Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Mīļā, tas nav normāli!"

 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Meitenes, gribētu dzirdēt Jūsu viedokli. Tātad lieta ir tāda, ka es jau 2 gadus nevaru atrast kopīgu valodu ar puiša draugiem. Dzīvoju jau kādu laiciņu Rīgā, bet mani draugi ir palikuši pilsētā, kur agrāk dzīvoju. Ja kaut kur braucam, tad braucam kopā ar puiša draugiem, bet puisis ir ievērojis, ka es vienmēr meklēju kaut kādu attaisnojumus nebraukt (jāmācās, piem.) vai vispār aizbraucu pie saviem draugiem. Tāpēc man ir izteikts neapmierinājums, ka pārāk bieži atpūšos bez viņa un tas nav normāli. Attaisnojumam pateicu, ka šobrīd pārāk maz laika (darbs, mācības), lai paspētu atpūsties gan ar saviem, gan ar viņa draugiem. Vēlāk būs savādāk. Bet es zinu, ka nebūs. Jo man nav interesanti! Viņa draugiem ir tikai 25-30 gadi, bet viņi dzīvo tā, it kā viņiem būtu 50! Visa tā mūžīgā plānošana - visa diena izplānota pa stundām, naudas tēriņi izskaitīti līdz centam, visam vienmēr jābūt ideālam u.t.t. Viņu klātbūtnē jūtos ļoti saspringti. Cenšos kaut kā iedraudzēties, būt līdzīga, bet nesanāk. Nezinu, ko darīt šādā situācijā, jo gribu, lai puisis nedusmojas, un pati arī gribu justies labi.
Vai Jūs bieži pavadat laiku ar puiša draugiem un viņu meitenēm? Vai tiešām tas nav normāli, ka es dažreiz viena pati braucu uz saviem laukiem, lai pavadītu laiku kopā ar saviem draugiem?
16.06.2014 12:13 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nu man arī nepatīk puiša draugi, bet cenšos atrast kopīgu valodu tikai sava puiša dēļ. Nu nekas jau nenotiks, ja vienreiz mēnesī izkustēšos ar viņa draugiem. Tev arī to iesaku. Vienu dienu jau vari paciest, kaut pieklājības pēc. Domā par savu puisi tajā brīdī, nevis sevi. Viņam tas ir svarīgi. Un tas, ka brauc pie saviem draugiem, ir pavisam normāli. Ņem citreiz arī savu puisi līdzi.
16.06.2014 12:17 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ir normāli laiku pavadīt arī ar saviem draugiem vienai, bet ja plāno attiecības ar savu draugu turpmāko mūžu, kaut vai vēl pāris gadus, tad uzskatu, ka arī jāsadraudzējas arī ar viņa draugiem, nezinu kā, jo nekad nav bijušas problēmas ar to.

Mana drauga draugi ir arī mani draugi un ļoti patīk pavadīt laiku kopā ar viņiem, drauga draugu meitenes ir arī manas draudzenes tagad. :)
16.06.2014 12:18 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Un koncentrējies uz lietām, kas patīk, nevis nepatīk. Gan jau var kaut ko labu atrast viņa draugos.
16.06.2014 12:19 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
manā gadījuma bija tā ka man bija grūti iedraudzēties, jo zināju ka nepatiku sava puiša draugiem, un viņi cerēja ka es atri pazudīšu un nemeģināja ar mani iepazīties, pagāja gad un vairak kad saprata ka no manis tik atri netiks vaļā tad sāka pieņemt un iedraudzejamies.
16.06.2014 12:22 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man no visa puiša lielā draugu bara , patīkams liekas tikai viens :D Pārējos es pieciešu svētku reizēs. Ikdienā bieži netiekamies, izbraucienus neplānojam. Viņš zina manu neptikas iemeslu, tpēc neko nepārmet. Taču piespiež vismaz pāris reizes gadā būt kopā ar draugiem un viņu meitenēm. Ja man nav jāpavada katras brīvdienas ar viņiem, tad tās dažas reizes es varu draugam piekāpties.
16.06.2014 12:23 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Bieži pavadu laiku ar vīra draugiem. Nav nekādu problēmu. Katram ir savs viedoklis un citreiz gadās nesaskaņas, bet nekas tāds, lai es no kāda izvairītos.
16.06.2014 12:23 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.03.2013
Kad tikko ar draugu sākām tikties, es nekādi nespēju iedraudzēties ar viņa draugiem un viņu otrajām pusēm. Lai arī viņi bija tikai dažus gadus vecāki par mani, es nekādi nespēju iejusties, viņu kompānijā jutos neomulīgi un arī sāku izvairīties no kopīgiem pasākumiem, jo man nebija interesanti un negribēju, lai cilvēki jūtas neērti, ka es nevaru iejusties. Kaut kā ar laiku arī draugs arvien mazāk un mazāk tikās ar šiem cilvēkiem.
Šobrīd mums ir pavisam citi draugi, ar kuriem pavadam kopā brīvdienas utt., un ir pavisam savādāk, ir interesanti, tieši gribas biežāk satikties ar viņiem.
Tā vnk ir ķīmija - vai nu tev iepatīkas tie cilvēki vai nē. Esmu ievērojusi, ka man parasti nemainās domas par cilvēku-ja pirmais iespaids nav bijis labs, tad diez vai tas vēlāk mainīsies... Ja nav kontakta, tad nav :D
16.06.2014 12:25 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Sākumā es izteicu savu nepatiku, jo tiešām ir grūti komunicēt ar viņa vienu draugu. Tad es it kā pieradu, sapratu, ka būs vien jāpiecieš un sāku meklēt viņā kaut ko labu. Bet problēma ir tajā, ka jāpiecieš ir gandrīz katru nedēļu, jo viņi vienīgie grib kaut kur braukt. Pārējiem viņa normālajiem draugiem vairāk patīk laiku pavadīt mājās.
16.06.2014 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man liekas normāli, ja ir savi draugi. Vismaz es no savām draudzenēm čaļa dēļ neatteiktos.
Mums ir tā, ka ir reizes, kad braucam pie viņa draugiem, bet ir reizes, kad es izbrīvēju laiku un tiekos ar savām draudzenēm, vai viņš viens pats ar saviem čaļiem kko saplāno(piem.pokera vakaru utt). Mums nav tā, ka viss - attiecības, tātad visur ejam kopā, draugi tikai un vienīgi kopīgi utt.
Viņa draugi man ir vairāk kā paziņas. Neko sliktu par viņiem nevaru teikt, bet viena pati, bez drauga es ar viņiem netiekos un netusējos, jo man īsti nav ar viņiem par ko runāt.
Viņa draugu otrās puses...nu...normālas, bet man ir manas draudzenes un šīs meitenes vnk...nu nebūs tajā lokā, nebūs.

Varbūt drauga dēļ pamēģini atrast kkādu kopīgu valodu vai vnk...paciest? Nevajag jau uzreiz par labākajiem draugiem kļūt. Vnk...lai vari kaut 1x mēnesī ar viņiem aiziet kkur un draugs nedusmojas. Lai gan, nu..ja nav tā kontakta un ''ķīmijas'', tad nav.
Tu savam draugam esi vispār teikusi, ka jūties saspringti ar viņiem utt?
16.06.2014 12:32 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man nepatīk viņa draugi, tāpēc labāk laižu viņu vienu pašu ar šiem tusēt, lai tik man ar viņiem nav jātiekas. Esmu vairākkārt mēģinājusi iedraudzēties, bet nu nav man ar tiem cilvēkiem "ķīmijas". Īpaši viens. Vienreiz bija mēģinājums satusēt viņa draugiem ar manām draudzenēm. rezultātā tas losis manas draudzenes tā nolika, ka man vēmiens nāca. Nesmukas un nez kādas. Pats -maza auguma, padūšīgs, ģērbjas briesmīgi, prasts kā zirga deķis.. Fuu..Ar to man arī pietika.
Ar maniem draugiem mans puisis ļoti labi saprotas. Vismaz labi, ka tā!
16.06.2014 12:42 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Heartkiller, nav jau problēma paciest. Es jau to arī daru. Pirmajās reizēs, kad pavadījām ar viņiem laiku kopā, mani izbrīnīja tā puiša joki savas meitenes un manā priekšā. Piem. viņš stāstīja kā gāja ar savu jauno kranci pastaigāties un visas meitenes "lipa" klāt. Manam puisim pateica, ka šim arī jāiegādajas tāds krancis - staigās kopā un copēs meitenes! Es nebiju pie tādiem jokiem pieradusi, protams, pateicu, lai tā jokojas savā starpā, nevis kad es blakus stāvu. Un tad vēl tā uzkrītošā skatīšanās uz citu meiteņu krūtīm un to apspriešana. Kapēc tas viss jādara savas meitenes priekšā?
Jā, esmu teikusi, ka nejūtos labi viņu sabiedrībā. Puisis pateica, lai neņemu tā pie sirds. Ka es pārāk iespringstu uz to. Tagad it kā arī tas puisis mazliet sācis domāt kā uzvesties, bet tāpat tā troļļošana nebeidzas.
Puisis apvainojas, ka neņemu līdzi uz saviem laukiem, lai iepazītos ar maniem draugiem. Bet mani draugi visi ir latvieši, kopīgu valodu būs tiešām grūti atrast, jo puisis nerunā latviski.
16.06.2014 13:00 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nē, mums ir daudz savu darīšanu un pienākumu, lai nosistu laiku ar draugiem.
16.06.2014 13:02 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Beck, tev ir paveicies, ka puisis to saprot! Man arī ir to pietiekami daudz, bet puisis uzskata, ka pavadīt laiku ar viņa draugiem ir daudz svarīgāk par projektu, kas man vakarā obligāti ir jāpabeidz. Es nezinu, kā viņam ieskaidrot, ka dzīvē ir svarīgākas lietas kā bezmērķīga laika nosišana ar draugiem katru nedēļas nogali!
16.06.2014 13:09 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
*Becky
16.06.2014 13:10 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Kādam varbūt prioritāte ir draugi, bet kādam darbs. Tas jau individuāli, tu nevari puisim piespiest domāt, tāpat, kā tev. Atrodiet kompromisu. Pievienojies viņiem katru otro reizi, kad kaut ko visi kopā dara. Nav jau katru nedēļas nogale jāvelta tikai viņiem, kad citas svarīgas lietas darāmas. Nu, ja puisis nesaprot, tad būs grūti. :D
16.06.2014 13:11 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man neliekas arī normāli, ka savu draugu neesi iepazīstinājusi ar saviem darugiem, nu un, ka nerunā latviski, vai tad tavi darugi nevar ar viņu savādāk runāt, vismaz vienreiz pieklājības pēc pa 2 gadiem jau nu vajadzētu paņemt līdzi un atrādīt saviem draugiem.

Bet nu principā jums abiem janonāk pie kaut kāda kopsaucēja vai kompromisa, jo šobrīd abām pusēm kaut kas neapmierinam, tad abiem kaut kas jāziedo vai jāmaina.
16.06.2014 13:12 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ferrara, nē, es neteikšu, ka pavadīt laiku ar draugiem ir bezmērķīgi. Tas ir atkarīgs no katra personības - mani un vīru, piemēram, nogurdina kompānijas, pasēdēšanas čupiņās u.tml. Mēs esam izteikti individuālisti, kuriem nepatīk un kuri nav pieraduši rēķināties ar citiem cilvēkiem, līdz ar to biežā draugošanās mūs nesaista. Tavs draugs, acīmredzot, ir cits cilvēks, kuram vajag to sabiedrību!
16.06.2014 13:13 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Liliii, jā, es zinu, ka tas nav normāli. Vienkārši negribu, lai viņš justos neērti draugu priekšā.
Izskatās, ka jā, viņam vajag daudz sabiedrības. Bezmērķīgi priekš manis tāpēc, ka es labāk to laiku pavadu strādājot nekā tiekoties ar cilvēkiem, kuri man nav nekādi draugi! Nezinu, laikam būs jārunā.
16.06.2014 13:21 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
es vienmēr meklēju kaut kādu attaisnojumus nebraukt
man nav interesanti!

puisis uzskata, ka pavadīt laiku ar viņa draugiem ir daudz svarīgāk par projektu, kas man vakarā obligāti ir jāpabeidz.

Nu paga, šis ir divas dažādas lietas. Man izskatās, ka tiešām negribi pavadīt laiku ar puiša draugiem un tāpēc pati sevi mēģini pārliecināt, ka tev nav laika.
16.06.2014 13:25 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Tas ir principa jautājums vai arī tiešām biedrošanās ar puiša draugiem sagādā fiziskas un garīgas sāpes. Jebkurā gadījumā tas neko labu par Tevi nesaka.
16.06.2014 13:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits