Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attieksme

 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Sveikas! Kāpēc ir tādi cilvēki ko uzskati par labiem draugiem tiešām labiem..
Tu atbalsti, centies palīdzēt cik vari, atcel savus plānus dēļ viņa, vienkārši cik vari dari! Viņš to nenovērtē, novertē tikai tai brīdi kad tas tiek darīts. Pēc tam seko vienkārši cūciska attieksme, pret lietam ko aizdodu, iedodu izrikojas kā vēlās, un ja adot atpakaļ sabojātu, tad ar attieksmi tādu itkā man tas būtu tīrais nieks nopirkt jaunu vai salabot.. Es nespēju saprast kāpēc mani tā dzīve soda? Kad es beidzot satikšu cilvēkus kas sapratīs mani, un cienis, nevis izmantos, man reizem no tādas necieņas gribas iet raudāt un pazust. Un es vienmēr sev saku, ka tā bija pedeja reize kad kaut ko palīzdzēju, bet tad es atkal kāpju uz tā paša grābekļa. Jā, jāiemācas teikt nē, bet man tik ļoti negribas zaudēt kontaktus, ja nu tas notiek, apvainoties, ļaunu prātu ar neturu ilgi, man patīk palīdzēt, bet kāpēc attieksme nevar būt pozitīva, es neko nedaru ar naidu! Man riebjas kad tā rīkojas!
21.05.2014 23:02 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
21.05.2014 23:03 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Tie nav cilvēki..
21.05.2014 23:05 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Arī man ir problēma, ka es pārāk uzticos cilvēkiem. Vismaz bija. Bet ir nācies tā pamatīgi kļūdīties vairākas reizes. Tagad cenšos nepielaist citus pārāk tuvu sev, jo baidos, ka atkal varu pārāk ātri uzticēties, atklāties. Ja gribu kādam kaut ko izstāstīt, tad man ir mamma, māsas un arī mans mīļotais.
Laikam dzīve mazliet ir pārmācījusi, ka ne visi ir tik labiņi kā var likties. Naivums.
21.05.2014 23:06 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ne velti saka, parādi man savus draugus un pateikšu kāds esi tu pats.. Nu kaut kā tā.. Draugus tač paši izvēlamies
21.05.2014 23:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
oij, man shii teema par aizdoshanu ir ljoooti saapiga! Delj taa sastridejos ar drauga radinieci, vinja, kad dzivoja pie mums lietoja manu kosmetiku, drebes nesaja utt... biezi nometa kaut kur, neizmazgatu atdeva, ar tonaalo jakas sasmereja, un ta varetu turpinat!!
Es neiztureju un vnk pateicu - ka nedoshu savas drebes, jo visas ir ar plekjiem, kosmetika vienmer atstata netira utt.
Sakuma bija apvainojusies, bet tagad brauka ciemos biezi un neko neaiztiek, ja grib panemt kaut ko, tad pajauta atljauju, notira, izmazga un atliek atpakalj!

Es ljoti taupu savas mantas, man viena jaka var nokalpot 5 gadus un izskatiities kaa jauna, tadelj ari perku dargas mantas, citiem mantu vertiba un rupes par mantam vienkarshi nav!
21.05.2014 23:10 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Labi mantas viens , bet kad piemēram draudzene grib aizbraukt uz pasākumu, vai kur citur, ok es ar lielāko prieku tai sastādu kompāniju, pat gadās ka atceļu kādas savas lietas! BET! Kad man vajag kaut kur aizbraukt, un es šai piedāvāju viņa saka nē, un atrod iemeslus nebraukt, un tas ir tik sāpīgi un izraisa dusmas, ka aiz bēdām un dusmām nezini kur likties. Tāds riebums parādās, bet es vel eju preti, es nezinu. gribas kliegt, KĀPĒC? PAR KO? Nu vai patīkami? Nu nemaz!!
21.05.2014 23:15 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa, man bija ta ar to pashu radinieci, ja vinjai vajag, man bija jaskrien, ja nee, tad komentari sakas, kaada es shitada utt, bet es nenjemu nekad galva tadus komentarus...
Tad, kad man vajadzeja, tad vinai ari visadas atmaskas utt, chalji un nezin kas vel, tad es sapratu, ka labak bus, ja es nekur neieshu ar vinju un vinja ar mani un mes uzturesim attiecibas caur telefonu, jo neredzu jegu ieguldit kada savu energiju, ja vins neatmaksa tev ar to pashu :)
21.05.2014 23:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits