Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasara, vasariņa...

 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Sveikas, dāmas! :)

Šodien uznāca pārdomas par to, ko tieši kuram nozīmē vasara - citam ballīšu sezona, citam ceļojumu laiks, citam vēl nez kas...

(Jāpiebilst, ka šī diskusija gan laikam vairāk būs domāta skolniecēm un studentēm, t. i. tām, kurām vasarā brīvlaiks vai arī garie atvaļinājumi.)

Tad nu jautājums - ar ko jums asociējas šis gadalaiks? Ko parasti darāt šajos 3 mēnešos? Kāda būtu jūsu ideālā vasara? Kādi plāni šogad?


Cik paklausos kursabiedrenes, tā ideālā vasara tiek aprakstīta aptuveni šādi:

pludmale - ballītes - festivāli - pa vidam kāds darbiņš - atkal pludmale - atkal ballītes - riteņbraukšana - vēl ballītes - vēl pludmale....

Un es tikai pie sevis padomāju - tiešām? That is it?

Man, piemēram, ne silts, ne auksts par kaut kādām ballītēm vai festivāliem, un sauļošanās man arī nav "centrālais pasākums".

Personīgi es vasaras periodu labāk izmantoju garām pastaigām, grāmatu lasīšanas "maratoniem", sevis pilnveidošanai (kursi, pašmācība, u.tml.), biežiem kino apmeklējumiem, šopingošanai... Tāpēc arī līdz galam nesaprotu, kā kāds var justies "piepildīts" tikai ar ballītēm un sauļošanos.
Protams, es to nenosodu - katram jau savs! - vienkārši būtu interesanti dzirdēt jūsu skatījumu.


Vienvārdsakot - diskusija par un ap vasaru!
21.05.2014 17:47 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Pati neesmu nekāda ballīšu karaliene, bet grāmatas lasīt vasaras periodā nespēju. Ir taču garie ziemas vakari, kad var atvēlēt laiku lasīšanai tik cik uziet.
Vasara ir tik īsa, tāpēc priekšroku dodu kaut vai jūrai, bet nejau kino. Raujos pie dabas ārpus pilsētas, ezeri, jūra, pilsētas svētki, ceļojumi, pikniki draugu lokā utt.
21.05.2014 17:56 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Vasara viennozīmīgi ir mans mīļākais gadalaiks. Pagaidām izskatās, ka visas skaistākās un patīkamākās lietas esmu piedzīvojusi tieši tajos mēnešos. :) Saulīte, siltais laiks, zaļš visapkārt... Plāni nav baigi dižie, sanatorija, divi ceļojumi (sauļošanos, pludmali un parastu atpūtu neskaitu kā plānus), bet esmu pārliecināta, ka vasara būs izdevusies.
21.05.2014 17:56 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Gribēju jau iekomentēt, bet tad pamanīju šo:
(Jāpiebilst, ka šī diskusija gan laikam vairāk būs domāta skolniecēm un studentēm, t. i. tām, kurām vasarā brīvlaiks vai arī garie atvaļinājumi.)

Runājot pa maniem studenta laikiem - 2 vasaras strādāju pagaidu darbā, pēdējā vasarā sāku strādāt jau pastāvīgā darba vietā, pēc tam jau tikai darbs - tāpēc man vasara vismaz pēdējos 7 gadus nav bijis pludmales-ballīšu maratons. Protams, bija arī pludmale un ballītes, un riteņbraukšana, bet tas no darba brīvajā laikā.
21.05.2014 17:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man viennozīmīgi vasara ir garu pastaigu laiks, laiks, kad vairāk laika varu pavadīt ar ģimeni, jo vakari ir gaišāki un siltāki un vairs netiek pavadīti tikai mājās. Šovasar gribas izrauties mazliet no ikdienas, kaut kur aizbraukt, pabaudīt sauli, jūru, skaisti nosvinēt Jāņus. Bet vispār beidzot manā dzīvē ir pienācis tas brīdis, kad izbaudu jebkuru gadalaiku, jebkuru dienu, nevis kā skolas laikā, kad vasara ir vienīgais laiks, uz kuru likt lielās cerības izbaudīt dzīvi, tāpēc neko ļoti svarīgu neesmu ieplānojusi, tik vien kā izbaudīt vasarā to, ko citā laikā nevar izbaudīt.
21.05.2014 17:57 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Pati neesmu nekāda ballīšu karaliene, bet grāmatas lasīt vasaras periodā nespēju. Ir taču garie ziemas vakari, kad var atvēlēt laiku lasīšanai tik cik uziet.
Vasara ir tik īsa, tāpēc priekšroku dodu kaut vai jūrai, bet nejau kino. Raujos pie dabas ārpus pilsētas, ezeri, jūra, pilsētas svētki, ceļojumi, pikniki draugu lokā utt.

+

Tāpat ar šopingu. Nu nevaru sevi iedomāties, karstu vasaras dienu pavadot tirdzniecības centrā iepērkoties.
21.05.2014 17:59 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
bet grāmatas lasīt vasaras periodā nespēju. Ir taču garie ziemas vakari, kad var atvēlēt laiku lasīšanai tik cik uziet.
Vasara ir tik īsa, tāpēc priekšroku dodu kaut vai jūrai, bet nejau kino.


Man atkal tieši otrādi - nekas nav patīkamāks par pēcpusdienu, kas pavadīta svaigā gaisā lasot kādu labu grāmatu :)

Runājot par kino, man atkal tieši otrādāk - ziemā nekad tādām lietām nesanāk laika, kur nu vēl pa aukstajiem vakariem... brr, parasti gribās ātrāk mājās :D
21.05.2014 18:00 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Tāpat ar šopingu. Nu nevaru sevi iedomāties, karstu vasaras dienu pavadot tirdzniecības centrā iepērkoties.


Es laikam te vienīgā tāda :D
21.05.2014 18:01 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
garām pastaigām, grāmatu lasīšanas "maratoniem", sevis pilnveidošanai (kursi, pašmācība, u.tml.), biežiem kino apmeklējumiem, šopingošanai..


Šīs atkal ir lietas, kuru ritms absolūti nemainās un nav noteiktas attiecības tām ar gadalaiku. Kaut gan - jā, var piekrist, vasarā tomēr pastaigas ir garākas. Un kino noteikti ir vairāk ziemas pasākums, nekā vasaras.

Vasara - tie noteikti ir pikniki, jūra, saule, ezeri, ekskursijas un ceļojumi tieši pa Latviju, jo vasara ir laiks, kad šeit viss ir labi. Rudens - jā, tas ir gribu uz Turciju laiks, bet vasara noteikti man asociējas ar mājām. Ar Jāņiem. Ugunskuru..
21.05.2014 18:02 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Vasara - tie noteikti ir pikniki, jūra, saule, ezeri, ekskursijas un ceļojumi tieši pa Latviju, jo vasara ir laiks, kad šeit viss ir labi.


Skaisti teikts! :)
21.05.2014 18:04 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
pedejos gadus vasara man saistas ar laiku, kad braucu atpusties uz Latviju, jo ikdiena nedzivoju tur....apciemot majas, draugus, zallumballes, juura, loti patik Jomas iela. vasara Latvija man saistas ar skaistu atputu.
21.05.2014 18:08 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Visa vasara jau tagad ir saplānota.
Divi darbi, sākšu mācīties spēlēt bungas, izbraukumi, festivāli,ballītes un augustā jau prakses meklēšana. Būs mežonīgs ritms. :)
21.05.2014 18:08 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man vasara asociējas ar atpūtu, sauļošanos, peldēšanos, braukšānos ar riteni un skrituļslidām utt.

Taču vasara man ir arī sezonas darba periods, jo aktīvi jādarbojas mūsu laivu nomā , taču es nesūdzos un man patīk to darīt!!!(https://www.facebook.com/Zvejasielaslaivunoma)
21.05.2014 18:10 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
protams, neiztrūkstošās grāmatas, kuras lasu visur un vienmēr, neatkarīgi ne no tā, cik ārā grādu vai kāds man ir noskaņojums.
Vasara man ir nepabeigto darbu laiks - viss, ko esmu iesākusi, bet neesmu pabeigusi laika vai negribēšanas pēc.
Tāpat vasara vēl ir pastaigas, jūras un pārgājienu sezona. Pārgājieni - reāli kādas 5 dienas, ēd, ko vari atrast, nu reālā izdzīvošana ar teltīm utt. parasti dodamies draugu kompānijā, šogad diez vai dosimies, jo reāli neviens netiek, visiem darbs.
Šajā vasarā nestrādāšu, jo reāli sanāk pēdējā pilnā laika (3 mēneši) vasara pirms visa lielā buma, ko sauc dzīve. :D
21.05.2014 18:11 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Cik mēs katrs tomēr esam savādāks :)

Par mani runājot, mani ne pārāk saista daba (esmu caur un caur pilsētnieces tips), droši vien arī tāpēc atšķiras vēlmes. Un pludmalē zvilnēt šķiet nereāli garlaicīgi, vismaz man ātri apnīk :D

loti patik Jomas iela.


šis gan būs teikts no jūrmalnieces skatu punkta, bet Jomas iela paliek stipri garlaicīga, ja esi tur biežāk par dažām reizēm. Ja atbrauc pāris reizes gadā - tad gan piekritīšu, ir forši :)
21.05.2014 18:13 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Vasarā braukšu uz Tenerifi, bet tas būs pašā sākumā.. Vēlāk jau zaļumballes, uhh, kā es viņas dievinu! Ballītes draugu lokā, Positivus, varbūt Summer Sound, ja plāni neatkritīs..
Pašlaik plānoju arī augustā James Arthur konci apmeklēt.. Bet to redzēs :)
Pastaigas, peldes.. Riteņbraukšana, šajā sezonā izaicinu sevi uz spēka treniņiem, izturības treniņiem, varbūt paspīdēšu kādās sacensībās!
Plānoju kārtīgi izballēties ar draugiem, jo nākamgad daudz draugus nenāksies tik bieži redzēt :(
21.05.2014 18:15 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Mana vasara jau sāksies nākamnedēļ. Ko darīšu? Strādāšu, lai nopelnītu un varētu beidzot dzīvot par savu naudu (vismaz vasarā), braukšu ballēties un iepazīšos ar jauniem cilvēkiem, jo pēdējā laikā esmu novērojusi, ka tik ļoti mīlu satikt un iepazīt jaunus draugus. Tā ir tik forša sajūta. :D
Tad vēl pievērsīšos vairāk riteņbraukšanai, kaut gan pavisam nemīlu to darīt, bet darbs tālu, tāpēc labāk ar ričuku.
Un, jā, sauļošos un ēdīšu saldējumu.

Tas tā īsumā viss. :D
21.05.2014 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kad nestraadaaju, tad man vasaras bija muuzhiigais tusinsh, pludmale un zaales plaushana :D
Tad par kultuuras pasaakumiem, atskaitot festivaalus (jaa jaa, baigais kultuuras pasaakums :D), nedomaaju. Lasu gan es visu gadu, tas nemainaas no gadalaikiem. Es pat nevaru iedomaaties vasaras bez balliiteem visas nakts garumaa (vienalga vai Vecriigaa vai pie kaada vasaras maajaas ar shashliku cepshanu), kafejniicaam ar draudzeneem, doshanos paargaajienos un braucieniem uz laukiem vienkaarshi atpuusties.

Nu tagad ir citaadaak - pirmkaart, es straadaaju, otrkaart, nedziivoju LV, kas noziimee, ka man sheit nav tik daudz draugu. Tusini joprojaam ir, bet ne vairs tik ljoti wild kaa agraak, bet tie arii man tik ljoti nepietruukst, esmu savu devu balliishu dabuujusi pietiekami vidusskolas laikaa. Katru vasaru braucu uz LV uz kaadaam paaris nedeelaam, tad gan mans ieksheejais balliishu zveers atdziivojas. Sheit vasaras driizaak ir nedeelas nogalees zvilneeshana pie baseina, braukshana uz okeaanu vai paargaajieni kalnos. Taa pa mieriigo
21.05.2014 18:54 |
 
Reitings 228
Reģ: 26.12.2012
Šogad vasaru gaidu ar nepacietību, jo braukšu atpakaļ uz Latviju. It kā ilgi nebiju prom, bet nu pietrūkst man Latvijas, ģimenes un draugu. Pagaidām nekādu lielo plānu nav, domāju, ka meklēšu darbu, un ceru, ka tas man ātri un veikmsīgi izdosies. Šobrīd man šeit ir periods, kad varu atpūsties, tāpēc nebūtu žēl, ja vasarā būs jāstrādā!
21.05.2014 18:59 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Man vasara ir mīļākais gadalaiks, kaut tāpēc, ka ir silts un spīd saule, jo neciešu aukstumu.
Gaidu vasaras siltās naktis, trakas ballītes līdz rīta gaismai, festivālus, garas pastaigas, pēc kurām ierodos mājās tik ap 2 naktī, ar sāpošām kājām, kafejnīcas ar draudzenēm līdz pat slēgšanai, jūra, jūra, jūra un vēlreiz jūra, ceļojumi pa Latviju, BBQ vakari ar alu un desām, sauļošanās, traki piedzīvojumi ar draugiem, par kuriem nevienam nekas nav jāzina. :)
21.05.2014 19:04 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Vasarā ir tik daudz visa kā, to nevar vienk tā nosaukt :))
21.05.2014 19:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits