Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīkami..

 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Situācija ir tāda - manam vīrietim ir draugs, kuram ir sieva un viņa mani nevar ciest. Kāpēc - to es nezinu, bet jau pirmajā reizē, kad tiku ar viņu iepazīstināta, viņas attieksme pret mani ir nicinoša. Nu labi, nav jau uzreiz jādraudzējas, bet var taču vismaz pieklājīgi izturēties. Labākajā gadījumā viņa man kaut ko ledainā tonī pasaka, bet pārsvarā vispār izliekas, ka manis tur nav. Runā kaut ko ar manu vīrieti, skatās viņam visu laiku acīs un es ķipa tur vispār neesmu. Apmēram kaut kā tā: čau, nu tad atbrauci ciemos (lai gan es arī turpat stāvu), kā tad tev iet? ko tu pa Jāņiem darīsi utt. Draugs protams, veinmēr atbild - mēs to un to.. Ja es kaut ko pasaku, tad izliekas, ka nedzird. Nu nezinu, jūtos stulbi. Man ir aizdomas, ka viņai mans draugs patīk, tāpēc viņa tā, bet nu ceru, ka kļūdos.
Vakar atkal bijām pie viņiem un mani nervi atkal čupā, nu kāpēc vajag tik pretīgi izturēties?
Skaidrs, ka vislabāk jau būtu no viņas izvairīties un nesatikties, ko es arī cenšos darīt, bet tomēr tas ir mana drauga labākais draugs un es negribu aizliegt viņiem tikties, bet viņš vienmēr grib mani ņemt līdzi, lai gan es mudinu viņu kādreiz aiziet vienam pie viņiem.
Kā jūs rīkotos manā vietā? Jums noteikti arī ir kāds cilvēks, kurš jūs necieš, kā jūs pret viņu izturaties?
07.06.2014 11:21 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Pasauc viņu (vai noķer pati, ja neatsaucas) divatā, un paprasi - kas par lietu? Kāpēc tā jāizturas? Un izskaidro, ka viņas attieksme Tev nepatīk.
Pieauguši cilvēki lietas risina runājot.
07.06.2014 11:24 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
GREIZSIRDĪBA! Vienkārši tā kā tu to uzrakstīji vnk konkrēti greizsirdība :)
07.06.2014 11:24 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Nu, uzmet ļauno skatienu pa laikam.
07.06.2014 11:24 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nezinu ,par spīti tam, ka mana puiša draugi ir daudz vecaki un jau ar bērniem, tad :D es nezinu vienkārši kaut kā jāiedraudzējas :D

Ā, varu izstāstīt gadījumu, kad puisis mani veda iepazīstināt pie sava īstā tēva un pamātes, tad itkā viss bija labi, bet kā beigās izrādījās pamāte kļuva greizsirdīga un sāka izdomāt dažādus iemeslus, lai tikai es nebrauktu ciemos kopā ar manu puisi :D, izrādās viņai mans puika riktīgi tur paticis, bet kad sapratusi, ka es tīri tā neko, tad jau sākusi tur visiem skalot smadzenes, tā ka par tādiem cilvēkiem es neuztraucos. :)

Varbūt mēģini kaut ko ar viņu kopā padarīt??
07.06.2014 11:27 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nu, uzmet ļauno skatienu pa laikam.


Vai arī šādi, tas tā kā, ka tu notēlo "nedatrošku" :D
07.06.2014 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Tu jau vari būt priecīga, ka tavs draugs , visur atbild ar - "mēs" , tad jau jabūt ar paceltu galvu , tas ,ka viņa grib izsaukt konfliktu vieglu, var pamanīt.
Es tādai uzreiz, neko neminstinoties , taisni paprasītu (kaut visi ir apkārt) ka radies priekštats, ka viņai nepatīku, vai kļūdos? Jo tad pēc attieksmes var pamanīt vai cilvēks sabīstas vai nav ko teikt, vai ir kāds pamatots iemesls :)
Man ir apkārt cilvēki , ar kuri man necieš, bet iekdienā viņi ir jāpacieš. Es nekomunicēju ar cilvēkiem , kas man ir nepatīkami un liekēži aiz muguras. Tāda ir mana attieksme, ja vajag ko teikt , tad atbildu neitrāli viss.
Es tavā vieta viņai paprasītu un tad secinātu , kas pa vainu. Bet principā- Visiem nevar izpatikt, ar to jārēķinās, tāpēc esi pieklājīga , nenolaidies līdz viņas līmenim un neitralitāte , labākais , kas var būt :)!
07.06.2014 11:28 |
 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Nu, uzmet ļauno skatienu pa laikam.

Parasti jau viņa man velta ļauno skatienu.
07.06.2014 11:29 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Tā ir tīrākā greizsirdība. Un es nekādā gadījumā neļautu iet viņam vienam pašam pie viņiem. To jau viņa tikai grib.
07.06.2014 11:30 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nu pilnīgi piekrītu Ease, nelaid viņu vienu.
07.06.2014 11:31 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ignorē. ja kāds tērē savu dārgo laiku, lai domātu sliktas domas par tevi, skaustu vai darītu vienalga ko, nu tā ir tikai un vienīgi tā cilvēka problēma.
07.06.2014 11:34 |
 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Tā ir tīrākā greizsirdība. Un es nekādā gadījumā neļautu iet viņam vienam pašam pie viņiem. To jau viņa tikai grib.

Es nebaidos viņu laist vienu, jo pilnībā uzticos, turklāt viņa taču neuzdrošināsies ar viņu flirtēt, ja blakus vīrs.
07.06.2014 11:37 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Nu tur jau nav runa par uzticēšanos draugam. Vienkārši princips - nedari to, ko viņa grib panākt. Esi stipra, neliecies par viņu ne zinis un , kad viņa sapratīs to, ka nav jēga tā uzvesties, jo tas nenes augļus, tad arī viņa sāks, iespējams, uzvesties kā cilvēks.
07.06.2014 11:40 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nu sievietes māk flirtēt arī ja blakus ir vīrs :) kaut vai ar acu skatienu!
07.06.2014 11:44 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Tad runā ar viņas vīru un kad viņa kaut ko pasaka, tad izliecies, ka nedzirdēji un ignorē. :D
07.06.2014 11:46 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Tā ir tīrākā greizsirdība. Un es nekādā gadījumā neļautu iet viņam vienam pašam pie viņiem. To jau viņa tikai grib.

Esi stipra, neliecies par viņu ne zinis un , kad viņa sapratīs to, ka nav jēga tā uzvesties, jo tas nenes augļus, tad arī viņa sāks, iespējams, uzvesties kā cilvēks.

es neietu ciemoties pie sievietes, kurai nepatīku, vēl jo vairāk, ja tik atklāti to izrāda. attiecībās jābūt uzticībai. tas, ka draugs turpmāk ies viens, nozīmē tikai to, ka sieviete uzticas savam vīrietim. galvenais, lai tās sievietes uzvedība neizjauc labāko draugu attiecības.
07.06.2014 11:49 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Galvenais nenolaidies līdz viņas līmenim!

Es ar šādiem sievišķiem rīkojos pēc principa tāda: ja man ar to sievieti nāksies redzēties kādu ārēju apstākļu spiestai, tad vienmēr no manas puses nāk skaļš un laips sveiciens, negaidot atbildi atpakaļ. Šajā gadījumā es rādītu sevi no visām labākajām pusēm- ejot ciemos, atnestu sevis ceptus cepumus vai mājās gatavotu kūciņu, vai atnestu viņas mīļākās končas, lai jau tai nelaimes čupiņai tiek arī kas saldāks par savu rupjību. Nu neiepatiksies Tu viņai, tas gan, bet laikam manī mājotu mazs velniņš, lai viņu pakacinātu un novestu līdz kādam brīdim, ka pati par sevi pamatīgi nokaunētos.
07.06.2014 11:52 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Jā, dari kā Hayden saka! :D un tad, kad viņa sāk runāt, pārtrauc viņu un sāc kko savu stāstīt! Piemēram, kad viņa sāk stāstīt: "es te nopirku jaunu paklāju, tas ir lielisks, jo.....", Tu uzreiz sāc raut mīļo aiz rokas un teikt - "klau, aiziesim vakarā uz to filmu? Viņai šodien pirmizrāde! "

Nu, tā, ka riktīgi izliecies, ka viņas tur nav. :D
07.06.2014 11:54 |
 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Piemēram, kad viņa sāk stāstīt: "es te nopirku jaunu paklāju, tas ir lielisks, jo.....", Tu uzreiz sāc raut mīļo aiz rokas un teikt - "klau, aiziesim vakarā uz to filmu? Viņai šodien pirmizrāde! "

:D :D
07.06.2014 11:59 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
es neietu ciemoties pie sievietes, kurai nepatīku, vēl jo vairāk, ja tik atklāti to izrāda. attiecībās jābūt uzticībai. tas, ka draugs turpmāk ies viens, nozīmē tikai to, ka sieviete uzticas savam vīrietim. galvenais, lai tās sievietes uzvedība neizjauc labāko draugu attiecības.

Šaubos, ka tā sieviete kaut ko tādu pat iedomātos(par uzticību un t.t.). Viņa justos tikai kā uzvarētāja un viss, jo būtu panākusi savu. Kādēļ lai autore neizklaidētos arī kopā ar savu draugu un viņa draugiem, it īpaši ja pats autores draugs to vēlas?
Protams, katrs dara kā grib un domā ko grib, bet mans uzskats ir tāds , ka ir jāparāda tā drauga sievai , ka autorei ir pie vienas vietas tie viņas izgājieni un viss.
Man pašai ir bijuši gadījumi, ka kādam nepatīku nezināmu iemeslu dēļ. Nelikos ne zinis un pēc laika paši gribēja būt gandrīz vai labākie draugi.
07.06.2014 12:00 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Pilnīgi piekrītu Favel!
07.06.2014 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits