Attiecību statuss

 
Reitings 16
Reģ: 20.06.2012
Sveikas, vēlējos dzirdēt jūsu domas par attiecību statusa publiskošanu sociālajos tīklos. Draugs jau kādas pāris reizes ir ieminējies, ka gribētu mani tam pievienot, bet es tomēr palieku pie nostājas, ka tiem, kam jāzina, tie zinās.
Kāda ir jūsu nostāja? Ir nepieciešams/var iztikt?
20.05.2014 21:18 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Mans draugs vispār ir pret mūsdienu sociālo tīklu tendencēm, bet neiebilst, ka mums ir statuss "saderinājušies" fbook. Viņam tas liekas absolūti normāli un arī man :) Kad apprecēsimies, uzliksim, ka esam precējušies. Nekad ne es, ne viņš neesam pievērsuši tam pastiprinātu uzmanību, bet abiem gan patīk, ka šāda norāde ir. Vienīgi tas, ka man sveši puiši vairs neraksta vēstules, kā agrāk, tas gan ir fakts :D Bet tas jau tieši labi :)
21.05.2014 22:38 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
Piekrītu MissEmonia, šausmīgi besī, ka divas meitenes - draudzenes ''prikola pēc'' liek statusu, ka saderinājušās, precējušās utt.
Man ir uzlikts attiecību statuss gan fb, gan draugos, bet ir stabilas attiecības, ja tās mainītos ik pēc gada, tad noteikti neliktu. Pašai kauns būtu.
Lai vai kā, es arī neredzu tur neko slēpjamu, vismaz nepiesienas kaut kādi veči.
21.05.2014 22:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Statusu nenorādu ne es, ne mans draugs. Nesaskatu vajadzību to publiskot. Labāk lai mazāk soc. tīklos privāta rakstura informācijas.

Bet nedaudz ārpus tēmas.. komentējot, no kura brīža skaities saderināta... Pēc Civillikuma, saderināšanās ir tad, kad viens otram dod solījumu precēties. Nav nozīmes, kad uzraksta iesniegumu dzimts.nodaļā.
21.05.2014 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Ar vīru esam norādījuši, ka esam viens ar otru precējušies. Kapēc? Es pat nezinu :D Man laikam liktos dīvaini, ja pēc gandrīz 4 gadiem laulībā to nebūtu izdarījuši. Neslēpjam to ne sociālajā vidē ne ikdienā. Patīk mums būt laulātam pārim :D Nemainam to ik pēc mēneša, tākā domāju, ka viss ok, ka uzliktais status gadiem stāv. Ir pat norādīts kāzu gadadienas datums :D
21.05.2014 22:51 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Ja būtu patstavīgas attiecības, neliktu , jo mana dzīvē ir cilvēki , kas uzrodas, kad esmu laimīga, kas vēlas visu izpostīt.


Par ko līdzīgu, starp citu, arī esmu aizdomājusies. Cilvēks mūsdienās patiesībā pats sev kaitē ar to, cik patiesībā daudz privāta rakstura informāciju publisko. Bet tas jau plašāks temats:)
21.05.2014 23:00 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es nolēmu, ka jāliek statuss virsū, jo man pāris čaļi nesasprata, ka nekā nebūs jo man neinteresē, turklāt man ir puisis. Kopš uzliku statusu, ir miers. Protams, pirms tam sarunāju ar draugu, liekam vai nē, arī iemeslus izskaidrojot.
Ir man arī draugu lokā viens tāds pārītis, kuriem gadā 5x statusi nomainās no single uz relationship, tad atkal compicated, single utt. Un tā jau vai cik gadus, kā savējie jau tā draudzīgi smejamies.
Ir forši arī, kad piemēram 2 bijušā darba kolēgi pēkšņi atzīmējas, ka ir kopā, ai kāds par saderināšanos. Tās ir jaukas, pozitīvas ziņas ikdienas infoplūsmā.
21.05.2014 23:10 |
 
Reitings 31
Reģ: 14.11.2013
Piekritisu tam ko meitenes raksta,ka stulbi ka biezi mainas..
Man vispar patik tie statusi..Nesen pie mums atnaca stradat jauns,simpatisks puisis,sapazinaamies utt...Noleemu paskatities draugos vinam bildes un uzreiz ieraudziju,ka aiznemts,vismaz tgt zinu ka ar vinu saeunaaties ,lai beigas nesanak ka uzmacos aiznemtam puisim..agrak,kad pati biju aiznemta un tas bija redzems dr.lv,tad mazaak rakstija sveshie,kad izskiros,tad rakstija daudz....
22.05.2014 02:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits