Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ka butu pareizi.

 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Sveikas.lieta sekojosa-mums ir suns kurs sarga maju(kedes suns) jau loti vecs un nesen vinam atklaja vezi.mans virs vinu zin daudz ilgak par mani,es vien pedejos 4gadus un tagad mums ir strids ko iesakt ar suni.visi vinu loti milam.bet nezinu ko iesakt.sakuma vinam bija mazs tads ka plesums,domajam varbut sakavies ar suni,bet jau pec nedelas tas izauga dures lieluma.pasaucam vetarstu cerot ka tas ir augonis kuru pardurs,bet vien uzmetot aci pateica ka vezis.ta ka naudas nav lai speciali visu izmekletu un domatu par operaciju ( ari daktere teica ka tur vairs darit neko nevar,jo vins gana vecs un ja veiks operaciju tad tas vezis atri atgriezisies un vel lielaks un varbut pat vairaki).ieteica gaidit un kad suns paliks vargs saukt vinu lai nospricetu.bet lieta tada ks vinam vins ir nu jau divu duru lieluma,viss asinains,ta ka gala uz aru(atvainojps par tiesumu),smird tas izaugums,musas koz,vins vinu laiza,visa mute asinis.vienigais ka palidzam ir uzpusam zales lai musas nelien un dezinficetu.es uzskatu ka pietiek vinu mocit,bet virs atsakas spricet nost,jo suns loti labi ed,ir ka parasti dzivespriecigs,uz svesiem rej,ir mundrs...izskatas ka labi jutas.virs saka ka vins vinu pazist un jutis kad pienaks laiks,ka vins vinu nekad nespidzinatu un nelaus mocities.es vairs nezinu ka butu pareizi.varbut kadam ir pieredze vai uzzinot nearstejamu diagnozi nolemat dzivniekam aiztaupit mokas un nospricejat vai gaidijat kad slimiba nomoka???
22.05.2014 21:33 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Lai cik sāpīgi tas būtu, man šķiet, ka jāsaprot, ka sunītis ļoti mocās :(
22.05.2014 21:36 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Protams, ka nošpricēt. Man būtu 10x sāpīgāk un sirdi plosošāk skatīties, kā nabaga dzīvnieks mocas līdz nāvei, nevis vienkārši pārdzīvot eitanāzijas faktu.
22.05.2014 21:36 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pārsiet to izaugumu nekādi nav iespējams?
22.05.2014 21:39 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
protams, ka labaak noshpriceet, tas ir loti egoistiski ljaut dziivniekam mociities tikai tapeec, ka pasham gruuti no vina shkirties.
22.05.2014 21:40 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Ari es ta domaju...bet virs ir ta ietiepies jo uzskata kamer vins ir tik aktivs,labi ed (un vins tiesam uzvedas ka parasti...tikai tas nolapitais vezis,tas bumbulis,kuru vnk gribas nogriest)vins nelikvides vinu.vins uzkata ka ta bus nodeviba, suni kurs joprojam ir tik dzivespriecigs vnk nospricet.bet es uzskatu ka vins pateiciba par sava muza velisanu majas sargasanai ir pelnijis nesapigu aiziesanu vismaz bez ilgam mokam.nezinu ka parliecinat.
22.05.2014 21:41 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Ne diemzel nekadi,vinam vins ir uz pleca un vins visu plestu nost un ja liktu galva tutu,man skiet vins prata sajuktu.
22.05.2014 21:42 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Grūti pateikt,izklausās jau baisi pēc apraksta..mokās suns un jūs paši..manam sunim arī bija audzējs pirmo reiz gada vecumā,veiksmīgi izoperēja, bet 8gadi sunim bija un audzējs atkārtojās arī liels bumbulis un Tevis nosauktās pazīmes..mums gan nebija viņš pie ķēdes, tajā liktenīgajā dienā viņš aizgāja no mājām tālāk prom viens pats,kgan parasti nemēdza aiziet, mēs viņu atvedām mājās, viņš kauCa un tiešām kliedza sāpēs un tad atbrauca vetārsts nošpricēja nekavējoties,..bet dzirdēt to suņa mocīsanos sāpēs, jau pagājuši vairāk kā 10 gadi, bet tā arī palikusi reāli sāpīga trauma..rakstu šito un jau pinkšķis nāk.
Man jau liekas tomēr nav vērts gaidīt un padarīt visu vēl sāpīgāku.
22.05.2014 21:44 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Šausmas, kā sirds nestājas, liekot dzīvniekam to visu pārdzīvot! Tās taču ir ellīgas sāpes.

Pajautā savam vīram, cik ļoti laimīgs viņš būtu, velkot savu dzīvību, ar puspuvušu, mušām aplipušu brūci, asinīm, sāpēm un visu pārējo.
22.05.2014 21:45 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Law-ari musu sunim pirmais tada veida bumbulis bija uzmeties kucena vecuma,to izopereja un tagad pec 12 gadiem tas atkartojas tikai daudz trakak.bus laikam japaruna ar viru un cerams vuins sapratis.lai ari piekritu ka suns ir aktivs bet skatoties acis redzu ka vinam nav vairs tas dzirksts.dzivnieki jau ir loti pacietigi un neizradis sapes lidz pedejam.no ta es ari baidos ka varbut nebus tads bridis kad redzesim ka ir savardzis,varbut viss notiks tik peksni,asinos,gaudos,smilkstes,skatisies nedzivam acim....no ta ir loti bail.
22.05.2014 21:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mums suns bija ljoti slims, biezhi epilepsijas lekmes bija, tad saka list aiz divaniem, mekleja tumsu - vet arsts pateica, ka vins pats meklee mieru un grib aiziet!

Nemokat dzivnieku, ir gruti jau, bet... labak darit tam visam mieru.
22.05.2014 21:55 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pajautā savam vīram, cik ļoti laimīgs viņš būtu, velkot savu dzīvību, ar puspuvušu, mušām aplipušu brūci, asinīm, sāpēm un visu pārējo.

+++
22.05.2014 21:56 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Jus varbut neticesiet,bet virs izliekas pilnigi mani nedzirdam kad runa iet par so.vins vnk aiziet prom.vai tas ir sapes vai kas...
22.05.2014 21:56 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja suns ir dziivesprieciigs, eed un nevārguļo, tad esmu viira pusee. Suns necieš. Ja dzivnieks guletu, neceltos, neestu, tad varetu domat par iemidzinaasanu. Sunji nav cilveki - vinji nesleepj savas saapes. Ja kas saapeetu, juus to uzreiz maniitu. Turklat, tas ir viira suns, lai pats lemj, nelien kur nevajag.
Un vispar, kas jus par cilvekiem, kas dzivnieku liek pie ķēdes? Ja nav naudas sētai, tad neņemat un nemocat suni pie ķēdes.
22.05.2014 22:00 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es domaaju,ka viirs ljoti paardziivo. Nevajag arii saniisties sunja deelj,...lauj ,lai viirs sho info sagremo,gan jau vinjhs apzinaas,ka suns mokaas,,,apdomaasies. Viirieshiem nereti vajag dot laiku.. Neprasi neko no vinja.vinjhs apradiis ar domu,pienjems un gan jau atrisinaasiet sho lietu..dod viiram laiku atvadiities,
22.05.2014 22:02 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Aija-tur jau ta lieta,nevar saprast ko darit jo it ka jau ir vins vel tiri aktivs.suns ir pie garas kedes apmeram 7metri un tiek vests pastaigas un ari birzi noraujas un tad izskraidas un tiek meitas.ari ziema un negaisa laika tiek ielaists siltuma un uz mikstas segas.ta ka rupejamies labi.vienmer bijusi suni pie kedem un bus.
22.05.2014 22:09 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Es arī esmu vīra pusē. Man šķiet, ka vīram jādod laiks aprast ar domu, ka būs jāatvadās no suņa. Vīrieši arī ir tikai cilvēki un viņi arī mēdz pieķerties.
Es Tavā vietā nemočītu viņu visu laiku, ka suns jāiemidzina, bet vienkārši būtu blakus, un atbalstītu viņu viņa pārdzīvojumos. Viņš pats nonāks pie tāda lēmuma, kāds viņam šķiet pareizs, un Tavs uzdevums ir viņu atbalstīt.
22.05.2014 22:19 |
 
Reitings 63
Reģ: 18.03.2014
Es jau censos atbalstit un pati esmu jau izraudajusies.bet es vairs pat nevsru papaijat suni jo ta puvuma smaka un viss asinains.vel ienak prata doma ka varbut tas ir labdabigs (ja jau vins uzvedas ka agrak) un varbut viss bus ok.vai ta var but ka vinam ir laundabigs vezis bet vins jutas labi???
22.05.2014 22:24 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
nu bišku pacieties. Varu iedomāties, cik tas ir grūti, man arī nepatiktu tādas lietas redzēt.
Iedomājies to kā savu uzdevumu un centies pildīt, cik labi vien vari.
turies!
22.05.2014 22:29 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Ja suns ir dziivesprieciigs, eed un nevārguļo, tad esmu viira pusee. Suns necieš. Ja dzivnieks guletu, neceltos, neestu, tad varetu domat par iemidzinaasanu. Sunji nav cilveki - vinji nesleepj savas saapes. Ja kas saapeetu, juus to uzreiz maniitu.



Piekrītu šim, tiešām, ja dzīvnieks mocītos, tad iņs to izrādītu un viss būtu manāms, manup''at, nav jāatņem dzīniekam dzīve kamēr viņš jūtas labi, kad manīsiet, ka sāk mocīties tad arī domāt par midzināšanu, domāju arī vīram tad domas būtu citas!
Es arī pirms gada dabūju iemidzināt suni, nebija patīkami, bet izvēles šoreiz nebija, jo suns tiešām mocījās,ne ēda neko, vnk gulēja, bet šādā situācijā es pat nevarētu iedomāties viņu nogalināt! Labāk pamēģini izdomāt risinājumu, ko darīt ar to brūci, kkā nosiet vai kā, un vabūt dabūt naudiņu operācijai, tas nekas, ka vecs, vismaz vēl gadus varētu pabūt kopā, ja ir iespēja tāda!
22.05.2014 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
saprotu, diemžēl tas ir smagi, bet vis labāk ir iemidzināt un neļaut mocīties.
22.05.2014 22:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits