sarakstes

 
Reitings 289
Reģ: 16.06.2013
Sveikas meitenes.
Situācija ir tāda, ka mans draugs ar kuru esam kopā vairāk kā gadu, kursos iepazinās ar vienu meiteni un ar viņu arī draugos turpina čatot. Meitenei arī ir draugs ar kuru ir patstāvīgas attiecības. Esmu draugam teikusi, ka man tas nepatīk, bet viņš saka, ka tas nekas īpašs neesot. Ko Jūs sakiet par šādu situāciju? Kā Jūs rīkotos šādā situācijā?
31.05.2014 19:19 |
 
Reitings 289
Reģ: 16.06.2013
Liels paldies visiem par domu izteikšanu. ;)
01.06.2014 11:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nevienu nevarēs atturēt no sarakstīšanās vai citas komunicēšanas ar pretējo dzimumu. Tas ir jāizvērtē pašam cik stipras ir attiecības un svarīgs otrs cilvēks. Un attiecībām vajag ieregulēties tā ka pirmā un galvenā persona ir otra puse, pārējie draugi un paziņas noies otrā plāna, daudzi pazudīs no dzīves. Citi nespēj to aptvert ka ar attiecībām dzīve mainās.
01.06.2014 11:16 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
es laikam vnk pati personīgi tai dūdiņai aizrakstītu un pieklājīgi 'iezīmētu robežas'.
Un beigās gan sevi, gan puisi pataisit par izsmieklu objektiem. Bernišķigi.
Ko autore grib? Aizliegt puisim komunicet ar visam sievietem? Tad vinjam jaklust par muuku un jadodas kalnos.
01.06.2014 11:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienkārši ļauj viņiem sarakstīties. Ja viņš no tevis sarakstes neslēpj baigi un tu viņam tomēr jūti ka vari uzticēties tad ar uzticies. BET protams pieskati to ar lai tas viss ir ar robežām. Nekādā gadījumā neraksti tai meitenei un pārāk ar neuzbāzies draugam.
01.06.2014 11:42 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.12.2013
Neticu draudzībai starp vīrieti un sievieti! Pārāk daudzas sievietes ir čūskas. Un man ir sajūta, ka šī arī ir.


Piekrītu.


Man ir draudzene, ar kuras draugu sarakstos par universitātes lietām, bet nekad, nekad neiedomātos aizskart kādu citu tēmu, jo viņš mani neinteresē, un es nekad to savai draudzenei arī nenodarītu (t.i.-sarakstīties ar viņas džeku par kaut ko personisku) Bet šī lieta ir slidena, ja tā meitene jau atļaujas rakstīt ne tikai par kursiem, iesaku uzmanīties, viņai viņš noteikti interesē.
01.06.2014 11:44 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.12.2013
Vienkārši ļauj viņiem sarakstīties.

Arī fakts, aizliegt tu arī nevari viņam kaut ko darīt, bet esi gudra, ''apstrādā '' to savu džeku kaut kā, lai viņš pats saprastu, cik dīvaini rīkojas, bet nelien tajā sarakstē iekšā, nepārmet viņam, netaisi scēnas.
01.06.2014 11:46 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.12.2013
Man bija kursa biedrs, ar kuru sarakstījos, kad biju vēl kopā ar bijušo. Mūsu tēmas ātri novirzījās no universitātes un es to slēpu no sava tā laika drauga, un beigu galā mēs tik un tā izšķīrāmies. Viss notiks tā, kā tam jānotiek. Ja kaut kas noies greizi Tavās un drauga attiecībās, tas nebūs šīs viņa un viņa kursu draudzenes sarakstes dēļ,tas būs tikai jūsu abu dēļ.
Jo es neizšķīros no drauga kursa biedra dēļ, mums tāpat viss bruka.
01.06.2014 11:49 |
 
Reitings 289
Reģ: 16.06.2013
Liels paldies visiem par padomiem. :)
01.06.2014 13:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lasot no malas gribas seciat, ka tai skukei iespejams tavs draugs patik. Visa ta nevainiga numura prasisana, itka velme sapazistinat ar savu draugu(parada sevi ka itka godigu skuki). Es dodu garantiju, ka vienaa briidi vina saks taustities cik talu drikst iet. Un dodu garantiju, ka vinai ir problemas savas attiecibas, kaut elementars uzmanibas trukums.
Lai plapatu par kursiem, pietiek ar saraksti netaa vai klatienee.
02.06.2014 14:11 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
man skola labakais draugs ir puisis. vienmer sezam kopa, pauzes pavadam kopaa, sazvanamies arpus skolas. vinjam ir draudzene ( nu jau ligava), man ir virs. nekadas simpatijas kaa pret pretejo dzimumu mums nav. mus vnk saista loti lidziga humora izjuta. neko sliktu tur nesaskatu!
02.06.2014 14:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tip_tip
tiesi sada veida nereti sakas attiecibas. Nesaku, ka tev, bet visparigi runajot.

Un vienmer nacies dzirdet, ka virietis neteres laiku uz sieveti kura vinam nesimpatize. Un vins loti ilgu laiku var telot draugu, bet izdevibu garam nepalaidis ja sieviete saks raidit signalus.
02.06.2014 14:24 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Beibe.Marta vinjsh galigi nav mans tips. un vinjam ir ligava (palidzeju organizet saderinashanas parsteigumu).

vietaa, kur macos klase ir pilna ar studentiem no visas pasaules. tas ir tik gruti atrast kadu, ar kuru ir pa celjam. ipashi jau ar manu humora izjutu. vinjsh kopa ar savu draudzeni fano par maniem berniem. nekadus draudus ne savam ne vinja attiecibam neredzu!
02.06.2014 14:29 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mana pieredze rāda, ka tāpat ven nekas nenotiek no vīriešu puses.
Mēs abi bijām attiecībās ar 2-3 gadu stāžu. Kaut kā sanāca, ka sākām sarakstīties, čupoties un izpalīdzējām viens otram skolas darīšanās. Viss pa draugam, no manas puses nevainīgi viss.
Tad puisis ar savu meiteni izšķīrās, bet kontakts turpinājās. Visi bariņā braucām uz ballēm utt..Mans tā laika draugs uztvēra to, kā parastu draugu būšanu, kas no manas puses tāda arī bija. tikai noteica - šitā sarakstīšanās ne pie kā laba nenovedīs!
Un pēc kāda laika es izšķīros no sava drauga- abpusēji tā sanāca. Un tad izrādījās, ka mans mierinātājs bija mans šķietamais draugs. ā nu gadījās, kā nu ne, bet tā gadījās. Un nu jau 5ais gads aiziet kopā.
Nesaku, ka vienmēr tā ir, bet mana pieredze rāda, ka vīrieši netērē laiku ar sievietēm, kas viņām nelieks simpātiskas. Kopš manā dzīve tā veiksmīgi pagriezās, es neticu sieviešu un vīriešu draudzībai. Vai nu viens, vai otrs, bet ar laiku gribēs ko vairāk.
02.06.2014 14:34 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Lasot šo diskusiju, iedomājos, cik manus vīriešu kārtas draugus tiranizē draudzenes/sievas, jo viņš komunicē ar mani. Nevajag visus pretējā dzimuma pārstāvjus uzskatīt par potenciālajiem seksa partneriem, atkritīs vismaz ducis problēmu. Es nevienu no saviem draugiem nekad neesmu uzskatījusi par potenciālu dzīvesbiedra kandidātu, bet.. esmu pierunājusi viņus atgriezties pie sievām, kad to dusmu lēkmes bija aizdedzinājušas tiltus, pie kura kāzās atslēga likta.

Autorei iesaku ieteikt draugam uzaicināt jauniegūto paziņu ar draugu vakariņās, vai varbūt uz kādu kopīgu pasākumu.
02.06.2014 14:39 |
 
Reitings 141
Reģ: 27.07.2012
Piekritīšu meitenēm, kas iesaka, sarīkot kādu pasēdēšanu jums 4tā, dzīvē vieglāk ''noskenēt'' cilvēku. Bet mazliet aizdomīgi jau tas viss izskatās no tās meičas puses. Bet kamēr puisis neko neslēpj un, ja Tev ir ļauts ielūkoties sarakstē, tad nav par ko uztraukties pārāk, tas tikai parāda, ka puisim nekādu slēptu domu nav. Varbūt viņiem vienkārši ir labs kontakts, tas nav slikti iegūt jaunus draugus, bet mazliet pieskatīt vajag, pārāk satuvināties arī nedrīkst un pielaist par tuvu pretējo dzimumu.
Vari varbūt pati pačatoties ar kādu cilvēku, puisim ''jānostājas tavā vietā'', lai apjaustu kādas emocijas Tev izraisa tāda sarakste.
04.06.2014 11:27 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es par numura prasīšanu satrauktos, jo nevar jau zināt, kā tai meitenei pašai attiecībās, varbūt viss uz grunti iet
04.06.2014 11:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es jau vienā diskusijā izteicos, ka sieviete un vīrietis var būt draugi tikai ar vienu vienīgu noteikumu. JA VIENLAICĪGI ABU SIRDIS IR AIZŅEMTAS AR SAVĀM OTRAJĀM PUSĒM. Tiklīdz viens no draugiem ir brīvs, tā ir čau!
04.06.2014 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 4045
Reģ: 02.01.2011
Ja draugs neko neslēpj un ārpus tiem kursiem ar viņu nesatiekas, tad jau viss ok! Bet- turi acis vaļā!
04.06.2014 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 4045
Reģ: 02.01.2011
Es jau vienā diskusijā izteicos, ka sieviete un vīrietis var būt draugi tikai ar vienu vienīgu noteikumu. JA VIENLAICĪGI ABU SIRDIS IR AIZŅEMTAS AR SAVĀM OTRAJĀM PUSĒM. Tiklīdz viens no draugiem ir brīvs, tā ir čau!

Mums universitātē vispār mācīja, ka draudzība starp pretējiem dzimumiem nevar pastāvēt! Agri vai vēlu no vienas vai otras puses rodas kaut kas vairāk!
04.06.2014 11:49 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
arī mana pieredze rāda, ka no vienkāršas draudzības līdz lielai mīlestībai ir viens solis. īpaši, ja attiecībās neiet kā vajag, vai ir bijuši lieli strīdi un problēmas pagātnē, vai arī tas otrs ar savu attieksmi izturas labāk, mīļāk, romantiskāk, uzmanīgāk utt (kas nu kuram ir svarīgs) nekā esošais partneris.
Cik esmu novērojusi, bieži vien vienkārši draugs, pats to īsti negribot vai neapzinoties, mēdz atvērt otram acis, ka viņa attiecības nav tādas, kā īsti gribētos.
04.06.2014 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits