Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Peldkostīmi - labi, lēti, smuki...

 
Reitings 103
Reģ: 27.04.2014
Sveikas meitenes! ;)
Es domāju, ka ne tikai man šobrīd ir aktuāli dabūt foršu peldkostīmu, kuru katra meitene pludmalē noskaudīs. :D
Tātad.. Kādi peldkostīmi ir jums? Kur meklējat? Cik $$$ par to atdodat? Kādi labāk patīk - kopīgie, brazīliešu, ar vai bez lencēm? Hmmm...
Man pašai noteikti bez lencēm, jo nevaru ciest balto strīpu ap kaklu... Un man vislielākās problēmas sagādā atrast sev piemērotu apakšiņu... Ūdenī esmu aktīva un nepatīk visu laiku raudzīt, vai vēl bikses ir kājās :D.
Īsāk sakot, stāstat visu par un ap peldkostīmiem! :)
06.06.2014 18:37 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Manuprat, galvenais kaada ir tava figura. Ja, tieva, sportiska un tev ir presiite, tad parastaakais peldkostiims izskatiisies WOW un katra tev noskaudiis :D
.Preteejaa gadiijumaa pat krashnakais un skaistaakais peldkostiims izskatiis parasti. Tu izcel peldkostiimu, nevis otraadi.
06.06.2014 18:43 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es domāju, ka ne tikai man šobrīd ir aktuāli dabūt foršu peldkostīmu, kuru katra meitene pludmalē noskaudīs


:D Kā tas jāsaprot? Vai Tu vēlies, lai Tevi skauž? :D

Man, personīgi, ir tā, ka pirmais, ko es saskatu pludmales dāmās ir ne jau peldkostīms, bet gan augums... ;)
06.06.2014 18:44 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Man ir viss ko Lexyyy, aprakstiija :D un plus VS peldkostiims, sanaca ap 50LS jo muita ir jamaksaa.

Man ir shaads un jaa esmu daudz komplimentus saneemusi

06.06.2014 18:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits