Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani draugi nav mani domu biedri

 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Sveikas meitenes.
Man ir daži tuvi draugi un darba kolēģi. Pavadu ar viņiem brīvo laiku un viss ir super, bet pirms kāda laika aizdomājos, ka man kaut kas tomēr pietrūkst, vienmēr esmu atšķīrusies no viņiem ar citu domāšanu un pieeju lietām. Vienmēr esmu bijusi dīvainīte un citādā, bet pati par tādu sevi neuzskatu, jo zinu, ka ir pasaulē cilvēki ar atvērtu prātu un bez šaura, pelēka skatiena.
Mani draugi ir draugi un viņus es mainīt vai aizstāt nevēlos, taču bieži gribas tomēr kādu kas saprot to visu, ar ko var filozofiski parunāt un apmainīties idejām.
Dzīvojos pa Rīgu un saprotu, ka gribu darīt lietas, kas maniem draugiem nav pa prātam, nu tad kā vienmēr daru to viena.
Kāds jūsu skatījums uz šo visu un varbūt variet ieteikt kā lai meklēju domu biedrus. Mēģinu iesaistīties pasākumos, lai satiktu sev līdzīgos, taču tas nenotiek tik bieži un neesmu komunikabla. Draugos ir domubiedru grupas un ir iepazīšanās portāli, bet nu gluži tā negribas.. kā lai iepazīst jaunus cilvēkus?
08.06.2014 21:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Kāpēc negribi portālos iepazīties?
08.06.2014 21:34 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Laimes meita, lūdzu, vispirms definē savas intereses! Kādās jomās vēlies rast domubiedrus?
08.06.2014 21:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Domu biedru grupām nav nekādas vainas. Es dažās tādās tusējos. Tās atbilst manām šaurajam interesēm, žēl tikai, ka mani domubiedri ir citās valstīs. Ja tavi domubiedri būs no Latvijas, domāju, ar laiku sāksiet tikties dzīvē, uz kafiju. Seksa portālosd gan domubiedrus nav ko meklēt
08.06.2014 21:37 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Seit ir daudz jauku meitenu. Esi draudziga un iesaisties sarunas un aidaa :)
08.06.2014 21:49 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Saprotu, par ko Tu runā. Man laikam ir paveicies, jo ir gan tādi, gan tādi draugi. Abas grupas gandrīz nekad nesaskaras:D Vienkarši jau no skolas laikiem draudzējos ar šādiem dažādajiem cilvēkiem. Vienīgais, kas man besī ir tas, ka tie "atšķirīgie" nereti vien paši ir stereotipu pārpilni un it kā no augšas skatās uz mums "parastajiem", kas tā un tā izskatās, apmeklē tādas un tādas vietas ,patērē tādu un tādu kultūtu.. Tas ir smieklīgi, bet ok, ne par to ir tēma.

Iesaku Tev apmeklēt konkrētus pasākumus tai pašā Miera ielā, Vieta, Chomsky, dzejas vakarus,meditācijas nometnes, tagad būs dažādi festivāli Give and get, Gara vasara utt.
Galvenais, iepazīties ar kādu domubiedru un tas tad jau iepazīstinās ar saviem draugiem, uzaicinās uz kādu interesantu pasākumu utt.
08.06.2014 21:50 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man arī šis aktuāli!

Jackie, kas tie par pasākumiem Miera ielā, u.c.? Tas tā ok - iet uz turieni vienam?
08.06.2014 21:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Spīdola, tas ir atkarīgs no Tevis, cik tu es atvērta un vai komfortabli jūties arī viena aizejot uz kādu pasākumu. Manuprāt, dažreiz nav ne vainas. Galugalā tas nav klubs, kur varētu būt neomulīgi un nedroši vienai.
Paseko feisbukā Miera ielas republikas lapai.
Tāpat arī iesaku Kaņepes kultūras centru Skolas ielā. Galugala tas pats Kalnciema kvartāls. Var aiziet uz to pašu tirdziņu un bnk uzsākt sarunu ar kādu cilvēku. Tiešām!

Cilvēki, kas apmeklē šādas vietas lielākoties ir ļoti draudzīgi, atvērti un pozitīvi noskaņoti.
Man pašai ir draugs, kurš regulāri informē par kādu no šādiem pasākumiem un paķer mani līdzi un neizlaiž izdevību paironizēt par to, ka man jau labāk just, kojoti un bla bla bla:D
08.06.2014 22:08 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
sorry par kļūdām
galu galā
08.06.2014 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 2354
Reģ: 05.08.2010
Jackie Tu arī cosmo forumā vai arī tikai man, varetu informēt par šiem pasākumiem :D :)
08.06.2014 22:13 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Nezinu kā lai definē tās intereses, tas jau nu tiešām ir ļoti plaši, tas domāšanas veids-atvērts, neaizspriedumains. Dzīvnieku tiesības, Homoseksuāļu tiesības, tai skaitā visi Trans.., Vegānisms, Mūzika, kas ir laba, Filmas ar nozīmi, Labdarība, Brīvprātīgie darbi..
Bet nu jāiesaistās, ko arī daru, taču grūti, ja esi pilnīgi viena.. turklāt nekomunikabla, kā jau teicu..
08.06.2014 22:13 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Jackie, man nekad neizdodas atrast pasākumus un notikumus. :D Bet paldies par tām lapām FB, domāju ka jau daudz ko dos.. :)
08.06.2014 22:15 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Vienmēr priecājos redzēt cilvēkus, kuri ir par homoseksuāļu tiesību aizstāvēšanu! :)
08.06.2014 22:17 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
truedeee, es tiešam neesmu tik ļoti iekšā tajā visā..:D iesaku tiešam pasekot fb lapām miera ielai, KKC uc., tad būs vairāk svaiga info!;)
08.06.2014 22:22 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Laimes meita, ak, kā es Tevi saprotu, jo man ir tieši tāda pati situācija. Neesmu īpaši komunikabls cilvēks, jo man tā vienkārši ir labāk. Draugi (kuri ir diezgan maz) ir jauki un ar tiem var labi kopā pavadīt laiku, taču līdz galam nevaru būt es pati, jo konkrētajiem cilvēkiem nav tāds domu gājiens kā man, nav tādas intereses, nav tāds skatījums uz dzīvi. Mana domāšana ir neaizspriedumaina, esmu par homoseksuāļu tiesībām, pret rasismu, iestājos par visiem dīvaiņiem, kurus sabiedrība izskata, stila vai izturēšanās dēļ atgrūž, atšķirīga ir mūzikas gaume, intereses un hobiji, kas nav tādi kā lielai daļai mūsdienu cilvēku. Tāda sajūta it kā būtu rakstīts par mani. Jebkurā gadījumā - ja ir vēlme papļāpāt, tad man droši drīkst rakstīt! :)
08.06.2014 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Man lika pasmaidīt šis egocentrisms. Kas īpašs vai ekstraordinārs ir tolerantā attieksmē? Es gribu domāt, ka tā ir rietumu sabiedrības norma. Kuras filmas ir bez nozīmes :) Pēc Tava apraksta Tu pārstāvi vairākas pārliecības - grīnpīss, humānisms, vegānisms, veselīgs dzīvesveids. Bai Tu gribi atrast tādus domubiedrus, kam ir tieši tāds komplekts kā Tev? Un es īsti nepiekrītu, ka Tu tādus cilvēkus uz ielām-Miera ielas vai Kalnciema... Tā ir hipsterisma demonstrēšana, manuprāt.
08.06.2014 22:33 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Varbūt cilvēki, kas lasa šeit, var uzrakstīt man privāti, ja ir vēlme satikties vai sazināties caur sociālajiem portāliem- draugiem.lv, FB. Negibas nekādu iepazīšanos taisīt. Bet ja nu tas jādara, tad varu teikt tā- visiem, kas domā savādāk, bet nav komunikabli. :D Jo tās beigas ir diezgan svarīgas, jo ja esi komunikabls nav jāmeklē draugi portālos.. :D
08.06.2014 22:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ja intereses ir dzivnieku aizsardziba vari iesaistities brivpratiga darbaa dzivnieku patversme. :)


homoseksualus neatbalstu, fuj un nekad neatbalstisu.
Dzivot lai dzivo, bet savus skeletus lai tur sava skapi.
08.06.2014 22:39 |
 
Reitings 19
Reģ: 05.06.2014
Piedaloties brīvprātīgajos pasākumos nav iespējams nekomunicēt ar citiem. Atrodi brīvprātīgos darbus savu interešu lokā un tik ej un dari!
Es tieši tādā veidā arī iepazinos ar saviem tuvākajiem draugiem, gāju un piedalījos un citi mani piespieda runāt. Starpcitu, intereses man ir līdzīgas.
08.06.2014 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Varu izstāstīt savu pieredzi:

Tātad, man nesen, apmēram pirms gada, bija līdzīgi kā tev,
jo vienmēr esmu atšķīrusies no viņiem ar citu domāšanu un pieeju lietām. Vienmēr esmu bijusi dīvainīte un citādā, bet pati par tādu sevi neuzskatu, jo zinu, ka ir pasaulē cilvēki ar atvērtu prātu un bez šaura, pelēka skatiena.
Mani draugi ir draugi un viņus es mainīt vai aizstāt nevēlos, taču bieži gribas tomēr kādu kas saprot to visu, ar ko var filozofiski parunāt un apmainīties idejām.
, likās, ka nekas nemainīsies, nekad neatradīšu savus patiešām īstos domubiedrus, kas sapratīs manu domu gājienu, būs gatavi diskutēt par vismuļķīgākajām un tajā pašā laikā foršākajām lietām, bet tad notika tā - aizgāju mācīties uz Jelgavu, uz fakultāti, kas jau izsenis ir tā, kur mācās dabas, meža bērni, un tieši te es atradu savus domubiedrus, tikpat trakus kā es pati, zinu, ka viņi saprot mani, es viņus, jo, ja tā var teikt, nākam no vienas vietas - laukiem, bet nosacītiem, tas nav domāts sliktā nozīmē. Zinu, ka tagad mani īstie draugi ir tie, kurus sastapu šeit, jo ja nevēlos ne ar vienu runāt, viņi to sapratīs, neapvainosies, ja vēlēšos filozofēt par pasaulīgām lietām, mēs to darīsim kopā :) Jā, tie nav skaitliski daudz cilvēku, kādi 5, bet ar to man pietiek, jo zinu, ka tie ir manējie

Ko ar to gribēju pateikt? - Ies laiks, un tu satiksi īstus savējos, galvenais būt īstā vietā un laikā :)
09.06.2014 01:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits