Charlie pizza vai jaunais Reserved

 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Sveikas!
Man te tāds jautājums, ko vēlos pajautāt. Varbūt kādai ir pieredze.

Tātad! Kur labāk strādāt? Spices Charlie picā vai jaunajā Reserved ielas veikalā?

Mana draudzene strādā tajā ielas Reserved veikalā. Pa divām nedēļām, strādājot 80 stundas, viņa nopelnīja 202 EUR. Tātad pa mēnesi būtu kādi 400 EUR. Turpretī Charlie picā ir dzeramnaudas. Vismaz man tā šķiet. Es nekad neesmu tur strādājusi, bet varbūt kāda no jums ir un mācēs teikt, kā tur ir, cik liela ir pamatalga? Vēl viens svarīgs arguments ir tas, ka es pati dzīvoju Maskavas ielas rajonā, tātad, lai tiktu uz Spici, man vajag vismaz stunda, bet līdz centram kādas 15 minūtes. Bet galvenais jautājums ir tieši par to algu Spices Charlie picā. Cik saprotu, tad to dzeramnaudu met vienā lielā katlā un dala uz visiem.
04.06.2014 11:17 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Cita ēstuve nav kā opcija? Sušī restorāni utt? Jo pārsvarā dzeramnaudas nav kopējā katlā un var nopelnīt pieklājīgi.
04.06.2014 13:07 |
 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
mazliet ne pa temu bet ..
Sorit pirms darba biju ieskrejis Charlie picaa domina uz brokastim , darbu vinji sak devinjos , biju tur 9.15 , apkopeja sablava ka staigaju tur kur tiko shi izmazgajusi , labi saku sedeshu araa terasee.. sedeju gaidiju viesmili ... nekaa ... nacas pasham iet mekleet (un tas pats kad paedu bija jamekle un jagaida -un nebija tur pilns ar klientiem ) ..atradu pasutiju brokastis un kvasu ..
pats labakais bija par kvasu to vinji pashi raudzee-taisa uz vietas ,tjiipa majas kvass.. labs bet likas ka dzeru rugteni saldu aukstu alinju , parjautaju viesmilei vai nav gradi utt.. ? ne viss ok , tjipa kaa kefirs 0.5% .. :)
atnesa brokastis, dzerot to kvasu juutu ka tomer tur tie gradi vairaak , lidz galam neizdzeru , aizgaju pie pavara pajautaju kas tas par kvasu ?(pieceljoties sajutu, ka tomer ir viegls reibums -laikam tapec ka kvasu tuksaa dushaa lielakoties dzeru ) jaa pashtaisits , shis padzera ,nobolija acis un sakaa ,kaa jaa laikam pa ilgu noturets ... gradi tomer irr un daudz ( dzerot itkaa nejutas ka daudz jo bija loti auksts, rugts un vel ar brokastim .. ) teica ,ka iznemsot no menu sodien .. : )

shi bija mana otra reize charlie , atkal negativa pieredze .. :(
04.06.2014 13:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Izvēlētos Reserved.
Čārlijs Spicē ir briesmīgs. Pārējos neesmu bijusi un diez vai, ka kādreiz iegriezīšos.
04.06.2014 13:57 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
es izvēlētos picēriju, protams kājas sāpēs, jo tu esi uz kājām, bet plus vēl arī dzermaaudu nopelni.
04.06.2014 14:01 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es izvēlētos Reserved.
Man tas liktos patīkamāks darbs (esmu strādājusi gan par oficianti, gan veikalā)
Veikalā ir lielākas izaugsmes iespējas, kaut vai paaugties par vecāko pārdevēju, vai strādāt kasē - vismaz veikalā, kur es strādāju, tad maksāja vairāk.
Un vēl, kad strādāju par oficianti, man šausmīgi kaitināja, kad aizejot mājās sekoja ēdiena smaka :D tiešam likās, ka visur savilcies ēdiens.
04.06.2014 14:01 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
man gan spicē patika čarlijs :)
04.06.2014 14:04 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es esmu strādājusi par oficianti (tiesa gan, ka jau vairāk kā pirms 10 gadiem) un tur es sapratu, ka asinis pa degunu nāks ārā kā es mācīšos, lai vairāk nekad dzīvē nevajadzētu strādāt šajā darbā. Es arī strādāju 3 caur 3. Bet tas nozīmē, ka tev kā viesmīlei jābūt darbā pusstundu agrāk par darba dienas sākumu, jo vajag pārbaudīt vai ar galdiem viss ok, vai ēdienkartes kārtībā un tt. (iespējams, citās vietās to dara zāles pārzinis vai vēl kāds cits). Mājās arī nevari aiziet tiklīdz darba laiks beidzas, jo ir viesi, kas vienalga sēž, pat, ja viņiem saka, ka mūsu darba laiks, diemžēl, ir beidzies un ir atnests rēķins. Darba stundas (vismaz man toreiz sanāca) kādas 14-15 dienā. Pēc tādām 3 dienām esi kā izspiests citrons. Pārslodze liela un maksā tikai norunāto summu (mēnešalgu) un reāli sanāk, ka stundas likme ir zemāka par minimālo (bet tā ir mana pieredze pirms 10 gadiem). Dzeramnauda ir. Bet ir ļoti atkaŗiga no vietas, no tevis pašas (cik jauka un viesmīlīga esi). Zinu, ka citās vietās dzeramnauda tiek mesta "kopējā katlā" un dienas beigās, vei nedēļas beigās, vai pat mēneša beigās to sadala uz visiem darbinikeim (arī pavāriem, apkopējām, menedžeriem un tt.) un tu dabūsi "vidējo aritmētisko", nevis pašas nopelnīto. Un jā..."darbs ar cilvēkiem", kas nozīmē, ja kādam nepatīk zupa, tad vainīga esi tu, jo pavāru jau klients neredz. īsāk sakot, es izvēlētos veikalu :D
04.06.2014 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ej uz Tokyo City, tur darba pilnas rokas, toties kabatas nauda tikpat liela, cik pati alga :D
04.06.2014 14:46 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Es ietu uz picēriju, dēļ tējas naudiņām vien.
04.06.2014 15:13 |
 
Reitings 188
Reģ: 06.03.2014
OOO, es tieši taisos uz Tokyo city iet-redzēs kā būs :D
04.06.2014 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits