Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padari hannu! žirgtu un darbapriecīgu!

 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Tā, manas dāmas, zināmā mērā lieku sevi jūsu gādīgajās rokās. Nē, tas nav aicinājums nodoties viendzimuma draiskulībām, šoreiz ne.

Turpmākās nedēļas, var sacīt, pat apaļš mēnesis paies stresā un papīru kaudzēs. Projekti, skola, iekavēti apsolījuma darbi. Rosībā paies ne vien dienas, bet arī diennakts tumšie laiki. Esmu iepirkusi kafijas krājumus, kuri normālos apstākļos mani spirdzinātu līdz Ziemassvētkiem. Bet vajag vēl kādus stimulatorus. Uzturos vēdinātās telpās, pa mirklim pavingroju, ēdu tumšo šokolādi.
Dažbrīd ļaujos izmisumam, paplūkāju savu jau tā paplāno matu kodaļu un nobirdinu kādu sāļu asariņu. Bet ir jāsaņemas.

Un man neder tīrais zombija režīms, ar spīdīgām ačtelēm datora priekšā; dzīvībai, kuru vēlos sevī iepūst, jāiedvesmo, nevis jāizdzer mani sausu.

Vai enerģijas dzērieni ir ļoti kaitīgi (apzinos loģikas pakāpi, ar kādu šis vaicājums sadzīvo ar manu iepriekš rakstīto piekodinājumu)? Vai arī mūs tikai baida, neliešu banda!

Vitālija un Valentīna Kokaļa kandidatūras izskatīšu tikai ārkārtas gadījumos, tāpēc šo kungu kompāniju pagaidām nepiedāvāt.
16.05.2014 21:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Enerģijas dzērieni nav nekas labs. Efekts, ko tie dod, salīdzinājumā ar to kaitējumu, ko tie nodara sirdij un aknām, galīgi nav tā vērts.
Aptiekās var dabūt ženšeņa tējas. Neteiktu, ka dikti garšīgas, bet kad takstīju bakalaura darbu, kopā ar medu gāja iekšā tā neko un mundrums arī bija pietiekams + galva skaidrāka, ne tikai acis vaļā kā no tiem sintētiskajiem draņķiem.
16.05.2014 21:22 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Enerģijas dzērieni uz kādu brīdi dod enerģiju, bet pēc tam jūties vēl vairāk noguris nekā iepriekš. Ja tās ir dažas naktis - var mēģināt izlīdzēties ar tiem, ja ilgāks laika posms, tad nav vērts.
16.05.2014 21:23 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
enerģijas dzērieni, protams, nekas labs nav, bet, ja tie būtu tiešām kaitīgi, tos nepārdotu pārtikas veikalos (ceru :D )
domāju, ja lieto reti un tiešām kritiskās situācijās (kā tavējā) un nav nekādu sirds slimību, tad tas ir ok. pati studiju laikā pāris reizes sesiju laikā palietoju, un man patika efekts. vēl kas - ja reti lieto, tad arī nevajag visu pudeli/bundžu. vienreiz bija nepatīkama pieredze, kad izbliezu 0,5 litra ''Dinamītu'' (laikam) un nevarēju mierīgi nostāvēt, dīdījos. red bull ir diezgan nekaitīgs.
16.05.2014 21:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ā, ja domā lietot mēnesi no vietas, tad enerģijas dzērieni nav laba izvēle. pēc tām dienām, kad bija jālieto, man bija iespēja atpūsties un izgulēties.
16.05.2014 21:29 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vairākus gadus atpakaļ strādājot vienā no starptautiskajiem uzņēmumiem, mūs regulāri sūtīja uz tādiem komandējumiem, kur bija vakaros jābūt ballītēs , savukārt no rīta jābūt kā svaigiem gurķīšiem un jāprezentē jaunākie projekti vairāku 100 cilvēku priekšā. Varu teikt godīgi no sirds, tīrs ūdens tikai un vienīgi, kas ļauj elpot smadzenēm. Tomēr nevaru nepateikt, tāds ritms strādā īslaicīgi, jo kādā brīdī notiek lūziens un tad atminoties savus kolēģus tur bija Wall street izgājieni.
Ko vari darīt - koncentrēt sevi, psiholoģiski sevi noskaņot uz beigu datumu un rezultātu, svaigu gaisu, kādu vingrinājumu, skābekli smadzenēm - ūdeni un vitaminizētu ēdienu... !! Lai veicas.
16.05.2014 21:37 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Bija laiks, kad energjijas dzeerienus lietoju katru dienu pa vairaakaam bundzhinjaam vai pat pudeleem - man garshoja ljoti. Uz veseliibu (vismaz toreiz un pashlaik) tas nekaa neizpaudaas, tachu arii nekaadu energjiju nesniedza. Biezhi pat miegs uznaaca. :D Apbriinoju tos, kuri iedzer un no taa juut kaut kaadu efektu.
16.05.2014 21:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Paldies, meitenes, labprāt izlasīšu arī citus pieredzes stāstus.

DIO! Izmantošu izdevību pajautāt: vai ir būtiska atsķirība starp gāzētu un negāzētu ūdeni? Man, par piemēru, ļoti garšo Magaļi Vita Fruit ar garšiņām. Vai gāzēts ūdens ir bubulis?
Esmu dzirdējusi visdažādākos briesmu stāstus, sākot ar vēdera pūšanos līdz pat celulītam. Kā ir?
16.05.2014 21:51 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
hanna!
es personīgi nevaru iedzert gāzētu ūdeni, man viņš liekas pārāk sāļš un noteikti tāds arī ir. Atšķirībā no negāzētā ar papildus minerāļiem un karbonu, kas palīdz veidot tos burbulīšus. Tas nav nekas slikts, bet varbūt pamēģini vienkārši savu organismu "pašokēt", tas var labi nostrādāt(pirmās izmaiņas ir vienmēr spēcīgas nekā ieviešoties rutīnai).
16.05.2014 22:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man visi tie energijas dzeerieni liekas loti sinteetiski...pieturos pie parasta uudens.Noteikti varu teikt, ka garso ne peec kaa:D,daudz labaak izveeletos gaazeetu uudeni,bet no taa nevar tik labi padzerties...kaut kas nav taa...
16.05.2014 23:27 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Nezinu kā citiem, bet mani gan kafijas, gan enerģiskie dzērieni vēl vairāk izpumpē. Tikai sākumā ir efekts, kurš ātri vien pāriet. Vislabāk ir dzert tīru ūdeni un daudz, kā arī veselīgi ēst, lai netraucē kaut kādi nelabumi vai kas tml. Svarīgi arī nepierīties, jo tādejādi smadzenes paliek slinkākas. :D :)
Veiksmi darbos un pasaudzē sevi, jo jau tā piepūli sevi, kur nu vēl visādus draņķus trekterēt! ;)
16.05.2014 23:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man bija tads dzives posms, guleju 3 nedeljas pa 2-4 h - jauns darbs, bakalaurs. Man palidzeja udens, kafija, un ik pa 40 min panem 5 - 10 min pauzi. Mans tresas nedelas beigas piekusa un aizbraucu majas ar temperaturu, izgulejos vienu dienu un atkal dazas dienas turpinaju iesakto.

Veel ko iesaku - atsakies no facebook, cosmo un citas interneta dziive uz to laiku.
16.05.2014 23:50 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Man tieši tāpat kā DIO līdz pagājušā gada beigām nācās diezgan regulāri doties komandējumos, kur jau no paša rīta bija jābūt kā gurķītim un jāprezentē uzņēmums un tā piedāvātie pakalpojumi, bet naktis pagāja karstās ballītēs. Tādas īpašas receptes nebija, bet tajās naktīs kas patiešām izvērtās garas, nemaz gulēt nelikos. Jo nogulētas pāris stundas uz acīm jūtas krietni ievērojamāk, nekā vispār negulēta nakts.
+ ballē, lai nemanāmi nepietemptos jaucu vīns + ūdens, puse uz pusi. Garšo un nedod pa galvu un paģiru nav.
Un lai vai kā vislabākie kontakti un labākie kontrakti ir tieši ar tiem ar kuriem ir pavadīts laiks vakara pasākumos.

Ai, es aizrunājos, bet neatbildēju uz Hannas jautājumu. :D Dari viskaut ko, tikai nebojā veselību ar enerģētiķiem. Sirds pēc tam tev atriebsies.
17.05.2014 06:37 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man enerģijas dzēriens nedeva nekādu enerģiju, miegs tāpat nāca, deva kādu uzmundrinājumu kombinācijā ar šnabi, bet tev tas neder un ir kaitīgi.

Man vislabāk līdz stipra kafija.
17.05.2014 07:54 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Liliii, nav izslēgts, ka kādā brīdī es ķeršos arī pie šņabja! :D

Paldies, meitenes, jūsu uzmundrinājumi silda!
17.05.2014 11:52 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
man ar uznak tie posmi kad dzeru tos energijas dzerienus bezjega..un reizem tiesam gadas aizmigt..Milakie tomer butu monster :)
17.05.2014 12:13 |
 
Reitings 130
Reģ: 18.04.2014
Nekā labāka par stingru organizāciju un pašdisciplīnu šādos gadījumos nevar būt :D

Man darbs pārsvarā notiek pie datora un mēdzu darīt pat 3-4 projektus reizē, tādēļ šī tēma, kā ilgstoši strādāt pie datora saglabājot možumu man ir ļoti tuva. Protams man nav skola kas ierobežo manu darbu organizāciju.

Ideja ir pavisam vienkārša -> vajag strādāt produktīvāk un nomainīt attieksmi pret darbu.

Produktīvāk? Hmm, kā lai to izdara, ne? Vieglāk stāstīt neka darīt!

Bet tas arī ir diezgan vienkārši, elementārs plāns praktiski visam kas ir jāizdara un ja tie ir ātri paveicami darbi, tad pat saplānot kādos laikos tiem ir jābūt pabeigtiem. Kā es dažreiz mēdzu darīt, piespraust lielu lapu ar darāmo darbu saraksta pretī galdam. Tas tev atgādinās par to cik daudz vēl ir jāizdara un izsvītrojot katru lietu no saraksta, tas tev dos papildus enerģiju un motivāciju.

Piemēram, no 8 līdz 10 ir jāsaraksta šitas darbiņš, un tev savu prātu ir jānoskano tā ka tev īsti citas izveles nav, praktiski tev sevi ir jāpiespiež darboties ātrāk.
Nu līdzīgi kā šeit -> http://www.youtube.com/watch?v=7sx0g3eh2Jw

Ļoti svarīgi ir nedarīt tādas lietas kā čekot nevajadzīgi internetu, kas nav saistīts ar veicamo darbu.

Ja tas nesanāk, attiecīgi pati vien esi vainīga ka nav brīvs laiks un parak daudz sanak pavadīt pie ekrāna. Nākamreiz jācenšas labāk.


"Turpmākās nedēļas, var sacīt, pat apaļš mēnesis paies stresā un papīru kaudzēs."

Asaras birdināt un stresot ir ļoti slikta lieta. Ja tu pieļauj stresu, nekas cits kā zombijs pie ekrāna tur nesanāks. Dzīve tevi vienkārši izaicina un tev ir pārliecinoši jādod pretī, nevis jāstreso. Iekavēti darbi nav tā lielakā problēma, kas dzīvē gadās, tapēc par tik elementāram lietām nedrīkst stresot.

Es personīgi izmantoju mūziku lai tiktu vaļā no stresa, ja es jūtu kad tas grib paviesoties pie manis, jādzen prom, stress nav gaidīt viesis pie manis. Kad klauvē pie durvīm, dzenu prom :D
Mūziku arī izmanotju kad uznāk nogurums un prāts vienkārši beidz domāt, tādā veidā bieži vien panāku ka pēc pāris minūtēm smadzeņu zobrati griežas pilnā ātrumā.

Pieminēšu ka es nelietoju kafijas/enerģijas dzērienus, pat tad kad sava slinkuma dēļ ir nācies strādāt pat 30h (protams ar lielākām un mazakām pauzēm), bet tie laiki jau sen aiz muguras.
Ar to es gribu teikt, ka nav nepieciešama kafija un enerģijas dzērieni lai ko tādu darītu.

Cerams, ka sarakstīju kaut cik saprotami :D
Par šo tēmu es varētu rakstīt krietni plašāk un vairāk, tādēļ sanāk visu tā sasteigti šeit sarakstīt un samest vienā čupā, varbūt kādreiz sarakstīšu ko krietni plašāku un pārdomātaku.
17.05.2014 13:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits