Ja nepatīk vīrieša dāvana

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ko jūs darāt, ja jums īsti pie sirds neiet tas, ko vīrietis uzdāvinājis?

Piemēram, gribu no vīrieša sagaidīt klasiskas sarkanas rozes, bet viņš uzdāvināja lilijas, kas man ne pārāk kā ziedi.
Vai arī pati biju sagādājusi kriektni dārgāku un pārdomātāku dāvanu viņam, bet viņš man ne tik ļoti centies un lētāku.
Vai uzdāvināja smaržas, kas īsti "nav manas".

Teikt, neteikt? Protams, ka es ļoti novērtēju, ka vispār man dāvina kaut ko svētkos. Bet vēl ne par vienu viņa neesmu bijusi sajūsmā.
27.05.2014 19:54 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
nu man arī ar kapiem, bet puisis nezināja, ka viņām tāda asociācija :D

Bet tā kā viņš nevienai meitenei pirms tam nebija pats izvēlējies un dāvinājis puķes, viņš nezināja puķu nozīmi... Kaut gan, ja es būtu bijusi tā ziedu pārdevēja pie kuras viņš pirka, es būtu pabrīdinājusi vai pajautājusi vai nevēlas citas puķes izvēlēties tomēr...
27.05.2014 21:08 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
drostala, domaaju, ka tev ne vairaak par 15 gadiem. Stulba, meiteen, tu esi. Izskataas, ka tu nespej vispar novertet to, ko tev dod. Cerams, ka pati davini tik krutas davanas, ka tavs puišelis nakti mierigi guļ.
27.05.2014 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Par puķēm man liekas muļķīgi, būtu priecīga varētu teikt par jebkurām puķēm, pa ja viņš viņas man saplūktu pļavā :)
Ar smaržām tā var sanākt, ja viņš nepērk tādas smaržas kādas jau tev ir bijušas, jo katram gaume atšķiras, un uzskatu, ka tā ir dāvana ar kuru var tiešām diezgan bieži aizšaut garām, bet es tāpēc nedusmotos par to, jo viņš vismaz centās.
Tāpat kā arī skaitīt eiro cik tu iztērēji priekš viņa un cik viņš priekš tevis ir muļķīgi.
27.05.2014 21:18 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
drostala, tu tā arī neatbildēji, draugs zināja par tavām vēlmēm, kas tev patīk vai nē? Pēc šīs atbildes uzzināšanas būs pavisam savādāk spriest, jo te, iespējams, tu tiec apvainota nepamatoti.
27.05.2014 22:07 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es parasti arī pasaku ko es gribētu saņemt dāvanā. Par ziediem gan man nav nekas jāsaka,jo tie vienmēr ir ļoooti skaisti.
27.05.2014 22:10 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Es neteiktu neko, bet nākamreiz parūpētos par to, lai vīrietis jau laicīgi un ļoti skaidri zinātu, ko man kārojas, nevajag nosist viņā to vēlmi kaut ko dāvināt, kurš no tā būs ieguvējs?


absolūti piekrītu.. viņš tomēr ir domājis par tevi un vēlējies tevi iepriecināt.. un neizklausās, ka tu novērtē! ;)
27.05.2014 22:11 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Man draugs reiz uzdāvināja zābakus, kas nebija īsti manā gaumē, viņam likās, ka tie ir tie paši, par kuriem kkad iepriekš biju teikusi, ka patīk, bet tie bija pavisam citādāki :D
Es, protams, neizrādīju, ka ne pārāk patīk, biju priecīga, ka viņš ir centies un pats arī bija ļoti priecīgs, ka uzdāvinājis man tos zābakus, negribējās sagraut viņa prieku.. tāpēc arī uzvilku pa retam :) Labāk, ka cenšas un dāvina no sirds, nevis uz ātro kaut ko paķer. :D
27.05.2014 22:12 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tā konkrēti nebiju teikusi, gribu to un to. Tā arī nekad neteiktu, jo uzskatu, ka cilvēkam ir jācenšas iepazīt sava otrā puse un sajust.

Par to naudu tas tā nebija domāts. Es neskaitu, cik dāvanas maksā. Vienkārši šoreiz zināju, jo tā bija dāvanu karte ar konkrētu ciparu. Un tāpēc arī tā sajūta, ka ieskrēja un paķēra, nevis īpaši piedomāja...
27.05.2014 22:18 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ak dievs, un man veel likaas, ka es esmu sarezgjiita butne, bet izraadaas, ka dazhas te mani paarspeej.
Nu, panjem taas smarzhas un izlej vinjam uz galvas un ar pukjeem ierauj pa seju un pazinjo, ka vispaar vinjam Tavas veelmes buutu jaanolasa no aciim. Ne jau pannu un izshuushanas komplektu vins Tev uzdaavinaaja, bet tradicionaali - smarzhas, pukjes, kas it kaa vareetu patikt sievietei.
Esi vinju visaas niansees informeejusi par savu gaumi? Nee? Nu tad varbuut pastaasti, ka Tev ljoti patiik rozes un, ejot garaam veikalam, ieved iekshaa, patesteejiet smarzhas, paraadi,kuraas Tev patiik.
Aita Tu esi.
27.05.2014 22:53 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
atceros kā mans nu jau esošais vīrs uzdavinaja man pirmo davanu - rozā čības kuras man bija par mazu :D centos uztūķet uz kājas bet nesanaca :D vīrs p°teica - man likās ka jau tu pati maza tad arī kaja maza :D
27.05.2014 22:59 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Tā arī nekad neteiktu, jo uzskatu, ka cilvēkam ir jācenšas iepazīt sava otrā puse un sajus

Nu ar tādiem uzskatiem turpināsi saņemt "nekam nederīgās" dāvanas.
27.05.2014 23:25 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Tikko jautāju puisim par šo - par ziediem un smaržām.

Par ziediem teica, ka nu čalis centies ar jebkādām puķēm, bet, protams, ka turpmāk vari atzīt, kādi ziedi patīk labāk.
Bet par smaržām gan viņš teica, ka puisis ir idiņš, ja dāvina smaržas, par kurām nav 100% pārliecināts vai zina, ka draudzenei patiks.

Es domāju, ka vajag biežāk izteikt to, kas tev patīk - kādi ziedi, smaržas, krāsas, garšas utt. Iespējams, kaut ko no tā visa viņš patiesi atcerēsies :)
27.05.2014 23:29 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
es cenšos aizskaitīt līdz desmit un neteikt to kas pirmais ienāk prātā.
drostala, vīrieši ir citādāki. un kā jau pārējās meitenes minēja, - ir jādod mājieni. kāda puķe, smaržu nosaukums, veikala nosaukums!

starp citu lilijas ilgāk stāv vāzē un saldi smaržo.
27.05.2014 23:41 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
Cik ilgi esat kopā ?
Un ja atļausi jautāt - kā Tu zini, ka viņam patīk tavas dāvanas un viņš tikai neizliekas, lai tevi neaizvainotu ?
27.05.2014 23:52 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
nu manējais zina manas mīļākās puķes.smaržas utt. Tāpēc mums tādiem *pārpratumiem* nevajadzētu būt :)
Cik ilgi tad esat kopā, ja nav noslēpums?
28.05.2014 00:00 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
(Ejot garām tantiņām ar puķēm)
-Vaaaai, jūti kā maijpuķītes smaržo? Tik skaisti, man viņas tik ļoti patīk! Paskaties, kādi puķzirnīši! Tik mīlīgi. Nē, ejam ātrāk garām te lilijas, man par stipru.

(Smaržu veikalā)
-Ienāc ar mani, gribu paskatīties, atlaides. Jūti šitās? Baigi patīk. Tās? Nē, mazliet par saldu...

(Pārtikas veikalā)
-Šokolādes saldējums! Ar atlaidi! Mīļākais! Nu tik labs, ņemu divus. Zini, pagājušajā nedēļā ēdu to vaniļas, galīgi nebija labs. Tas gotiņas gan garšīgs, aj, tagad nevaru izvēlēties...

Nu bet tas tiešām ir tik grūti? Tikai no šitādām ikdienas sarunām mans draugs zin, kas man patīk. Un vai tad es speciāli lieku viņam tos puķzirņus ostīt un tarkšķu par saldējumiem? Nu ne taču! :D Un tā viņš zin, ko dāvināt, problēmu nav :D Vienreiz, kad nopirka medus kūku, ļāvu viņam notiesāt, jo man negaršo, lika aiz auss...
28.05.2014 00:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Oi, man ir dāvinātas tik tizlas dāvanas, pat tādas, kad pilnīgi nesaprotams, kā tam cilvēkam kas tāds ienācis prātā un saņemot pat nezinu, kā reāģēt. Es tad domāju tā-šis cilvēks mans ir uzdāvinājis tieši šo, tas, visticamāk, nav nejauši no viņa puses, tātad kaut kas tur ir, kaut kādu domu viņš tajās dāvanās ir ielicis un tas jau ir forši.
28.05.2014 00:12 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tā arī nekad neteiktu, jo uzskatu, ka cilvēkam ir jācenšas iepazīt sava otrā puse un sajus


Nu ar tādiem uzskatiem turpināsi saņemt "nekam nederīgās" dāvanas.


Nesaki vis :) Man draņķīgas dāvanas saņemt nav nācies - jau no randiņošanas sākuma izrādījās, ka mani dzird un teikto atceras. Nav vajadzējis speciāli norādīt, ka gribu to un to, vienmēr pats ir iegaumējis, kas man patīk, ko gribētos, kādas puķes un smaržas ir vismīļākās..tieši smaržas no viņa vienmēr esmu saņēmusi spot on, arī pēc paša gaumes pirktās :)
Te jau iepriekš bija līdzīga tēma par saderināšanās gredzenu, kas nav bijis pa prātam..palieku pie savām domām - ja vīrietis savu sievieti mīl, tad labprāt ieklausīsies viņas teiktajā, vēros viņas gaumi un parūpēsies par atbilstošām dāvanām.
28.05.2014 00:14 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Tu biji tā, kas, apmeklējot Nike Riga Run treniņus, ieguva bezmaksas braucienu ar Tallink prāmi un atteicies ņemt līdzi savu draugu, jo viņš, redz, "nebija šo braucienu pelnījis"? :) Tad par kādām perfektajām dāvanām Tu vispār vari spriest?
28.05.2014 00:23 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Man draņķīgas dāvanas saņemt nav nācies - jau no randiņošanas sākuma izrādījās, ka mani dzird un teikto atceras.

Nu bet tu taču saki, kas tev patīk. Drostala nesaka. Tur ir tā atšķirība, kāpēc tev ir foršas, bet Drostalai draņķīgas dāvanas.
28.05.2014 00:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits