Vientuliiba un nauda

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Ka, lai spej nodroshinat sev normalu dziivi, ja nav partnera, kad varetu iri un citus izdevumus segt uz puseem??Kaa, lai nomaksaa rekinus ja alga ir 350 EUR un ire maksaa 120 eur?
Es neesmu caca un man pati sevi kopju, manikiru, pedikiiru utt.Matus nekrasoju un jaunas drebes katru menesi neperku, edu loooti minimaali, tachu kadreiz arii gribas aiziet uz kadu teatra izradi,doties arpus Riigas un piemest kaadu kapeicinu vecaakiem.BET KAA??????
Ka vientulaas meitenes spej sev normalu dziivi nodroshiinaat? Man negribas iepaziities ar viirieti tikai tapec, ka man vajag finansialu atvieglojumu.
05.06.2014 17:42 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Man negribas iepaziities ar viirieti tikai tapec, ka man vajag finansialu atvieglojumu. +
05.06.2014 22:17 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Uzjautrinos par therrors atklaasmi- "laikam maaku ietaupiit", kam naakoshajaa komentaaraa seko teksts, ka lielu dalju paartikas dabuu no laukiem :D Parisa Hiltone taapat vareetu rakstiit-straadaaju gadiijuma darbus, bet taapat iznaak visaam ziimola preceem- vajag maaceet ietaupiit :)
Par teemu-ir noziime tam, cik tev gadu un kas tas par darbu. Ja studente un straadaa specialitaatee, tad jaapacieshas. Ja esi bez izgliitiibasjau peec 30 un straadaa zemas kvalifikaacijas darbu, tad bez viiriesha nu nekaa :)
06.06.2014 07:33 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Vai tad mājokli var dalīt tikai ar seksa partneri? Ir pietiekoši daudz studentu, kuri meklē ar ko "šērot" mājokli. Tak sametas kopā un dzīvo. Vismaz kamēr atrodas labāk apmaksāts darbs.
Ja vasarā vēl varētu izvilkt ar tādām finansēm, tad ziemā gan aiziet mīnusos. 120 eur īre, 120 eur komunālie, vien jau sanāk krietni vairāk kā puse no aldziņas.
Pirms saiešanās ar vīru, tikai tā dzīvoju, žēl tik ka dzīvokļa biedrenes katru gadu mainijās. Tolaik vēl studēju, nu nevarēju pat komunālos atļauties viena nomaksāt. Tikai labas atmiņas par to laiku, gan dzīvojot divām vienā istabā (pie vecas tantiņas), gan dzīvojot katrai savā istabā, kad jau biju tikusi atsevišķā dzīvoklī.
06.06.2014 07:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
57days

Taja tava linka nebija neviena normala darba un tur pa lielam vechu darbi
06.06.2014 13:01 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Sintija_sk saprotu, ka tu nestrādā...mani māc ziņkāre, ko tu dari pa dienu, ja tev nav jābūt darbā? Tev negribas sevi pilnveidot, būt sabiedrībā, satikt jaunus cilvēkus? :)

Tā tiešām nav skaudība, jo es vnk nespētu nosēdēt mājās, man tāda dzīve šķiet pārāk vienmuļa.
06.06.2014 13:25 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.05.2014
57days

Taja tava linka nebija neviena normala darba un tur pa lielam vechu darbi


tieši tā,sameklēt darbu portālos ikviens var, bet reālas, konkrētās vietas norādīt gan nē...
57 days Bet paldies par to pašu.
29.06.2014 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)