Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs par auklīti.

 
Reitings 27
Reģ: 17.10.2013
Tad nu ir sanācis tā,ka no rītdienas būšu auklīte mazam ķiparam (gads un vēl bišķiņ).
Godīgi, es gribu būt ļoti forša aukle, gribu,lai viņš pie manis nāktu ar prieku, ne asarām, tāpēc gribu jautāt jums, tās kuras ir strādājušas par auklītēm - kā jūs pavadiet dienu ar mazo? Ko darīt, lai viņš pēc iespējas vairāk ko mācās un ātrāk pie manis pierod? :)
20.05.2014 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Esi draugs un rotaļubiedrs. Nodarbini mazo, lai viņam pēc iespējas vieglāk aizmirst, ka mammas nav blakus. Turies pie režīma un ar laiku mazais pats sapratīs, kas būs tālāk, līdz ar to būs drošības sajūta.
20.05.2014 13:15 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
Pirmajās reizēs diemžē neizbēgt no raudāšanas, nu tas jau arī atkarīgs no bērna, vai viņš visu iepriekšējo laiku ir pavadijis tikai ar mammu, vai arī bijis atstāts pieskatīt vecmāmiņai , vai kādam citam...

Bērnam ir sajūta, ka mamma nenāks atpakaļ, tāpēc arī raud...

Es skatos meitenīti no pagājušā gada vasaras, tad viņai arī vēl bija tikai gads un pāris mēneši.... Sākumā bija raudāšana, kad mamma aiziet, bet ar laiku viņa saprata, ka mamma bū atpakaļ. Tagad jau viņa tik mīlīga pret mani palikusi, kā mazs brīnumiņš... Un pa šo gadu viņa ir iemācijusies runāt, dažreiz pēc brīvdienām nākot auklēt bija tāds prieks izdzirdēt, ka viņa atkal ko jaunu iemācijusies pateikt...

Viņai patīk visādas spēles, 4 gadus vecajam brālim ir alfabēts ar burtiņu un attēlu, kas sākas ar to burtu, viņa jau iemācijusies visus burtiņus, tik parādu attēlu un viņa jau pasaka, kas tas ir...visādas figūriņas, kas jāliek pareizajās vietās...
20.05.2014 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits