Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ES vairs NEgribu!!

 
Reitings 108
Reģ: 24.11.2012
Labs /tikai ne man/ vakars!
Kā var bez liekas mocīšanās, ātri nomirt?
sapratu ka dzīve ir bezjēdzīga - cilvēki nodod, melo, ienīst-es gribu atbrīvoties no šī visa-tàdas morālās sāpes - es vairs negribu...
Nopietni palīdziet-es vnk vairs nevaru...
Dzīvei jābūt baudai, bet taa tas nav, pasaule ir neglīta, neuzticama - jūtos it kā mani kāds žņaugtu...
Kāpēc visu laiku ciest? Kāpēc cilvēki netur solījumus? Kāpēc visi ir pašlabuma meklētāji?
Man vsp. Ir tik žēl sevi nogalināt. Bet liekas es dzīvei esmu pārāk vāja, nederīga?!
16.05.2014 21:39 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Eu, nu! Meitēn! Beidz! Maini savu attieksim - mainīsies arī tava dzīve. Domām ir liels spēks.
16.05.2014 21:42 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Ja godīgi esmu par to domājis un man vislabāk šķiet injekcija - nesapīgi, ātri un vnk aizmieg. Bet nezinu kur dabūt indi un tomēr baidos to darīt, nez vai varētu ja dabūtu. Lai gan uz šo brīdi patiesībā nemaz negribās neko tādu darīt.
16.05.2014 21:42 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Ja jau viss ir tik slikti ko tu te vēl sēdi, ej un izdari to ko vēlies... tikai tev drosmes nepietiks, gribi lai tevi tagad pažēlo, paglauda galviņu. Tu domā , ka tev vienīgai slikti? atklāšu noslēpumi visiem ir problēmas un brīži, kad sķiet, ka tālāk nav kur.


Nosodiet mani! bet man vienalaga, es neuzskatu par vajadzību žēļot cilvēku, kurš pats sevi žēlo un ir tik egoistisks, ka pat neaizdomājās, ka arī citiem var būt sūdīgāk kā viņai.
16.05.2014 21:43 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Cilvēki, kuri tiešām neredz jēgu dzīvei un ir gatavi izdarīt pašnāvību parasti to nepaziņo visiem..

Tu šobrīd meklē kaut kādu risinājumu un mierinājumu, kurš tev būtu jāmeklē pie profesionāļa. Tas jau vien nozīmē, ka gribi dzīvot
16.05.2014 21:46 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tu drošvien esi ļoti jauna meitene. Pirmkārt padomā par saviem vecākiem un vecvecākiem. Tad par to, ko esi līdz šim tik lielu paveikusi, lai gribētos savu dzīvi apturēt jau tās sākumā? Un noteikti pasmaidi , pagatavo karstu šokolādi un svarīgākais atvainojies sev par tik muļķīgām domām, dzīve ir skaista, tā ir jāsaredz sīkās lietās ;)
16.05.2014 21:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Varbūt izklausās skarbi, bet piekritīšu Trīnei.
16.05.2014 21:46 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Es te blakus diskusijaa par graiziishanos biju ljoti toleranta, jo cilveekus ar shaadu nomaakto staavokli ljoti saprotu un vispaar par sho visu daudz zinu. Tachu shii diskusija mani ieveda smieklos, cik taa ir aciimredzami nenopietna.
Tik zheel sevi nogalinaat, tik ljoti baidies, bet gribi? Beidz njirgaaties par cilveekiem, kuriem shaadas probleemas ir nopietnas. Ej izgulies, riit aizej shopingaa un dziive atkal buus varaviiksnes kraasaas.
16.05.2014 21:47 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Maini savu attieksmi - mainīsies arī tava dzīve.


+++
Lai arī šis ieteikums šķiet banāls, tas palīdz. Ikvienam dzīvē ir bijušas melnās svītras. Vienmēr pēc melnā seko baltais.
16.05.2014 21:47 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nosodiet mani! bet man vienalaga, es neuzskatu par vajadzību žēļot cilvēku, kurš pats sevi žēlo un ir tik egoistisks, ka pat neaizdomājās, ka arī citiem var būt sūdīgāk kā viņai.

+ Būtu darītāja - sen jau būtu izdomājusi kā to izdarīt, nevis ņerkstētu pa forumu.
16.05.2014 21:47 |
 
Reitings 108
Reģ: 24.11.2012
Es negribu lai mani žēlo! Mani pat tas tracina!
Bija laiks kad vispā neviena nebija, tagad iepazinu meiteni, kurai uzticējos, taču atkal nodeva! Es vairs nevaru iztureet-cilvēki ir nežēlīgi-es negribu ar to samierināties vēl daudzus gadus. Ja nevaru aizvākt kaitēkļus nāksies iznīcināt krūmu, vismaz nevarēs vairs just kaitēkļu nodariito postu.
16.05.2014 21:48 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Trīne, nedomāju, ka kādreiz to rakstīšu, bet pilnīgi pareizi pateici. Nu ko var žēloties, domā, ka citiem cilvēkiem nav problēmu? Visi kaut kā cīnās. Vājākie padodas.
16.05.2014 21:49 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Divos Tavos apgalvojumos/jautājumos ir atbilde: Kāpēc visi ir pašlabuma meklētāji? Kāpēc cilvēki netur solījumus? - > Tāpēc, ka visi meklē baudu (t.i., vieglāku dzīvi utt.) un dara to uz Tava rēķina.
Atrodi sev kādu nodarbi, lai nebūtu jāmeklē laimi citos cilvēkos.
16.05.2014 21:50 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Nav jau tik viegli to izdomāt. Nošauties? Kur dabūt ieroci, ja nu paliek dzīvs un deformēts uz mūžu. Tabletes? Ja nu atrod un izskalo kuņģi, ja nu nav pietiekama deva. Nolekt no augstuma? Ja nu izdzīvo. Pagulties zem vilciena? Ja nu kāds ierauga, un tad policija aizved uz psiheni. Pakārties? Ja nu vnk pārlauž kaklu bet izdzīvo.
16.05.2014 21:51 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.08.2013
Piekritu - El Diablo-
Nu ko var žēloties, domā, ka citiem cilvēkiem nav problēmu? Visi kaut kā cīnās. Vājākie padodas.
16.05.2014 21:52 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Autore - piezvani Skalbeem http://www.skalbes.lv/ , nocitee vinjiem shiis diskusijas pieteikumu - kaa atrast nesaapiigaako veidu nomirt, kaa zheel sevi nogalinaat utt. Peec tam vari sheit atskaitiites, ko vinji atbildeeja, buutu interesanti uzzinaat, ko vinji saka cilveekiem, kas aciimredzami NEGRIB nomirt un pat uz sekundi shaadus tekstus NEDOMAA nopietni, bet meetaajaas ar tiem pa labi un pa kreisi. Vnk taa domaashana cilveekam, kursh grib nomirt, ir absoluuti citaadaaka, taa kaa..
16.05.2014 21:53 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Alya! Galvu augšā! Atceries, ka bez tā visa sliktā, ko uzskaitīji, ir arī labais!! Un tik tiešām - daudz laba un skaista ir!!
Piekrītu, ka ikdienā visapkārt ir meli, nodevība, ienīšana, sliktas domas un vēl daudz kas cits negatīvs, gan man pašai, gan visiem citiem! Bet mums jāatceras, ka mēs paši cilvēki to visu darām, veidojam pasauli sev apkārt tādu!! Tāpēc, ka kāds rīkojas slikti, ir ļauns, mums tak nav jābūt tādiem pašiem! Mēs visi, arī es, brīžam daru ne tik labas lietas, domāju sliktas domas, bet cilvēkam ir jāuzveic tas, jātiek galā ar to,jāielaiž labais un skaistas sevī un jāsaskata tas visapkārt! Jāpalīdz līdzcilvēkiem bēdās un jāļauj palīdzēt sev! Un jānovēršas no sliktā, skumjā, jāatrod kas skaists un labs tā vietā! Protams, ka ir skumji, ja nākas piedzīvot lielas bēdas,sāpes, bet ir jādzīvo tālāk, jo mums ir dota dzīve -tā ir jādzīvo! Dzīvot - tas taču ir tik skaisti! Nezinu, cik Tev gadu, bet iedomājis par nākotni, par ģimeni, kā to veidosi, par bērniem, par karjeru,kā to veidosi, par mājām, par saviem draugiem , vēl tik daudz kas jāpiedzīvo! Arī TEV! :)
16.05.2014 21:53 |
 
Reitings 108
Reģ: 24.11.2012
Būtu laimīga ja būtu vieta kur varētu dzīvot viena-kur mani neviens netraucētu.
Un kāpēc jāņirgājas, ja otram sāp. Graizīties vairs netaisos, visas rokas jau rētās-tas ir apnicīgi un un bez efekta-tikai paliidz uz laiku noņemt spriedzi. Graiziities ir jēga gadījumks ja gribi pazemot sevi tik ilgi, kamēr saproti ka gribi mainiities-un atveries jaunajam.
Bet mani vairs neviens dzīves sīkums neiepriecina-pat dzeršana vairs nesagādā prieku-taa tikai noved liidz histērijai-un stundaam ilgai raudāšanai
16.05.2014 21:54 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tīņu vecumā, kad biju naiva un stulba, arī vienu brīdi bija tādas domas, ''aij, cik pasaule ir negodīga, kāpēc vispār dzīvot, kāpēc man ir tik slikti'', bet tad sapratu, ka manas toreizējās ''problēmas'' salīdzinājumā ar citu cilvēku pārdzīvojumiem un nelaimēm ir pilnīgākie nieki, un izskatās, ka tavā gadījumā ir tas pats. Tev ir rokas, kājas? Pajumte virs galvas? Ēdiens, kādu vien vēlies? Vecāki, ģimene, skola, darbs? Ir milzum daudz cilvēku, kuriem nav daudz būtisku lietu, bet viņi vienalga nepadodas. Iesaku padomāt par tādiem, smagiem gadījumiem, un tad paskatīties uz savām problēmām.
16.05.2014 21:55 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Ko tu te stāsti pekstiņus, ka negribi, lai žēlo tevi. gribi!tāpēc jau uzrakstīji gtādu mēslu, es to citādāk nevaru nosaukt, jo šādas situācijas iedzen lidzcietīgus cilvēkus stresā. Iesaku šo diskusiju dzēst un autorei banu!

Pasaulē ir tik dažādi cilvēki, satiekas, škīras, draudzējas, ienīst, precas, rada bērnus utt. Visi nav vienādi, tu vien vari vainot sevi pašu savās neveiksmēs, ka neproti atrast patiesus draugus un visu pārējo, kas ir slikts, jo pa lielam mēs paši esam savas dzīves režisori, ja vien neplūstam pa dzīves upi kā mēsls pa straumi!

Tie, kas ir novesti līdz kliņķim lec no tiltiem, pakaras , da jeb ko, bet ne jau raksta forumos. Es pat neiedomājos, ka tas čalis, kas no vantīm nolēca nāktu kosmo un teiktu, ziniet mani ir tā.... un gribu izdarīt tā...tas ir pavisam cits psiholoģiskais tips!

Skarbi teikšu, bet patiesi - gribi padarīt sev galu - ej un dari to klusām,bet nenāc un nekliedz pirms tam pa forumiem, ka iesi kārties vai vēl nez ko.
16.05.2014 21:56 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
Žēlot nežēlošu , apsolu uzklausīt, droši uzraksti man :)

pārējām, es saprotu, ka nav labi teikt, ka vēlas sev galu un to vēl iztirzāt forumā, bet nu kaut ko labāku par ej un dari sev galu, mums visiem ir problēmas jau varējāt izdomāt :)
16.05.2014 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits