Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Divvientulība vs kompānija

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Vai jums labāk patīk pavadīt laiku ar puisi divatā vai lielākā kompānijā?

Man, piemēram, vislabāk patīk pavadīt divatā ar puisi. Man nav nepieciešami kaut kādi citi cilvēki līdzās, pat ja tie ir draugi. Savukārt puisis nemitīgi sauc citus cilvēkus pamadīt kopā ar mums laiku.

Piemērs: Sestdienas vakars, es plānoju vakariņas, pēc tam kopīga filma, sekss un viss kā nākas. Turpretī draugs saka, lai pagatavojam pavairāk, attaisīsim vīnu, pieaicināsim draugu pāri, kopā paskatīsies filmu. Man nav nekas pret draugu pāri, bet... priekš kam?

Vai arī svētdiena, gribas aizbraukt uz jūru pasauļoties, papeldēties. Draugs jau tūlīt sāk domāt, ko varētu līdzi ņemt, ar ko kopā braukt. Man kaut kā navajag tos draugu barus, ar ko volejbolu spēlēt, es gribu vienkārši divatā pagulšņāt smiltiņās, pamaigoties un tamlīdzīgi.

Kurš no mums ir dīvainis? :)
09.06.2014 16:36 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu droši vien, ka abi, ja jau nevarat vienoties... :)
09.06.2014 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man patīk gan kompānijā, gan divatā. Ja vajadzētu tikai divatā vai tikai kompānijā, tas man liktos nomācoši, smacējoši un es gribētu kaut vai viena būt, lai tikai kaut kas pamainās. Es arī neesmu tendēta uz to, ka ja man ir draugs, tad viss - laiks jāpavada tikai divatā, visur jāiet tikai divatā un vispār, neko citu nevajag, viņš ir vienīgais uz pasaules.
Lielākoties esam kompānijā, bet ir arī brīži divatā un arī laiks, ko pavadām katrs vienatnē ar savām interesēm un hobijiem vai katrs savā draugu bariņā(es ar draudzenē vai viņš ar saviem čaļiem). Mani tas viss apmierina. Piemēram, piknikā pie dabas braucam kompānija, bet uz zoodārzu pastaigāties aizejam divatā. Mums ir balanss, tāpēc viss ir ok.
Taču, katram jau savs.
09.06.2014 16:41 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Es jau nesaku, ka tikai ar draugu gribu būt divatā. Tas attiecas tikpat labi arī uz draudzenēm. Es labprātāk tiekos ar katru draudzeni divatā, nevis kopīgā dradzeņu barā, jo tad es varu fokusēties simtprocentīgi tikai tam cilvēkam. Ar katru cilvēku man ir cita veida kontakts un, piemēram, tēmas, par ko runāju.
09.06.2014 16:45 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Tā kā divatā būt ir ikdiena, tad laikam kompānijā un ja ir iespējams vēl trešais variants- vienai. Katru dienu man vajag vismaz pāris stundas laika būt pilnīgi vienai, vienkārši pavadīt laiku bez kompanjona. Ja šī laika nav, jūtos iekšēji slikti un tad nelīdz ne būšana divatā, ne kompānija. Bet man patīk gan būt divatā, gan kompānijā- viss atkarīgs no dienas plāniem- sestdienas vakars mājās ar gardām vakariņām un filmu man ir vajadzīgs divatā, bet braukt uz jūru, doties zaļumos baudīt dabu vai uzrīkot jestru vasaras ballīti man ļoti patīk kompānijā.
09.06.2014 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es esmu cilvēks, kuram vispār nevajag kompāniju. Es labprāt laiku pavadītu tikai ar puisi divatā vai arī viena. Nu ok vēl pāris sirdsdraudzenes, ar kurām reizi mēnesī tiekos un izkratu sirdi. Un vecākus var reizi pāris mēnešos satikt. Tā citi cilvēki apkārt man vispār nav vajadzīgi.
09.06.2014 16:58 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Es esmu cilvēks, kuram vispār nevajag kompāniju. Es labprāt laiku pavadītu tikai ar puisi divatā vai arī viena. Nu ok vēl pāris sirdsdraudzenes, ar kurām reizi mēnesī tiekos un izkratu sirdi. Un vecākus var reizi pāris mēnešos satikt. Tā citi cilvēki apkārt man vispār nav vajadzīgi.


Man tā arī patīk. +++
09.06.2014 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Neviens no jums nav diivainis, bet vajag atrast kompromisu. Man, piemeeram, vajag kompaaniju. Es pat nevaru iedomaaties braukt uz juuru tikai divataa. Divataa ir forshi nedeeljas vakaros, pa retam nedeeljas nogalees kaads romantiskais pasaakums - restoraans, pikniks, kaut kas taads, bet nedeeljas nogalees man vajag kompaaniju. Vismaz tajaa zinjaa domas ar draugu sakriit. Tev vajag izrunaaties ar draugu
09.06.2014 17:52 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mēs daudz laika pavadam divatā, viņam patīk tā, bet man vajag kompāniju. Divatā var mīcīties darbdienu vakaros pa mājām. Brīvo laiku ir forši pavadīt ar draugiem, vairāk cilvēku veido vairāk notikumu, savukārt vairāk notikumu veido vairāk atmiņu. Man būtu tendence pēc gada atsaukt atmiņā "to foršo dienu, kad mēs ar Kārli, Annu un Zani spēlējām frīsbiju pludmalē" nevis to, "kad mēs ar Tevi smiltīs gulējām"
09.06.2014 18:19 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Patīk gan tā, gan tā. Bet no labas kompānijas reti atteiktos. Tas droši atkarīgs no tā, kādā fāzē ir attiecības. Vai ir tas sākumposms, kad nekā vairāk par otru nav, vai jau gadiem ilgas attiecības.

Katrā ziņā - piekrītu, tikai komprimisā ir spēks.
09.06.2014 18:32 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Vairāk patīk divatā, un tā parasti arī notiek. Kad ir kādi svētki, tad, protams, svinam kompānijā. Dažreiz arī ikdienā, bet tā ļoti reti. Man gribētos, lai viņš biežāk ir kopā ar saviem draugiem, bet tajā pat laikā saprotu, kāpēc viņš vēlas būt kopā ar mani, nevis ar viņiem. Mums šajā jautājumā domas sakrīt.

Anete - neviens no jums nav dīvains. Jums jāatrod kompromiss, jāizrunājas, nevis katram jāiespītējas un jādara pa savam, kamēr otrs apvainojas.
09.06.2014 18:40 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Anete-nez vai tu pec kada laika butu prieciga ja vins tevi nenjemtu lidzi,kad tiktos ar draugiem, tad tu saktu pukstet, ka vins nenak laicigi majas, vins tikai ar vinjiem,tad vel bombardetu ar sms un tad iespejams puisim tas pieriebtos.ak sissievietes :D
man pasai personiski ir ta ka tas viss atkarigs no garstavokli, bet katras brivdienas isti nepatiktu pavadit divata, jo tomer ar draugiem ir jautrak un vairak ko var pasakt, divata darbdienas esam kopa, nedzivojam kopa, bet tpt labi, neesam nekadi sikie, kuriem vajag micities tikai, medzam arii divata aizbraukt, bet taa pa riktigo kkur, kur draugi butu tiesi lieki.
09.06.2014 18:43 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Nu redz, mēs darbadienu vakarus nepavadām kopā. Pavadām kopā pārsvarā tikai brīvdienas.
09.06.2014 20:46 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Lūk, šī ir tā teikt fucked up situācija, man it kā draugu padaudz, bet,kad gribu ar kādu pabūt divatā, parunāt uzrodas kāds cits draugs, tad nu lielā vēlme runāties zūd kā nebijusi.
Laikam esmu liela vientuļniece, ja divatā ar kādu, viss ok, ja liels bars-labāk eju prom un izbaudu vientulību. Kaut kā galīgi nepievelk tie lielie cilvēku bari, nu nemaz!


Vienīgais, ko varu ieteikt- aprunājies, pasaki, ka vēlies pavadīt laiku tikai divatā, izbaudīt laiku,kas ir dots divvientulībai, ja reiz kopā pavadāt tikai brīvdienas. Neklusē, noteikti sapratīs un ja sagatavosi ko īpaši romantisku, kas zin, varbūt divvientulības vakari kļūs par tradīciju, ir tad divas brīvdienas, viena divvientulībai, otra kompānijai.
09.06.2014 20:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!