Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sievietes auglības noteikšana

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Runājot par to tēmu tajā pretīgajā diskusijā, ienāca prātā jautājums...
Vai jūs esat pārbaudījušas, cik auglīgas jūs esat? Respektīvi, cik stipras ir olšūnas, vai ir viegli palikt stāvoklī, vai ir draudi spontānajam abortam? Kā to nosaka? Cik tas maksā?
21.05.2014 10:53 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Manuprāt to var noteikt tīri praktiski. ja iestājusies grūtniecība- ar fertilitāti problēmu nav. Par spontānajiem abortiem nemācēšu pateikt, bet zinu māmiņas, kas gr.laikā bija spiestas ievērot gultas rež. vai pat slimnīcā likās uz saglabāšanu, jo bija gr. pārtraukšanas draudi. Pēcāk visiām piedzima pilnīgi veseli bērni. Kā man savulaik daktere komentēja- grūtniecība ir ļoti neparedzams process, un uz daudziem jautājumiem zinātne vēl nav radusi atbildes šajā jomā
21.05.2014 10:59 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Īstenība to vai esi auglīga var noteikt tikai paliekot stāvoklī. Pirms tam, jau īsti nekā, var tikai paskatīties vai notiek ovulācija, bet arī tas jau neko īsti nedod.
21.05.2014 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
tas tā stulbi.. gribētos noskaidrot tiešāk :) priekšdienām noderēs.
21.05.2014 11:24 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
tas tā stulbi.. gribētos noskaidrot tiešāk priekšdienām noderēs.

Un ko tu darītutu, ja tev tagad, kad par bērniem nedomā, pateiktu,ka esi neauglīga?
Es gan to negribu zināt pirms neesmu sākusi reāli rīkoties, lai tiktu pie bēbja..es zinu,ka es būtu tāda, ka noskaņotos un baigi pārdzīvotu.
bet reāli cik sievietēm nav pateikts, ka neauglīgas, bet daudzām tomēr vesels bēbis piesakās un prieki.
Man pašai paziņu lokā ir sieviete,kas adoptēja meitiņu, jo pateica,ka nebūs bērnu. un pēc pāra gadiem, pašiem dēliņš pieteicās. Vot,neauglība. :D
21.05.2014 11:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits