ir piemērotas, dzeru gandrīz jau 4 gadus.
Pašas pirmās man bija Marvelon. Pieņēmos svarā par 6kg. Kā nomainīju tabletes, tā svars nokritās uz iepriekšējo.
17.06.2014 01:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits