Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grūtums

 
Reitings 111
Reģ: 23.09.2013
Ai, meitenes, man ir grūti...
grūti sev atzīt, ka attiecības nav tādas, kā būtu jābūt...
ar vīru esam kopā jau gandrīz 9 gadus, precējušies mazāk, bet man ir uznākusi krīze...sava krīze-cilvēks ļoti labs, ideāli izturas, nu, praktiski nav, kur piesieties...bet es ar savu krīzi.
Man ir tāda sajūta, ka viņš mani kaut kā nepievelk, seksu negribas utt.

Pārtraukt negribas, bet negribas mocīt ne viņu, ne sevi..

Es pat nezinu, ko gribu no jums-varbūt mierinājumu, varbūt sapurināšanu, varbūt padomu....

tikai nesakiet, lai aizbraucam uz viesu namu divatā utt. atpūsties, tas nav risinājums :)

Gaidu kādu viedokli :)
06.06.2014 09:53 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Izklausās pēc rutīnas.
Par attiecībām ir jārūpējas. Nevar sēdētun gaidīt,kad atkal atnāks vienā jaukā dienā klikšķis, pēc tik daudziem gaiem un atkal būs lielā love, varavīksnes, vienradži utt..
06.06.2014 09:57 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Uzskatu, ka šitās lietas jāpārrunā divatā, jo tikai tad var nonākt pie kopsaucēja - ko tad darīt tālāk? Vīram esi pastāstījusi savas sajūtas? Kāpēc negribi seksu? Tieši ar vīru negribi, vai vispār negribi? Es citreiz jūs meitenes nesaprotu, kāpēc ir jāmeklē dumjus padomus par viesu namiem forumos, ja tas cilvēks ar kuru tiešām jarisina problēmas atrodas mājas, un pat neapzinās, ka sievai kaut kas nepatīk.
06.06.2014 10:00 |
 
Reitings 111
Reģ: 23.09.2013
Jā, mēs laikam neesam centušies piestrādāt...

Esmu stāstījusi, vakar tieši bija saruna, viņš nesaprot, ko dara nepareizi-bet viņš jau arī neko nedara nepareizi. Nav jau viņa vaina, ka man gribētos, lai viņš ir nedaudz citāds-aizrautīgāks utt. Zinu, ka izklausās pēc stulbām iedomām..
06.06.2014 10:04 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kārtējo reizi pierādās, ka sievietēm nemaz nevajag ideālu vīru/vīrieti. Ar tādiem gluži vienkārši kļūst garlaicīgi. Un aiz nav ko darīt visādas stulbas domas galvā lien ..

Bērni ir? Ja nav, tiec pie kāda .. vismaz būs, ko darīt, un tādas domas izkūpēs no galvas. Vai arī atrast kādu citu sev interesantu nodarbi, kuru vēlams vīrs varētu atbalstīt.

Nākamais solis ir vienkārša sirds izkratīšana savam tuvākajam (vīram), lai viņš zin, kā jūties, un abi kaut ko darāt lietas labā. Ja netiekat skaidrībā divatā, tad aizejiet pie speciālista ..

Izprovocē actionu savās attiecībās - varbūt Tev vajag, lai kāds Tevi vienkārši paņem un noper .. comeon .. ilgstošā kopdzīvē jau tā kā vajadzētu spēt izpušķot ikdienu :D

Galējais variants ir sānsolis, kas, iespējams, liks saprast, cik īstenībā dārgs Tev ir Tavs vīrs .. jā, tas ir fui un nepareizi, bet bieži vien tas īstenībā satuvina .. vai otrādi - izšķir tad pavisam, jo tāpat tas ir pēdējais, ko darīt, ja viss cits izmēģināts ..

Galvenais - mēģināt kaut ko labot, nevis uzreiz mest plinti krūmos un notīt makšķeres.
06.06.2014 10:07 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ok, un ko viņš atbild uz to, ka Tu gribētu viņu redzēt aizrautīgāku? Apvainojas?
06.06.2014 10:08 |
 
Reitings 111
Reģ: 23.09.2013
Ok, un ko viņš atbild uz to, ka Tu gribētu viņu redzēt aizrautīgāku?

neapvainojas. Aizdomājas.
Bet kā es varu cilvēkam likt kļūt tādam, kā viņš nav dabiski? man būtu viņš jāpieņem, man šķiet.

^^, Tu saki pilnīgu patiesību :)

Galvenais - mēģināt kaut ko labot, nevis uzreiz mest plinti krūmos un notīt makšķeres.

Nu, es jau mēģinu, citādāk jau sen varētu sastrādāt visu ko.
06.06.2014 10:11 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Pazīstama sajūta. Manuprāt, tur neko vairs.
06.06.2014 10:12 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ja aizdomājas, tas vien ir labi. Ir jāmāk tādas lietas samenedžēt. Un nav nekas slikts, ja ģimenes aktivitātes uzņemas plānot sieviete, galvenais, lai otrs nav jāstumj un jālūdz piedalīties. Pēc neilga laika, jau arī viņam pašam kļūs interesanti. Kā saka, gudra sieva māk pati novirzīt savu vīru īstās sliedēs.
06.06.2014 10:15 |
 
Reitings 111
Reģ: 23.09.2013
bellakilla, jā, ir labi :)
NU, pēc vakardienas sarunas domāju, ka viņš ir aizdomājies vairāk.

Jo viņš tiešām ir mans cilvēks, ne jau velti precējos, bet nu gribas kaut ko vairāk no viņa-bāc, lai viņš attīsta kādu hobiju tā līdz iekšām, trenējas līdz iekšām, interesējas par kino. Lai man ir par ko pabrīnīties. jo viņš mani nepārsteidz, man nav, ko apbrīnot. Labi, veiksmes darbā un profesionālie mērķi ir kas cits-tur viss kārtībā :)
06.06.2014 10:25 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Bet kā es varu cilvēkam likt kļūt tādam, kā viņš nav dabiski? man būtu viņš jāpieņem, man šķiet.


Ja vīrietim būtībā ir jāizvēlas mazliet pietēlot un saglabāt attiecības ar mīļoto sievieti, vai iespītēties kā āzim un zaudēt viņu, domāju izvēle ir skaidra, un jebkurš mīlošs vīrietis savas sievietes dēļ būs gatavs ļooooti daudz kam. Tas, ka neapvainojas un aizdomājas, jau norāda, ka viņš ir atvērts dažādībai .. atliek vien paskubināt .. :D

Es viņa vietā pēc tādas sarunas pilnīgi noteikti sarīkotu kārtīgu "Darām to, ko nekad neesam darījuši" periodu ..

Man pat ir piemēri iz manas dzīves arī par principā tādu pašu tēmu, bet nu tur mazliet par privātu aiziet ..

Vēl vari mēģināt ietērpties apģērbā, kas Tev liek justies ļoti seksīgi un kārdinoši un ar tādu noskaņojumu sagaidīt vīru .. tikai piekodināt, lai viss, ko viņš dara ar Tevi, ir atšķirīgs no "ikdienišķā" ..

Īsāk sakot - iedarbiniet iztēli un uzspodriniet vecās labās dienas .. Tu taču atceries, kāpēc viņu iemīlēji? Kāpēc viņam teici "Jā" vārdu .. patīkamākos brīžus kopā ..

Iemīlēties vienā un tai pašā cilvēkā dzīves laikā var un vajag vairākkārtīgi ..
06.06.2014 10:26 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kas attiecas uz apbrīnu .. zini, ir vīrieši, kam darbs ir hobijs un tur tad arī viņš atrod savu pašizaugsmi .. tā kā nesaki vis, ka darba dēļ nevari viņu apbrīnot .. ja viņš ir speciālists savā jomā, tad .. vari gan ..
06.06.2014 10:29 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
bet nu gribas kaut ko vairāk no viņa-bāc, lai viņš attīsta kādu hobiju tā līdz iekšām, trenējas līdz iekšām, interesējas par kino. Lai man ir par ko pabrīnīties. jo viņš mani nepārsteidz, man nav, ko apbrīnot.


Es nez, šitas nav mūsu laikmeta (popkultūra, patēriņa kultūra- visu laiku kaut kas jauns, spilgts, pārsteidzošs) iezīme? Nevar tak viens cilvēks nepārtraukti dzīves garumā pārsteigt. Man jau liekas, ka šeit nav problēma, bet tāds posms attiecībās, kuram jātiek pāri. Gan radīsies tāda situācija, kad mīļotais parādīsies citā gaismā, un taureņi sāks lidot :)
06.06.2014 10:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man atkal nav saprotams kadel tu savu apnikuso ikdienu velies izraibinat uz otra cilveka rekina. kas vins tev kads klauns?! Sac pati jaunu hobiju un ierocies taja lidz aknaam.
07.06.2014 23:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Domāju, taisnība ir arī Beibei.Martai. Man, piemēram, pazūd vispār jebkādas vēlmes, ja esmu iegrimusi rutīnā. Risinajums tiesam ir atsvaidzināt savu ikdienu, atnakt pašai tādai WOW, sahobijotai, saactionotai mājās, uzreiz gribēsies ar visu to WOW sajūtu padalīties ar mīļoto cilvēku :)

Varbūt ieplānojat atvaļinājumu, nevis rušinaties piemājas dārziņā vai divatā zvilnēt Klaipēdā pie jūras, bet kaut ko citādāku, varbūt laivu braucienu ar bariņu draugu, vai kalna kāpšanas toposo entuziastu nometni, nu kaut ko tādu, kur kaut kas tiek DARĪTS, nebūtu slikti arī, ja ar citiem cilvēkiem.
07.06.2014 23:23 |
 
Reitings 111
Reģ: 23.09.2013
Es laikam tiešām ar to visu gribu kaut ko kompensēt.
57days, nesen tāds ceļojums arī ir bijis, nu, kaut kā nedarbojas nekas tāds :(

Tagad jau arī viņš vairs nevar izturēt un gaida no manis kaut kādu atbildi par turpmāko....ai, skumji man ir.
11.06.2014 11:52 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kārtējo reizi pierādās, ka sievietēm nemaz nevajag ideālu vīru/vīrieti. Ar tādiem gluži vienkārši kļūst garlaicīgi. Un aiz nav ko darīt visādas stulbas domas galvā lien ..

šim es varētu pielikt lielu plusu. acīmredzot, tavs vīrietis tev kļuvis pārāk pazīstams, pārāk paredzams, kā izlasīta grāmata... manuprāt, tikai viņš spētu kaut ko darīt jūsu attiecību labā, pārsteidzot tevi ar ko jaunu un negaidītu. Bet diemžēl tādi prātīgie cilvēki reti kad ir spējīgi uz kādu neprātību...
11.06.2014 11:55 |
 
Reitings 19
Reģ: 09.05.2014
sveika,
Nesen biju uz interesantu lekciju, kur stāstīja ka tieši sievietes domu spēks var mainīt attiecības ģimenē. Tas mums sievietēm nav viegli pieņemt, ka viss atkarīgs no mums. Ja sieviete ir laimīga, tad vīrietis uzņem tiešu tādu enerģiju un realizē to veiksmīgās darba lietā, līdz ar to atnesot mājās jaukas lietas gan sievai gan ģimenei. Tas ir tāds kā aplis, kam enerģijas radītājs ir tieši sieviete. Kā lektore minēja, ja attiecības ir mazliet ierūsējušas un GRIBAS tās atjaunot- tad tieši sievietei ir jāatgriežas tajā sajūtu līmenī, kad jūs iemīlējāties un lidojāt. Tas pat no malas varot izskatīties dīvaini, bet ja tās sajūtas izdodas izdzīvot atkal, tad rezultāts ir garantēts.

No savas pieredzes saku, ka kādu laiku atpakaļ pārtraucu attiecības, kuras tiešām bija harmonijas pilnas, NEVIENA strīda 4 gadu laikā...bet palika līdzīgas kā Tev- pazuda dzirkstelīte, kaisle, sākās pat interešu atšķirība. Bija mazliet tāda sajūta, ka tik cik mums bija lemts to arī visu izmantojām. Un tā mierīgi bez strīdiem viens otru palaidām. Tiešām pirmo reizi tā izšķīros, jo parasti ir skandāli un asaras. Nebija jau tā, ka sirsniņa neietrīcējās un tai pat laikā sapratām, ka bija forši pavadīts laiks un jādodas katram tālāk. Neviens nav teicis, ka jānodzīvo kopā 95 gadi, pats galvenais, lai esi LAIMĪGA sevi nemānot. Nevajag dzīvot pieraduma pēc un pat bērnu pēc....mums katram ir tiesības būt laimīgiem- ar vienu vai citu cilvēku vai vispār vieniem pašiem!

es Tev no sirds novēlu tikt skaidrībā...un vēl viens padoms no gudrās lekcijas- neklausi mammas, vecmammas, draudzenes un citus....tikai un vienīgi SAVU SIRSNIŅU. Pasēdi un pameditē un sajūti savas sajūtas un uzticies tām. Sievietēm ir fantastiska intuīcijas sajūtas, ir tikai jātic tām.
11.06.2014 12:18 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Man jau skiet,ka mainit neko isti nesanaks.ta medz notikt ka otrs cilveks ir super...bet tomer jutas pazud.mes visi augam un mainamies.pienak brizi kad saprotam ka velamies ko citu.un pareizi te dazas saka,viriesi pa lielam nespej pamainit situaciju,savu attieksmi,mes sievietes esam tas kuram pamatigi japalidz mainit ieradumi,rutina,apstakli.sac darit ko nebijusu,ko pati esi velejusies.tu saki ka gribetu lai vins ir kaisligaks,interesantaks,atvertaks,tad iesaku palidzet vinam tadam klut.ja velies seksu piedava piemeram peksni braucot masina ka gribi piestat mala un pamileties.vai auto stavvieta vai izliec muziku un pasaki ka gribi padejot,tad sac vinu izgerbt dejas laika.reizem to darot skiet jutisies mulkigi,stulbi,neerti...bet tici man viriesi tas patik.atri vien vins tam padiosies un iespejams jau driz pats parnems iniciativu.9gadi kopdzives tas ir gana ilgi lai iestatos rutina,domaju tavs virs ari tevi respekte un varbut nezin ka tevi pavilkt un uz ko tiesi.tikai tu pati zini savas fantazijas un velmes,tadel isteno tas un gan jau jums viss sanaks.
11.06.2014 12:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Pati nezini ko gribi, tātad šķiries. Tikai pēc tam necep augšā diskusiju, ka vēlies viņu atpakaļ u biji tāda muļķe. :D
11.06.2014 12:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 09.05.2014
....to Bante...nešpļauj ūdenī no kura pašai kādreiz nāktos dzert! Arī zaudējot cilvēku mums ir iespēja novērtēt un saprast, ka tomēr tas bija īstais. Un nekas slikts tajā nav...! Pirms strikti pārmet to otram- padomā vai pati nevari nonākt šādā situācijā! Es, protams , tev novēlu visu to labako!
11.06.2014 12:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits